Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Ya dogru.
Bende sana bakıcam

Heni benee

tüh ya cok inanmistim
bence iyi düsün, öylesindir belki
Ya ben balığım duygusallık var tabi ama öyle aşırı değilim tabi dışardan soğuk biriyimdir bişeyleri gözümde büyütürüm üşenirim yapmam çoğunlukla sessizimdir dışardan marjinal bir tarza sahibimdir şık giyinirim ilgi çekerim ilgiyi severimde sevmemde ahahahah sevdiğim birinin ilgisi hoşuma gider mesela onun dışında saygılı olmaya çalışırım çok düşünürüm geçmişe çok giderim aradada hiç kafaya takmam soğuk olurum bazen öyle çevremdeki dengesiz insanların sayesinde dengesiz sanıyordum kendimi ama onlar çıkınca gayet dengeli ve üsturuplu biri olduğumu görmüşümdür mesela öyleyim kısaca ahahah

Kız yangın hiçte öyle değil
Resmen ayı güneşi hep koç
İnatçı keçi denilen kişilerden

Saf olabilemez

Bir kadınla sorunun var ama cok rahat bosverebilıyosun yatırım yapmayı seviyorsun
Kendını begenıyorsun ve seviyorsun
Sevgi dolu bir kalbin var dusmanın yardım istese edersin ama sonrasında gene affetmemeye devam edersin.
Arkadan konusmayi sevmiyorsun yuze soyluyosun bu huyunu cevren sevmiyor cunku alısmıs lar arkadan konusup yüze gulmeye sen fazla geliyorsun

Balik mi, kizim da balik burcu ya ve duygusal ama cok de kendini düsünen bir kiz ne yalan söyliyim caktirmaz da
Öyle bir anlatmisin ki ikizlersin sanki

Balik mi, kizim da balik burcu ya ve duygusal ama cok de kendini düsünen bir kiz ne yalan söyliyim caktirmaz da
Öyle bir anlatmisin ki ikizlersin sanki
Yükselenimde balık ahahahahh ay aman Allah korusun ikizleri sevmem ahahahah ama kendi burcumuda sevmiyorum tek iyi tarafı 6. hissimin yüksek olması bide sanat alanlarında başarılı olmam yüksek bir hayal gücüne sahibim ahahah

Oha beni tanidigini düsündüm bi an
inan cevremde adam yok, yüzlerine söylemesem de yalancilik da yapamiyorum
yalandan birseyi övemiyorum mesela
ama cok dogru tespitler
yalnizligimin sebebi

ama cok dogru tespitler
yalnizligimin sebebi
Bende senin gibiyim yalnız degılım cunku etrafımdakıler Yuzune tukursen yarabbi sukur diyenlerden gururla pek ıslerı yok
Oyle devam ediyoruz

benim beyim ikizler, voleyi vurmusum cidden
bogayim ben, sanatta ben de basariliyim yani edebiyat ve el becerinde cok iyiyim
son yillarda hic vakit bulamasam da kendimi en iyi hissettigim alanlardir
sevindim ama bunu duyduguma, 6. his konusunda hicbir fikrim yok ama
sadece insanlardan iyi enerji alip almamaya takarim
almiyorsam asla isinamam, ama asla insanlari taniyamam , cok zaman alir tanimam
bu konuda cidden malim

ama cok dogru tespitler
yalnizligimin sebebi
En çokta yüze söyleyen insanları dışlarlar gelemiyorlar gerçeklere ahahah anca arkadan konuşup yüze ay tatlım derler ahahahah ben şeyi sevmem arkadaşlar arasındaki iftira atanları ve arkasından konuşanları onlarda ayrı iğrençler neden insan arkadaşlarının ardından iftira atarki ayh karaktersizler.

Ya boğalarda öyle enerji olayı var ama çok yakın ve sevdiğim bir arkadaşım var oda boğa çok iyi anlaşırım boğalarla koçlarla :) bende insan sarrafıyımdır enerji değil benim olayım his daha çok başta kötü hissettiğim insan kötüdür iyi hissedersem iyidir hep öyle çıkıyor

ya benim bir arkadasim vardi görüstügüm o da basladi acayip tripere
anliyorum ki arkamdan cok goygoy yapmis, bak bunu hissettigim anda görüsmeyi kesiyorum
midem almiyor, hic arkadasim yok aslinda
yürekli bir insan olsa tüm arkadasligimi veriyorum ama cok zor bunlari bulmak
gazla gruruluyum dedigim gibi
yavsakliga gelemiyorum bir de ne gerek var böyle seylere anlamis da degilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…