Geleceğine inandığımız meleklerimiz için dua edelim mi?

Hehehee:))) ayyy sagol tatlimmm benim düşünmen yeter :KK68:
:KK200::KK200::KK200:ay canım benim inşallah cümlemiz hayırlarla sevineceğiz yavrumuzun kokusunda cenneti duyacağız ve anne olacağız hayırlarla sağlıcakla eşimiz evimizin direği de baba olacak evlat elini öpecek yaşlanınca bize destek olacak kapımızı açacak olanlar evlatlarımız

:KK200::KK200::KK200:ay canım benim inşallah cümlemiz hayırlarla sevineceğiz yavrumuzun kokusunda cenneti duyacağız ve anne olacağız hayırlarla sağlıcakla eşimiz evimizin direği de baba olacak evlat elini öpecek yaşlanınca bize destek olacak kapımızı açacak olanlar evlatlarımız
ne güzel diyorsun hayallere daldım...

Hepiniz için dua ettim kızlar. Rabbim yüzünüzü güldürsün inşallah.
O bağıra bağıra ağladığım geceleri unutturan Rabbime şükürler olsun. Çok güzel bir duygu. Pıtır pıtır atan kalpleri duyduğum günden beri ben ben değilim :KK36:Hiç yılmayın; tedavinizi olun, duanızı edin. Bol bol sadaka ve iyilik, benim size tavsiyemdir. Ben tedaviye başlarken, bu yolda sonuna kadar gideceğim; gerekirse evimi satacağım diyerek başladım. Allah kabul etmeyeceği duayı size ettirmez. Sizin içinize o annelik ateşi düştüyse, sabredin, Allahın izniyle olacaktır.

Hmm benimki normal aşılama canim esimden sperm alinacak en iyi spermler ayrilip yumurtaliklara enjekte edilecek işte.. Heyecanlandim ya insallah ağrılı bir işlem degildir kimse de yazmiyor ki agrili mi degil mi.. Doktorumun dedigine gore çok basit birkac dakikalik islem ama ben daha önce vajinismus oldugum için rahat olabilecek miyim bilmiyorum. 15 dakikalik anestezi icin ek 500 tl aliyormus hastane anestezi olmak istemiyorum parayi sokakta bulmuyoriz kiiii..
Ben güle oynaya aşılama yaptırdım. Bi espiri patlattım; doktor hhuuuhhaaaa diye gülerken aşılamayı yapıverdi :KK45: Hiç can acıtacak birşey değil.

bende hulusi hocadan randevu aldım.. iyi bir doktormuş. ne kadar tuttu masraflarınız?
Hulusi hocanın o mübarek ellerinden öpmek istiyorum. Nasıl mübarek eller; tek atışta ikiz vurdu adam :KK53: Benim tüm ilaçlar, vitaminler, muayeneler tahliller falan hepsi içinde 1100 tl. tuttu. Ben hulusi hocaya tüp bebek diye gittim; o da aşılama deneyelim dedi. Başka doktor olsa, paranı almak için direkt tüp bebek yapar. Kendisi çok iyi bir insan. Bütün hastalarıyla bizzat ilgileniyor. Keşke daha önce gitseymişim.

çok sevindim daha bir umutlandım şimdi..benmi yaşım 35 tüp bebek diyelibilir bakalım kısmet.. ilk defa gideceğim arkadaşlar reglinin 3 ve 2 günü git dediler...

Hulusi hocanın o mübarek ellerinden öpmek istiyorum. Nasıl mübarek eller; tek atışta ikiz vurdu adam :KK53: Benim tüm ilaçlar, vitaminler, muayeneler tahliller falan hepsi içinde 1100 tl. tuttu. Ben hulusi hocaya tüp bebek diye gittim; o da aşılama deneyelim dedi. Başka doktor olsa, paranı almak için direkt tüp bebek yapar. Kendisi çok iyi bir insan. Bütün hastalarıyla bizzat ilgileniyor. Keşke daha önce gitseymişim.
bende ne kadar doğru bir karar verdiğimi şimdi daha iyi anlıyorum..

