Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

diet killer

Kayıtlı Üye
29 Ekim 2014
1.102
1.348
:KK45:
Ben Kimim?
Herkese merhaba,
Ben fancy pency yeni nesil blog yazarıyım. Üniversite ve iş hayatım oldukça yoğun olduğu için dsiplinli bir şekilde diyet yapamıyorum. 3 belki 4 kez KK Zayıflama Yarışması'na aday adayı oldum fakat deneme süreçlerini bile geçemedim. ÇÜNKÜ SÜREKLİLİĞİ SAĞLAYAMIYORUM. Haftanın 4 günü sabahtan akşam üstüne kadar okulum, diğer günler full time başka işlerim var. Bir de bunların üstüne yabancı dil kursu alıyorum derken diyet yalan oluyor.
Şuan 22 yaşındayım belki 12 - 13 yaşlarımdan beri zayıflamaya çalışıyorum. Kilolarım yüzünden gençliğimi dolu dolu yaşayamıyorum. Hayallerime giden yoldaki motivasyonum oldukça kırılıyor. Kilolarımdan kurtulabilirsem potansiyelimi en iyi şekilde kullanabileceğimi düşünüyorum.
Kurucu üye olarak hedefim;
* 1 Temmuz 2015'de 83.2 kilodan 60.0 kiloya düşmek.
* 2015'in sonuna kadar da fotomodel olabilecek yeterlilikte bir dış görünüme kavuşmak.
Bu Kamp Ne İşe Yarar?:KK19:
Bu kampın amacı her üyenin hayal ettiği kiloya ulaşmasına destek olmaktır.
Peki nasıl? Motive ve kontrol ederek. Menü paylaşımları yaparak, sohbet ederek, ikili gruplar oluşturarak daha da sıkı bir bağ elde edebileceğimizi düşünüyorum.
Kendimizi gereksiz düzeyde baskı altına sokmamak aynı zamanda farkında olmadan salmamızı önlemek için başkalarının önerilerini dikkate alabiliriz.
İstediğimiz her şeyi konuşabilir, her türlü paylaşım yapabiliriz. Yeter ki zayıflamaya yardımcı olsun.
Menü paylaşımı::kk77:
Istediğiniz zaman gelin "Kızlar bakın ben bunları bunları yedim. Nasıl olmuş?" deyin.
Kilo bildirimi::KK31:
Her Pazartesi 00:00'a kadar kilo bildirimi yapılabilir. Toplanan veriler not alınır ve tablo hazırlanır. Böylece hafta hafta kim neler yapmış görebiliriz.
Günlük mesaj zorunluluğu::KK30:
İçiniz ne zaman isterse o zaman gelin dayanışma içerisinde birbirimizin moralini yükseltelim.
Spor: :KK49:
Yalnızca devamlı üyelerimiz için düzenli egzersiz kontrolü, ortak program vb. yapılabilir.
Ayrıca düzenli olarak görsel paylaşımlardan faydalanabilir, hangi egzersiz ne kadar işe yaramış 1. ağızdan öğrebilirsiniz.
Not:
Hep birlikte yeni ve faydalı şeyler yapabiliriz. Hep birlikte fıstık gibi olmak üzere :KK36:

Ben de bu sabah diyete başladım SON KEZ!
:KK34:
Boy: 1.70
Kilo: 83.2
1. Gün: -0 kg
Hedef: 60 kg

Hayatımda ilk kez bu yaz sahillerde incecik dolaşmak istiyorum. Bu yıl gerçekten çok stresli ve yoğun bir şekilde geçiyor. Kendime harika bir tatil ödülü koymak istiyorum. Fakat kilo vermeden asla gerçek bir tatil yapamayacağım. Ay ne zor şey bu kilolu olmak:KK22:

Henüz diyet alışverişi yapamadım. Evde ne varsa onunla idare ediyorum akşam menümü paylaşacağım. Bugün pek tembel olduğum için spor yapmayacağım. Fakat düzgün bir spor programı hazırlayıp yarın başlayacağım. :KK55::KK55::KK55:

Bende çok sıkı ve disiplin içerisinde her gün yazamayabiliyorum genelde hafta sonu yazmak sıkıntı oluyor ama hafta içi ara ara foruma bakıyorum mutlaka

Merhaba kızlar :) Bende aranıza katılmak istiyorum, 1.69 boy sabahki tartı (ki şişkinliğinde olduğunu tahmin ediyorum 81.900 :KK43: stresli uzun dönemler geçirdim psikolojik yiyiciyim :KK43: Bu sabah yeniden içime bir heyecan geldi yeniden başarabilirim bunun için hiç bir engel yok dedim :)

30 yaşındayım 4 ve 5.5 yaşında 2 çocuğum var, çalışıyorum,izmirde oturuyorum sizler?

Sabah: 1 kase cornflakes
ara: türkkahvesi
öğle: salatalık domates 4 köfte 1.5 dilim ekmek 1 bardak yoğurt
ikindi:1.5 elma

Merhaba kızlar :) Bende aranıza katılmak istiyorum, 1.69 boy sabahki tartı (ki şişkinliğinde olduğunu tahmin ediyorum 81.900 :KK43: stresli uzun dönemler geçirdim psikolojik yiyiciyim :KK43: Bu sabah yeniden içime bir heyecan geldi yeniden başarabilirim bunun için hiç bir engel yok dedim :)
ay ben de psikolojik yiyiciyim canım lanet olsun ki böyle :KK43: seninle az çok benziyoruz ne zaman başlamayı planlıyorsun?

bende psikolojik yiyiciyim canımmmm

süper canım plan program diyet alışverişi menü vs derken başlarsın ben de bugün başladım ama süper değilim yani bir iki hafta içerisinde bir düzene girerim :)
inşallah canım İYİ SONUÇLAR ALIRIZ

30 yaşındayım 4 ve 5.5 yaşında 2 çocuğum var, çalışıyorum,izmirde oturuyorum sizler?

Sabah: 1 kase cornflakes
ara: türkkahvesi
öğle: salatalık domates 4 köfte 1.5 dilim ekmek 1 bardak yoğurt
ikindi:1.5 elma
Ben 22, üniversite - iş - yabancı dil kursu arası mekik dokuyorum.
Burcuuu bu menü ilk gün menün mü?

X