Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Ya insanlar hayvan gibi. Dun markete gırdım sigara almaya reyon arasından geçiyorum. Bitane keko ortada durmus mal mal bakıyor ve azcık cekılmıyor. Pis nefesi ortada yanı.
Yol vercek mısın dedim.
Nasıl yol verdi bılıyo musun kolunu hafif cekerek gene orda ortada kaldı ama
Bu insanlar boyle oldugu surece hicbi yere cıkılmaz
Camış kekosu terliksi amip hücresi ayıp bilmiyorlar ne kadar saygısızca :sinirli:

Ben de ihtiyaçları almak için markete gidecektim. Saatimi falan kurdum. Daha market açılmadan gittim. Açılır açılmaz girdim alışverişimi yaptım. Daha az insan olur düşüncesiyle ki cidden öyleydi..
Valla cok dogru demıssın sabah gıtcem dedıgınde hahaha dedik ama dogrusu oymus.
Ben aksamustu ciktım tam ıs cıkis saatleri isten dönenler icin, yedi sekiz kisi vardi eve döner dönmez dusa girip keselendım😂😂😂

Valla cok dogru demıssın sabah gıtcem dedıgınde hahaha dedik ama dogrusu oymus.
Ben aksamustu ciktım tam ıs cıkis saatleri isten dönenler icin, yedi sekiz kisi vardi eve döner dönmez dusa girip keselendım😂😂😂
Kız sabah 9 küsürlerde kulakların çınladı mı acep? :KK70:

Ya cidden bazı insanlar hala duyarsız sırf onlar yüzünden virüs daha fazla yayılacak hepsi dışarlarda hala etkileşimdeler temizlik yapmayanlarda var hala ileri zamanlarda önümüzü alabilirsek iyi hala sayılarda artış var korkuyor insanlar :KK43:

Yok yavrum eve tekrar gir çık yapmiyim dedim malak malak dolandim. Kapalı dükkanların camlarindan içeriyi dikizledim zaman geçirdim :KK70:
Aklima korku filmi geldi terkedilmis Bı sehırde kızla cocugun arabası bozuluyodu, camlardan ıcerı bakarken katil dusuyodu peslerine asfagagaga😂😂😂😂😂

Aklima korku filmi geldi terkedilmis Bı sehırde kızla cocugun arabası bozuluyodu, camlardan ıcerı bakarken katil dusuyodu peslerine asfagagaga😂😂😂😂😂
Film adı alıyım kız diyeceğim de sanki uzun zaman önce izlemişsin de adını unutmussun gibi bir his düştü icime :KK70:

Valla aynen öyle Hahahahahaha hisleri kest 😂😂hatta suan bulsam bende izlerdim Googleye bunları yazsam cikar mı ki ısmı😂
Kız film önerisi istemistin ya I am legend izledin mi hem günümüze de uygun :KK70:
Ya da world war z mi neydi brad pittli film

Senii andım bu geceeeee
Kulakların çınlasın
Şimdi dargınız seninleeeee
Inan sen herkesten başkasın 🎶

Şu tam olarak mod bu
Doymadım doyamadim sevmelere seni ben
Kimseyi koyamadım yerine yeniden
Saymadım sayamadım sensiz geçen yilları
Ne inkar ne itiraf bu yalnızca sitem
Bu da benim modum benneyanginlargordum benneyanginlargordum :KK70:

Gençlikte yediğim hurmaları yazsam burdan memlekete yol olur :KK70:

Hep aynı anda birden fazla kişiyle yazışırdım. Lisenin sonuna dogru beden hocamla sevgili olmuştuk. Vallahi bedenci ilik gibiydi, yaşı da küçüktü. Tam benlikti :KK72: Bi de abimin yakın arkadaşını ayartmıştım. Çok direndi ama sonunda teslim oldu. 😂
Aşırı çapkındım hep gözüm dışardaydı valla.
Acayip eğlenirdim. Hep erkekler mi bizi üzecek. Oh etmişim diyorum şimdi:süslü:

X