Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Cok gulerım cok guldururum ama ortamda mevzu acılınca aslında en mutsuz benımdır
Ortam ve insan enerjisi emmem asla.

e tamam iste ergen gibisin hala o yüzden 19 hissettiriyorsun, tam melankoli caglarindasin
biz de gectik o yollardan , bu konuda hep 19 kalacaksin kalbin pir pir aslinda ne güzel

e tamam iste ergen gibisin hala o yüzden 19 hissettiriyorsun, tam melankoli caglarindasin
biz de gectik o yollardan , bu konuda hep 19 kalacaksin kalbin pir pir aslinda ne güzel
Insallah hepte öyle kalırım Bı tarafım ergen kalsın yoksa cekılmez bu hayat ve ınsanlar

hesirecik valla basip gittin yav
bu cekip gitmene itafen yaziyorum bak ertelenmeyi sevmiyorsun, cok tezcanlisin
ayni zamanda enerjik ve kipir kipirsin
moralinin bozulmasi pamuk ipligine bagli
yapi olarak da genis omuzlusun, dimdik bir durusun var
alnin dar ve de karbonhidrati seviyorsun

Aşırı samimiyet laçkalaştırır inanın aşırı samimiyette bazen saygı sevgi yok olup gidiyor ilişkilerde , hatta bazende değil çoğunlukla öyle oluyor tecrübe edindim bunu aşırı samimi olduğum kişiler tarafından çok ihanete uğradım ağır iftiralara marus kaldım ve sonunda kimse yanımda olmadı yapayalnızken tekrar ayağa kalktım travma geçirdim bi kaç kere hatta ağlıyamama problemim vardı psikoloğa gidiyordum sevgilim sağolsun çok ağlattı beni artık ağlıyamama problemim kalmadı ahahahah geçen sene aşırı negatiftim ruh emiyordum şükür kurtuldum o huyumdan ne kasvetli ne enerjisiz insandım arkadaşım sağolsun düzeltti beni tekrar enerjimi kazandırdı pozitif oldum tekrardan öyle kısaca hayat birşeyleri alır ama sonunda birşeyleride kazandırır öğretir. Çok verici olmak sonunda üzüyor hakettikleri kadar vermek gerekiyor malesef .

Cok tesekkur ederim Brokolis cıgım.
Bayadır dısarı çıkmıyorum ya ciddi ciddi cildim solmus hissediyorum biseyler yapmam lazım

kizlar ben cildime kücük ampüllerden kullaniyorum, genelde c vitamini
cok ama cok iyi geldi
normalde cok hassas ve kuru cildim vardi, c vitamini pamuk gibi yapiyor cildi haberiniz olsun
Ya bi tarif var bepanthol medacassol hametan birde küçük ampulleri karıştırıp bi kavanozda tutuyorsunuz ve tüm cildi enerji bombası yapıyormuş nemlendiriyormuş çok öneriliyordu denediniz mi hiç

Asiri samimi olmuyorum aslinda, söyle ki sarilip öpmem bile
sevmiyorum cünkü, benim taniyan da bilir bu huyumu
ben cok enerjik ve pozitifim aslinda
cabaliyorum, ugrasiyorum sürekli aktifim ve duru bir hayatim var
dikkatimi ceken su olsu hep onun hayatini konusuyoruz mesela cözüm üretiyorum konu bana gelince asla duymak istemiyor
bu cok tekrarlaninca kendimi enayi gibi hissettim
arkadaslik bu degil karsilikli dinleyip anlamaktir ama
tabi aylarimi yillarimi aliyor tam tani koyabilmek, hemen göremiyorum
öyle yani mutsuzluguma sevindigini hissettim bir de
iyi haberlerimden de rahatsiz oldugunu
sildim attim ben de

Ya bi tarif var bepanthol medacassol hametan birde küçük ampulleri karıştırıp bi kavanozda tutuyorsunuz ve tüm cildi enerji bombası yapıyormuş nemlendiriyormuş çok öneriliyordu denediniz mi hiç

hic denemedim, öyle karisimlardan hic yapmadim
ama birkac ürünü pes pese kullandigim oldu
en cok memnun kaldigim da bu kücük ampüller oldu yagli ve de cilt hemen emiyor müthis bir hafiflik veriyor
cildim parliyor
sorunlu bir cildim yok zaten ama nemlendirmem gerekiyor cok hassas ve kuru

İyi yapmışsınız umarım sizi dinleyip destekleyecek arkadaşlıklar edinirsiniz :) zamanla nasılsa ders alıyoruz insanlardan umarım hep enerjik olursunuz ben tek yakın olduğum insanlarla enerjiğimdir sevdiğim insanlarla onun dışında soğuk dururum mesafe koyarım falan birde genellikle dinlemem önceden dinlerdim insanları dertlerini falan yardımcı olurdum ama bu sene yapamıyorum hep bişeyler anlatıyorum onlara dinletiyorum ahahahah birde hep eleştiren ve kendini haklı gören bişeyleri kabul etmeyen insanlardan uzak duruyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…