Geleceğine inandığımız meleklerimiz için dua edelim mi?

Hulusi hoca halleder inşallah :)) çok fazla hastası var; şehir dışından gelenler falan baya çok. Mesela öğleden sonraları sadece gebeleri alıyordu; o kadar çok gebe kalan vardı ki; biz iki saat falan bekliyorduk bi ultrason için. Baya bi bekliyorsun ama değiyor.

Rabbim tamamına erdirsin inşallah,neslini devam ettiren hakikatli kullar olurlar inşallah...çok heyecanladım içim kıpır kıpır oldu...

birde mutlu olmak pozitif olmak çok önemli bu tedavi sürecinde öyle düşünüyorum, bilmiyorum doğrumu?

birde mutlu olmak pozitif olmak çok önemli bu tedavi sürecinde öyle düşünüyorum, bilmiyorum doğrumu?
Tabi ki.. ben tedaviye başlarken sonuna kadar gideceğim Allah izin verirse diye başladım. Zaten biz eşimle direkt tüp bebek yaptıralım diye gittik. Aşılama tutmazsa tüp bebek yaptıracağım nasıl olsa rahatlığı vardı bende. Ne çok umutlandım ne de çok umutsuzluğa düştüm. Zaten doktora sürekli gidip geldiğin için o süreçte, bu sana çok normal geliyor; alışıp rahatlıyorsun baya bi.

ALLAH RAZI OLSUN CANIM ALLAH HAYIRLI SAĞLIKLI SALİH VE SALİHA EVLATLAR OLMASINI NASİP ETSİN EVLATLARINI SANA CANIM HAYIRLA SAĞLICAKLA ANALI BABALI BÜYÜTMEK NASİP OLUR İNŞALLAH ALLAH BİZLERE DE HAYIRLA SAĞLICAKLA OL DER SEVİNDİRİR İNŞALLAH AMİN

Evet canım yaa.. o kadar mutlu ettiniz ki beni anlatamam.. çok stresliyim, atmam lazım heyecan yaptım 22 sinde randevum var...

Evet canım yaa.. o kadar mutlu ettiniz ki beni anlatamam.. çok stresliyim, atmam lazım heyecan yaptım 22 sinde randevum var...
Stresten uzak dur tabii canım benim de durmam lazım dün kontrolum vardı şubat adetimde iğneler vurulacak sizler de bana dua edin hayırlarla inşallah heyecanlıyım çok bir yandan da diyetteyim

Stresten uzak dur tabii canım benim de durmam lazım dün kontrolum vardı şubat adetimde iğneler vurulacak sizler de bana dua edin hayırlarla inşallah heyecanlıyım çok bir yandan da diyetteyim
Diyette ne durumdasın canım? ben 1 kilo verebildim 3 kilo daha verebilrim umarım muayeneye kadar, bu arada kayınvalidem umreden geldi, ona orada hurma poleni yesin demişler... internetten araştırdım yumurtaları çoğaltıyormuş gerçekten...biraz pahalı ama...

canım dualarımdasın Rabbim bana senin müjdeli haberlerini almayı hasip eder inşallah..

İŞE YARAYAN ŞEYLER HİÇ UCUZ OLMUYOR ZATEN :)

Canim benide etiketlemissin ama ben şuanda hamileyim 18. Haftadayim allah tum isteyenlere nasip etsin ins hep dua ediyorum
Konu Sahibi arkadaş aşılama yaptırdı dua edin diye etiketledim canım onun aşılama si oldu bende ay sonunda adet olunca aşılama tedavim başlayacak nasipse bana da dua edin canım o nedenle etiketledim seni

Allah isteyen herkese en kısa sürede nasip etsinn
Amin hayırla inşallah canım bende üç senedir bekliyorum Bebeğimi bu ay sonu kısmet ise aşılama yapılacak canım dua edin lütfen Allah cumlemize hayırlı sağlıklı salih ve Saliha evlatlar nasip eder inşallah amin hayırlı sağlıklı kolay doğum nasip eder inşallah amin sağlıcakla analı babalı buyuturuz inşallah amin

dua edip gönlünden geçiren herkesten Allah razı olsun rabbim isteyen herkese tattırsın bu duyguyu çok bekledim ama İnsallah güzel sonuçlanır sonuç pozitif ama henüz çok yeni göremiyoruz ultrasonla aşılama olup aşılama sonrası yaşadıklarını ve kan sonuçlarını hatırlayan var mı arkadaşlar kanda pozitif çıkan hala doktorun verdiği jel e yada progesteron fitil kullanan varmı yardım rica ediyorum

test yaptın mı canım hadi gözün aydın dualarından bizleri de eksik etme benim adetime de bir hafta kaldı

gebe olan arkadaşlar sizide rabbim bir solukta kurtarsın Rabbim elli ayağı düzgün akıllı fikirli evlatlar versin dualarınız için çok ama çok teşekkür ederim tabi bana bu konuyu açmada yardımcı olan aaynaa senden Allah razı olsun inşallah tez zamanda seninde güzel haberlerini alıcaz dualarım seninle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…