Geleneksel kadın ve erkek rolleri

Önceden hep söylediği ben elinde örgü dizi izleyen birini istemiyorum. Zeki, eğitimli birini istiyorum. Sen böylesin diyordu.
Dayılarının karıları öyle olduğu için dayıları yemek yapmıyor. İki güzelliği birden bu dünyada kimseye nasip etmemiş Allah. Siz neden edesiniz?

Dayılarının karıları öyle olduğu için dayıları yemek yapmıyor. İki güzelliği birden bu dünyada kimseye nasip etmemiş Allah. Siz neden edesiniz?
Ben aynı anda hem para kazanıp, hem bakımlı olup, hem yemek yapıp, hem anne nasıl olacağım? Bir şeyler eksik kalacak.

Yemek yapmak çok zor olan bir şey değil. Ben de evlenince mutfağa girmeye başladım internette ne yazıyorsa aynısını yapıyorum. Bazen tutturabiliyorum bazen tutturamıyorum. Eşim bekar evinde kaldığı için de hepsini çok beğeniyor

Borç ödemenizi istemiyorsa ödemeyin görelim bakalım ne kadar erkeklik görevlerini yapacak 2 ay bile dayanamaz

Aynen işi bırakıp mutfağa gireceğim. Malzemesini alamadığı yemeği yaparım artik

Ben aynı anda hem para kazanıp, hem bakımlı olup, hem yemek yapıp, hem anne nasıl olacağım? Bir şeyler eksik kalacak.
Olmak zorunda değilsiniz, bu hıyarağaları işten gelip ossura ossura yatacak diye siz aynı anda 4 insan olmak zorunda değilsiniz. Bunlar 1 taneyi zor olurken afedersiniz enayi misiniz konuşturuyorsunuz tepenizde car car?

Benim işim memurluk gibi değil. Ajansta çalışıyorum. Portfolyo sağlam olunca istediğim zaman tekrar iş bulabilirim

Ev isini/yemek yapmayı sadece kadinin gorevi olarak goren biriyle hayatta evlenmezdim, ayni evde yasamaya başlayınca anladim diyelim fitratini, hamile kalmaz ayrilirdim. Bi ömür bu herifle gecer mi?

Hem calismayi sevmiyorum, yoruluyorum ne demek? Hamilelikten dolayi ise (ki hamilelikte bir hastalik değil) okey ama normal dusunceniz bu ise, bu da normal değil, siz calisamam derseniz, bu tipler de iyice ezer sizi zaten.

Bu da yanlışlikla oldu zaten. İstemiyordum. Borcuna yardım ediyorum çünkü evin içinde tüm gün oflayan sayan söven birini görmek benim modumu aşırı düşürüyor
Cekin karsiniza konusun. Sen evin diregisin, borcun olsa bile bana hissettirmemelisin, sen duzgun yetistirilmemissin. Bak bilmem kimin bilmemnesine, karisinin yedigi onunde yemedigi arkasinda, ne bicim erkeksin diyin...

Ayy asiri gicik oldum adama. bir kasik suda bogmalik. Bunlari evlenmeden konusmadiniz mi???

Ya şöyle; pasif gelir oluşturmak istiyorum. Zamanımı satmak istemiyorum. Hobilerime zaman ayırmak istiyorum. Ama yarım saat kitap okumaya vakit bulamıyorum. Bunlar canımı sıkıyor.

Ya şöyle; pasif gelir oluşturmak istiyorum. Zamanımı satmak istemiyorum. Hobilerime zaman ayırmak istiyorum. Ama yarım saat kitap okumaya vakit bulamıyorum. Bunlar canımı sıkıyor.
Bunlar bahane ama?
Bakin 3 senelik adamin size karşı tavirlarina?
Zamaninizi satmayin madem, elin eline bakın, laf yiyin

Konuştuk. Hiç böyle değildi. Hatta son iki ay öncesine kadar bile böyle değildi.

Bunlar bahane ama?
Bakin 3 senelik adamin size karşı tavirlarina?
Zamaninizi satmayin madem, elin eline bakın, laf yiyin
Yo düşüncem şu; işi birakacagim. Borçlarda zorlanacak. Yaptığım katkının değerini anlayacak. Ben bu süreçte e ticaret işimi büyütmeye çalışacağım. Bu işte aylarca gelir kazanılmıyor. Ama kazanmaya başlayınca da uyuyunca bile para kazanıyorsunuz. Para kazanmaya başlayınca da kendim için birikim yapacagim.

Sizde kendisine ben isi birakiyorum sende aksamlari ek ise cikiyorsun ne is yaparsin bilemem ama o borcu kapatiyosun bu kadar borcla cocuk yapan baba mi olur? Diyin! Dusuk tehliken varsa tabi ki yaticaksin o da yapacak! Annelige laf soyleyecek adamin alnini karislarim yasadiklarimizin 10 da. 1 ini yasasalar omur boyu depresyona girerler.Pasama bak yaaa herkese is bolumu dagitmis bilirkisi bey!! Sen hala kendini mi sucluyosun bide dusuk tehliken var diye yattigin icin? Onun cocugunu tasiyosun el ustunde tasayacak seni ayak altinda degil biraz kendinize gelin roller bi kenara onemli olan insanlik!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…