Gelinebilecek en kötü SON

O evde yokken kaç
Bu hayatı yaşamak zorunda değilsin.
Bir sonraki kavgada Alo 183ü arayabilirsin. Aile içi şiddetle ilgilenen bir hat.
Evine polisler gelir, adamı bir gece nezarethanede tutarlar, istersen seni bir süre sığınma evinde misafir ederler... En güzeli de boşanmak istediğinde karşı taraf kusurlu olduğu için donuna kadar alırsın. Ev sana kalır, maaşının 3te birine haciz gelir,sana kalir... Sana yaptıklarının hesabını belki kendi de şiddet görerek almaz ama sen evlenene kadar her ay kuş kadar maaş alırken yaptıklarından utanir

Şaka gibi hala küfür ediyorum acaba ondan mı diyorsunuz.
Bunu yapan insan size gram saygı göstermiyor bırakın sevgiyi,siz hala ben de küfür ediyorum deyip suçunu hafifletmeye çalışıyorsunuz.Küfür az bile o kadar söyleyeyim.Ben okurken sinirlendim,siz birde aynı evin içinde yaşıyorsunuz.Lütfen şu yazdıklarınızı birkaç kez okuyun.
Bir an önce uzaklaşın o adamdan.Sizin için en iyisi bu.

kaçmış zaten.
taksiciye kapıları kilitle deyip polisi arayıp gelen polislede darp raporu, uzaklaştırma alacağına taksiden inip eve dönmüş.
sebep kocasını seviyor boşanmak istemiyor.

O adam değil küfürü dayağı hak ediyor bide dönmüssün ve bendemi hata diyorsun evet sende hata hala o evde kalıp hala hata bnde mi diye soruyorsun pislik lafını ben kaldiramam dayak zaten söylemeye gerek yok demekki kendine bu hayatı ve bu adamı layık görüyorsun biz ne diyebilirizki burdaki bayanlar emin ol sana senden daha çok üzülüyor seni senden daha çok düşünüyor

Sana yapilan kotulugu kenara atip kufur etmeni daha fazla kotu goruyorsun evet kufur cok cirkin bi davranis ama esin seni manipule ederek her yaptigini senin sucun olarak gostererek kendini ve seni kandiriyor... Kendine bu kotulugu neden yapiyosun? Esin psikopat uyan artik duzelmedi duzelmicek her an bunlarla yasayacaksin. Ne zaman dur diyeceksin? Aklima Aydan Senerin ve Tuncel Kurtiz in Nalan filmi aklima geldi (aldatma haric) iskence yapiyor sana

yorumları okumadan yazıyorum, dönüp okuyacağım
arkadaşım hiç iyi değilsin, gerçekten yardım alman lazım bir uzmandan
kafan karışmış, kendi kendini ikna çabasındasın
adam kollarımı ısırıyor, ölecek duruma gelene kadar boğazımı sıkıyor diyorsun
sonra tutup boy kilo diyet hesabı yapıyorsun
inan ki şoktayım
bence kendinde değilsin, olamazsın
sen şimdi boşanayım, boşanmayayımı bırak
acil bir psikiyatristten randevu al git
eşine de söyleme
paran yoksa devlete git
tedavi ol
hayata bakışın bulanıklaşmış
eleştirmek için değil, ciddi yazıyorum

arkadaşım vallahi billahi iyi değilsin
onca şiddete bunları yazıyor olmazdın iyi olsan
kendine bir iyilik yap, bir uzmanla görüş

Lütfen kendone o gücü bul. Ve emin ol o güce sahipsin. Kendine bunu layık görme nolur. Ailen seni nasıl güzel büyütmüstür kim bilir. Böyle bir canavarın elinde mahvol diye onca emekler verilmedi ki sana.

Canım kardeşim yaşını egitim durumunu bilmiyorum. Ama emin ol her ne karar alırsan al bu evlilikten daha iyi olacaktır. Lütfen pes etme, bir köşeye sinip sessiz kalma. O evde yokken al esyalarini birikimini çık git acma telefonlarini da. Kurtar kendini. Darp raporunu al sürüm sürüm süründür onu

Bütün suç kimde? Sizde. İlk şiddete maruz kaldığınızda bırakacaktınız. Siz affettikçe durum normalleşmiş. O da daha fazlasını yapmış. Bütün bu durum içinde en sıradan olan şey küfür etmeniz. Onda bile kendinizde hata arıyorsunuz. Anneniz asıl şu durumunuzu bilse çok üzülür. Bir an önce evi terk edin ve psikolojik destek alın. Bu gidişle size dönüşü olmayan zararlar verecek zaten.

Defalarca affettigin icin ve hala o adamin yaninda oldugun icin sana hersey müstehak

Bir gün televizyonda,kocan tarafından öldürüldüğün haberini duymak istemiyoruz!!!!
Bir an önce o evden uzaklaş ve boşan bu adamdan!!!

Canini yolda mi buldun guzel kardesim?
Adam kemerle dovup nefesini kesiyor ya..
Yani bilmiyorum kendine gel demekten baska bisey yapamayiz ki..
Buna hayat diyorsan yasa o pislikle.

kaçmış zaten.
taksiciye kapıları kilitle deyip polisi arayıp gelen polislede darp raporu, uzaklaştırma alacağına taksiden inip eve dönmüş.
sebep kocasını seviyor boşanmak istemiyor.
Adam evdeyken valizini almış gitmiş
Bu kaçmak değil ki, düpedüz şov

Adam sizden 20 yaş buyuk, kilonuz normal olduğu halde zayıflayin diye baskı yapıyor, sizi kemerle dövüp, bogazınızı sıkıyor ama terkedemiyorsunuz. Yanlış anlamayın da eşiniz çok mu zengin, fabrikatör falan mı?

Gencecik kızsın yazık değilmi sana. İşi iyi gitmiyorsa sizin suçunuz ne. Afedersiniz ama siz onun stres topu değilsiniz ki sinirini sizden çıkarıyor. Daha da yazık etme kendine git ailenin yanına. Sevip pişman olan adam hala bu şekilde davranmazdı sana... Sizin küfürleriniz onun psikolojik ve fiziksel şiddetinin yanında solda sıfır yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…