Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

Öğle yemeği bir küçük simit

Ara öğün tek şekerli sade Nescafe

Aksam 4 5 adet Mücver 1 dilim ekmek 2 bardak ayran

150 bacak çalışma 30 vücut çalışma 20 mekik 100 bisiklet çevirme 50 sağ sol 30 ayaklara eğilme 20 kol çalışma çok yoruldum ya

Şiveydiz cnm taze soğan ve sarımsakla yapılan yoğurlu bir yemek içerisinde et nohut vs falanda oluyor internetten bak istersen cnm süper bi yemek :)

İnş cnm hepimiz ulaşalım :)

Aynen devammm :KK70:

Patates haşlanıyor ufak ufak doğranıyor içerisine maydanoz taze soğan baharatlar konulup karıştırılıyor ha limon en önemlisi ekşi olunca daha güzel oluyor :)

Valla dışarda olunca nişanlı da yanımda olunca en az yiyeceğim bu oldu :)

Saol cnm :)

Cnm tarifine bakıcam netten güzel bişeye benziyor şiveydiz, patates piyazı dediğinize biz pataes salatası diyoruz demekki yöreden yöreye söylenişleri farklı:KK50:
epeydir yoktum bugünü yzıyım bari
SABAH:1 haşlanmış yumurta
3 tane kurabiye küçük
şekersiz çay

ÖĞLE:1 paket çizi klasik

SPOR:13.30 gibi 20 dk fln voleybol oynadım

AKŞAM:1bütünden az kıymalı pide

SPOR:yarım sat içinde belli hareketerim var:ip atlama(50 tane )--hülyua yılmazdan zumba-20 squat-birde şu videodaki harketleri 2set 20 tane olarak tekrarlıyorum (birazdan yapıcam yine :KK70:)

yatmadan önce:1 kase yoğurt içine tatlı kaşığı dolusu pul biber ve yarım limon(bu karışıma da dün başladım bugünde yapıcam inş metrabolizmayı hızlandırıyomuş yalnız 15 gün uygulanılcakmış sonra ara verip uygulanmlıymış.)

Cnm yoğurt limon biber nasıl gidiyor? sonuç vermeye başladımı merak ettim?
Özlettin kendini bende çok giremiyorum ama gözüm seni arıyor Burcucuğum:KK19:

Cnm aynen:KK19::KK66:
Slm kızlar nasılsınız kilolarla aranız nasıl bu gün spor yapamadım moralim bözlük bu gün iki kat uzgunum

Iyi akşamlar arkadaşlar bi şey paylaşacak başıma gelen bişey çok ama çok üzgünüm bu kadına şiddet ne zaman bitecek eşim bana bir kere elini kaldırmadı kiyamazda ama 27 yaşındaki çocuk bana tokat atmaya çalıştı üzerime yürüdü seni buraya gmoerim lan diye bağırdı çocuğumun yanında neden mi oğlumla dışarı çıktık hava güzel di oğlumun yanında kavga oldu bende uyardım cocuuçocuk var yapmayın diye ondan sonrada bunlar oldu esimede anlatamıyorum olay büyüyecek kaç saat oldu göz yaşlarını tutamıyorum

Cnm geçmiş olsun hiç moralini bozma.. olur var öyle hayvanlar.. uzak dur sadece, ben olsam kesin eşime söylerdim ama

Bende aranıza katılabilir miyim?
Hoşgeldin cnm:KK68:
Ya o kadar da dikkat ettim ama kilo almışım Hava değişiminden ödemdir inşallah moralim çok bozuldu şimdi istediğim kiloya inmeden daha da tatile çıkmayacağı ühü ühü üüüüüüüüüüü:KK42::KK61::KK43:

Ödemdir cnm ya hemen sıkma canını dicem ama bende öyle hissediyorum hemen düne göre 100 gr fazla çıktım diyette yaptım ne bileyim ödemmidir nedir
İnşallah canım ya cuma günü dönüyorum biraz detoks yapcam 2-3 gün sebze suyu içicem sonra devam etcem diyetime

Hmm o nasıl oluyor? Baska seylerde yiyeceksin dimi..:stop:

Günaydıııııııınnnnnnn Günaydııııııııın:KK68:
Nabersiniz bakalım? Dün 76.800 düm bugün 76.900 çıktım, şu 100 gr larla kafayı yemekteyim:confused: yavs noldu ne güzel 200-300 düzenli azalıyordum şimdi bi su tutuyorum bi hepsi birden gidiyo bi geri geliyor..
Ölçülerimde ve silüetimde daralma var şükür..
Sporda yapıyorum.. dün çok yürüdüğüm için tüm vücudum kırık kırık.. bugün yürümeyeceğim bu yüzden..
Belim inceliyor, devamında basenler zorla azar azar inceliyor... eşimde boşver kim kardashian modeli oluyon şimdi moda o deyip dalga geçiyor...:-)