çok sevindim daha bir umutlandım şimdi..benmi yaşım 35 tüp bebek diyelibilir bakalım kısmet.. ilk defa gideceğim arkadaşlar reglinin 3 ve 2 günü git dediler...
Benim yaşım da 33 :)) Eğer ciddi bir sorununuz yoksa tüp bebek demez. Adetin 2. günü çağırıyor ilk olarak. Hulusi hocanın birlikte çalıştığı hemşireleri de çok iyi. Seni her konuda aydınlatıyorlar. Bir de hulusi hocaya istediğin an cep telefonundan ulaşabiliyorsun. Ben acil durum olmadığı için genelde hep whats uptan yazıyordum, o da müsait olunca dönüyordu. Çok iyi bir insan; sürekli dua ediyorum ona.

Benim yaşım da 33 :)) Eğer ciddi bir sorununuz yoksa tüp bebek demez. Adetin 2. günü çağırıyor ilk olarak. Hulusi hocanın birlikte çalıştığı hemşireleri de çok iyi. Seni her konuda aydınlatıyorlar. Bir de hulusi hocaya istediğin an cep telefonundan ulaşabiliyorsun. Ben acil durum olmadığı için genelde hep whats uptan yazıyordum, o da müsait olunca dönüyordu. Çok iyi bir insan; sürekli dua ediyorum ona.
eşimde ilk gün gelecek siz nasıl yaptınız ofis laparoskopi falan yapıyor mu?

eşimde ilk gün gelecek siz nasıl yaptınız ofis laparoskopi falan yapıyor mu?
Benim daha önceki sonuçlarım başkent hastanesindeydi. Sonuçlara açtı baktı; gebeliğe engel bir durum olmayınca, kan değerlerime baktı. Bende baya bi vitamin eksikliği vardı; önce onları tamamladı. Sonra hemen iğneye başlattı adetin 2. gününde. 10 gün kadar iğne vurdum; 2- 3 güne bir sürekli kontrole çağırdı (kontroller ücretsiz bu arada). 3 yumurtam oluştu; ikiz oldu :))
Ofis laparoskopi yapılıyor hastanede diye biliyorum. Zaten o sana bütün tahlilleri yapar ondan sonra karar verir. Başkent hastanesinin en sevdiğim yanı, sana gereksiz hiçbir test yaptırmamaları ve para tuzağı kurmamaları. Hulusi hocanın o hastanede olması çok büyük şans bizler için.

Benim daha önceki sonuçlarım başkent hastanesindeydi. Sonuçlara açtı baktı; gebeliğe engel bir durum olmayınca, kan değerlerime baktı. Bende baya bi vitamin eksikliği vardı; önce onları tamamladı. Sonra hemen iğneye başlattı adetin 2. gününde. 10 gün kadar iğne vurdum; 2- 3 güne bir sürekli kontrole çağırdı (kontroller ücretsiz bu arada). 3 yumurtam oluştu; ikiz oldu :))
Ofis laparoskopi yapılıyor hastanede diye biliyorum. Zaten o sana bütün tahlilleri yapar ondan sonra karar verir. Başkent hastanesinin en sevdiğim yanı, sana gereksiz hiçbir test yaptırmamaları ve para tuzağı kurmamaları. Hulusi hocanın o hastanede olması çok büyük şans bizler için.
ayyy çok sevindim gerçekten.. ben bu forumdan buldum.. en son çare oraya gidelim dedik ben henüz aşılama veya tüp hiç birini denemedim bir düşüğüm var 1,5 yıl oldu kan pıhtılaşması çıktı.. bir daha gebe kalamadım..

Rabbim analı babalı büyütsün hayırlı bir evlat olsun inşallah... bu sitede herkes çok iyi gerçekten çok yardımcı oluyorlar kardeş gibi herkes çok teşekkür ederim..

X