Geleceğine inandığımız meleklerimiz için dua edelim mi?

aaynaa canım sındı grebıldım sıteye napcaz dua mı etcez ? edelım ben varım zıkır mı çekerız naparız yada napıyosunuz butun mesaJları okuyamadım ama bende varım :)

aaynaa canım sındı grebıldım sıteye napcaz dua mı etcez ? edelım ben varım zıkır mı çekerız naparız yada napıyosunuz butun mesaJları okuyamadım ama bende varım :)
Cennetul Mualla nikli arkadaşımız tüp bebek yaptırdı canım bir ayetelkürsi ya da fatiha okumanızı istedim arkadaşlardan canm inşallah bebeği annesine hayırlarla tutunur diye dua edeşlim dedim ALLAH RAZI OLSUN senden de hakkını helal et

Canimm Allah razi olsun Rabbim bu verdigin emegin kat kat karsiligini sana versin dualarin kabul olsun.. Dua eden arkadaslar Rabbimin razi oldugu kullar arasina girsinler insaAllah

Canimm Allah razi olsun Rabbim bu verdigin emegin kat kat karsiligini sana versin dualarin kabul olsun.. Dua eden arkadaslar Rabbimin razi oldugu kullar arasina girsinler insaAllah
ALLAH RAZI OLSUN gülüm cümlemiz seviniriz hayırlarla inşallah amin

helali hos olsun canım okudum ınsallah kabul olur hayırlısıyla

Okudum canım. Rabb'im sağlıkla kucağına almasını nasip etsin İnşaAllah.

Ben kendim için soğan kürü ve hayıt tohumuna başladım 10 gün oluyo bende çikolata kisti ve prolaktin yüksekliği vardı. Eşimin sperm sayısı 80 milyon ama ileri hareketli %35 onun için de keçiboynuzu özü aldım eczaneden. Polen aldım aktardan ace plus vitamin hapı aldım bıldırcın yumurtası bal süt veriyorum bir de kısmetse ikimiz de hacamat yaptıracağız haftaya.. ben çok ara verdim yıllardır hiçbişi yaptırmadım doktora gitmek dışında.. şimdi bunlara kalkıştım Rabbimin ol emrini bekliyorum inşallah benim de benim gibi yüreği evlat hasretiyle yanıp tutuşan herkesin de hayırlı sağlıklı çoook tatlı bebişimiz hatta bebişlerimiz olur.. herşey Allah'tan ben ondan istiyorum sadece Rabb'imden bana da dua edin noolur 7 senedir olmuyor çocuğumuz

ümidini kaybetme Allahım sana ve tüm isteyenlere tez vakitte hayırlı evlatlar nasip etsin inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…