Nabersiniz bakalım? Dün 76.800 düm bugün 76.900 çıktım, şu 100 gr larla kafayı yemekteyim:confused: yavs noldu ne güzel 200-300 düzenli azalıyordum şimdi bi su tutuyorum bi hepsi birden gidiyo bi geri geliyor..
Sporda yapıyorum.. dün çok yürüdüğüm için tüm vücudum kırık kırık.. bugün yürümeyeceğim bu yüzden..
Belim inceliyor, devamında basenler zorla azar azar inceliyor... eşimde boşver kim kardashian modeli oluyon şimdi moda o deyip dalga geçiyor...:-)
Yemicem canım sadece sebze suyu 2 gün

Cnm tarifine bakıcam netten güzel bişeye benziyor şiveydiz, patates piyazı dediğinize biz pataes salatası diyoruz demekki yöreden yöreye söylenişleri farklı:KK50:

Aynen cnm farklı oluyor :)

Gider gider o kilolarda biz böyle azimli olduktan sonra inş :)

Ohh ohh spora aynen devam desene :nazar::nazar:

Aynen cnm napalım tek diyet işe yaramıyor sarkmamak gerek :)

Günaydddınn kızlarr sabah ayakları karna çekme hareketi yapabildim bi tek 30 defa evden çıkmadan yarım litre su içtim :)

Gelirken eski iş yerime uğradım eski patronum zayıflamışsın sen ha incelmişsin dedi :nazar: ay nasıl mutlu oldum :)

Sonra şimdiki işime geldim yarım litreye yakın su da burda içtim :)

Günüm böyle başladı şimdilik

Yemicem canım sadece sebze suyu 2 gün

Cnm olmaz öyle şey metabolizmanı sarsarsın bence yapma.. yine az yemeye devam etmek daha iyi..
Aynen cnm farklı oluyor :)

Gider gider o kilolarda biz böyle azimli olduktan sonra inş :)

Aynen cnm napalım tek diyet işe yaramıyor sarkmamak gerek :)

Kollarım için çalışmaya başlamam lazım benimde kg verdikçe sarkmasınlar.. evde dambıl var bakalm çalışmama ekleyeceğim

Günaydddınn kızlarr sabah ayakları karna çekme hareketi yapabildim bi tek 30 defa evden çıkmadan yarım litre su içtim :)

Gelirken eski iş yerime uğradım eski patronum zayıflamışsın sen ha incelmişsin dedi :nazar: ay nasıl mutlu oldum :)

Sonra şimdiki işime geldim yarım litreye yakın su da burda içtim :)

Günüm böyle başladı şimdilik

Güne güzel bi başlangıç olmuş cnm, unutmuştum ben de su içmeye başlayayım şimdi.. Daha da çok fark edilecek inş. kaç kg gitti senin?

Güne güzel bi başlangıç olmuş cnm, unutmuştum ben de su içmeye başlayayım şimdi.. Daha da çok fark edilecek inş. kaç kg gitti senin?

İnş cnm daha çok fark edilsin :)

En son sana yazdıktan sonra tartılmadım onda 4.5 kg gitmişti almadıysam geri :)

SABAH:
2 DİLİM TAM BUĞDAY EKMEĞİ
1 DİLİM PEYNİR
öğle:
2 dilim tam buğday ekmeği
2 dilim peynir
ara: 2 kuru kayısı
2 kuru erik
süt
akşam:
1 çupra
1 kase mercimek
salata
2 ince dilim helva
ara: 1 dilim vienetta

İnş cnm daha çok fark edilsin :)

En son sana yazdıktan sonra tartılmadım onda 4.5 kg gitmişti almadıysam geri :)

Benim kadar vermişsin nerdeyse maşallah:KK19:81.900 den 76.900 'e 5 kg olmuş benimde, tartıl seninde 5 olmuştur o zaman:nazar:
SABAH:
2 DİLİM TAM BUĞDAY EKMEĞİ
1 DİLİM PEYNİR
öğle:
2 dilim tam buğday ekmeği
2 dilim peynir
ara: 2 kuru kayısı
2 kuru erik
süt
akşam:
1 çupra
1 kase mercimek
salata
2 ince dilim helva
ara: 1 dilim vienetta

Kızz o helvalar vienettalar neee Allah iyilğini versin sakın yeme helva sırf yağ o:KK66:

X