Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Ay benim esim öyle, ilk saniyede yüzüne bakip söyle bir insna bu der ve günün sonunda hep hakli cikar
ben bu adama rezil olmalara doyamadim
insanlari tartma konusund ahic iyi degilim
sadece iyi hissedersem yaninda kalirim hissetmezsem hic bulasmam
kendimi koruma yöntemim galiba ama insanlari cözme isi benim icin nedense cok zor

Samimi olmamakta fayda var malesef sınırımızı her daim korumalıyız heleki aşırı samimiyet hep bitiriyor arkadaşlıkları ben sınırım içerisinde çok yakın arkadaş edindim ama saygıyı asla kestirmeyiz ikimizde öyle davranırız daha sağlıklı ve uzun mutlu bir arkadaşlık sürüyor öylelikle ilişkilerdede geçerli bu ne kadar aşık olsakta kendimize engel olup gene sınırlar içerisinde sevmeliyiz baştan sınırlarımızı söyleyip öyle devam etmeliyiz eğer laçkalaşılırsa ilişkilerden biri sıkılır gider malesef.

iste diyorum bana güvenmeyin arkadas 19 sandigim 36 cikiyor, cidden bu isleri birakacagim
öyöe bir enerji veriyorsun cicim sen, 19 gibin
nasilsin normal hayatta ici gecmis mi, neseli mi
Cok gulerım cok guldururum ama ortamda mevzu acılınca aslında en mutsuz benımdır
Ortam ve insan enerjisi emmem asla.

Lackalasmiyor aslinda ama bu konuda basarisiz miyim bilemiyorum
aslinda öz elestiri de cok yapiyorum
cok vericiyim bu bazen fazla oluyor galiba
ama benden faydalanirken cok iyiler, is bana düsünce kaciyorlar
inan her bildigim seyi paylasirim kiskanclik yapmam ama kadinlar bunu pek beceremiyor
kiskancliklarindan biktim, on numara fazla geliyorum ben genele

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…