Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

İyi yapmışsınız umarım sizi dinleyip destekleyecek arkadaşlıklar edinirsiniz :) zamanla nasılsa ders alıyoruz insanlardan umarım hep enerjik olursunuz ben tek yakın olduğum insanlarla enerjiğimdir sevdiğim insanlarla onun dışında soğuk dururum mesafe koyarım falan birde genellikle dinlemem önceden dinlerdim insanları dertlerini falan yardımcı olurdum ama bu sene yapamıyorum hep bişeyler anlatıyorum onlara dinletiyorum ahahahah birde hep eleştiren ve kendini haklı gören bişeyleri kabul etmeyen insanlardan uzak duruyorum :)

ben zaten samimi olacaksam bir iki kisiyle olurum, genis kitlelere hitap etmem yani
genelde insanlar benden cekinir nedense, ya da önyargilari olusur benim hakkimda
ay biz seni böyle sanmiyorduk derler taniyinca da
kendi icimde ne kadar saf bir insan olsam da disaridan nedense insanlar cekiniyor benden, öyleydi yani eskiden
ben biraktim bir de bu isleri, özel hayatimda hic arkadasim yok, tabi yurt disinda yasamanin verdigi secenek azliginin da etkisi var

ben zaten samimi olacaksam bir iki kisiyle olurum, genis kitlelere hitap etmem yani
genelde insanlar benden cekinir nedense, ya da önyargilari olusur benim hakkimda
ay biz seni böyle sanmiyorduk derler taniyinca da
kendi icimde ne kadar saf bir insan olsam da disaridan nedense insanlar cekiniyor benden, öyleydi yani eskiden
ben biraktim bir de bu isleri, özel hayatimda hic arkadasim yok, tabi yurt disinda yasamanin verdigi secenek azliginin da etkisi var
Aslında ne kadar benziyormuşuz ahahah aynı kendinizi tarif ettiğiniz gibi bende öyleyim tabi yurt dışının getirdiği şeyler öyledir :)

Aslında ne kadar benziyormuşuz ahahah aynı kendinizi tarif ettiğiniz gibi bende öyleyim tabi yurt dışının getirdiği şeyler öyledir :)

kadinlarla aramda nedense gerginlik seziyorum bana karsi
baskin olmak isteyen karakterler benim yok olamami ister gibi bir enerji yayiyorlar
kendimi savas alaninda hissediyorum, rekabet ediyorlar sanki benimle
durup dururken. rekabet edemeyecek durumda olanlar da beni disliyorlar direk
iyi niyetli olmam hicbirseyi degistirmiyor
bunun nedenini cözemedim
beden dilleriyle dahi görülebiliyor bu
alistim bu duruma sanki, ben buyum yapabilecek birsey yok

Senin sunduğun ihtimalin yakınına bile uğramamış, çünkü neden, çünkü mantıklı bir şey yazmışsın neden uğrasın ki 😂

Evet su an korona olma ihtimalini degerlendiriyor

Evli ve kocasi demiyo mu ya birak su telefonu elinden diye

Ilgiye ihtiyaci var iste ama beni tinlamadi

Hic bilenle bilmeyen bir olur mu avagag😂😂

X