Geleceğine inandığımız meleklerimiz için dua edelim mi?

Aynen acı yok hiç acı çekmiyosun tabi benim yarın belli olacak iğnelerde ağrım olmadı olanlarda kısa surdu hiç tedirgin olma evlat kokusu İNŞALLAH bizde tadarız o kokuyu
Hmm canim sen yaptirdin yani aşılama.. Nasil bur süreç anlatir misin ben vajinismus yasadim daha önce o yuzden biraz tedirginim bişey girmesini cok zor kabulleniyorum

Ben de şimdi doktordan ciktim klomenle yumurta gelistirmeye devam bir sonraki hafta da aşılama yapilacak. 1400 tl turuyor kızlar sizin ne kadar tutuyor aşılama
ben şuan aşılama yapılmadı ama aşılamada kullanılan ilaçlar vurulacak doğal yollailişki olacak dedi doktor ama benim zayıflama maması dier hap bir tahlil muayene 600 tuttu çok sarsıldık muayeneden sonra ama mecbur dedik başladık bir kere dedik hayırlı sonucu alalım da artık ne yapalım gözden çıkardım borç harç...

iğnelerle birlikte bakalım ne kadar toplam maliyet olacak bilmiyorum benim ki tam aşılama olmayacak ilişki doğal yolla olacak yumurtalarım iğnelerle büyütülecek

iğnelerle birlikte bakalım ne kadar toplam maliyet olacak bilmiyorum benim ki tam aşılama olmayacak ilişki doğal yolla olacak yumurtalarım iğnelerle büyütülecek
Hmm benimki normal aşılama canim esimden sperm alinacak en iyi spermler ayrilip yumurtaliklara enjekte edilecek işte.. Heyecanlandim ya insallah ağrılı bir işlem degildir kimse de yazmiyor ki agrili mi degil mi.. Doktorumun dedigine gore çok basit birkac dakikalik islem ama ben daha önce vajinismus oldugum için rahat olabilecek miyim bilmiyorum. 15 dakikalik anestezi icin ek 500 tl aliyormus hastane anestezi olmak istemiyorum parayi sokakta bulmuyoriz kiiii..

aneztezi ye bence de gerek yok o paraya bebeğin beşiğini alırsınız normal ultrason muayenesi gibi olur hamile olduğunda da böyle muayenelerle karşılaşacaksın canım git gide geçecek

Bugun aşılama yapıldı ağrı sızı hissetmiyosunuz korkuyordum bende titreyerek girdim aşılama odasına normal muayene gibi geldi bana doktorum da daha olumlu konusunca sıkıntı olmadı ozele çok gittim ama bu sefer aşılama olacak dediklerinde maddi çok sıkıntıya girdiğim için araştırma hast yaptırdım önce iğnelerle yumurtaları buyuttuler sonra catlatma iğnesi ve ardından aşılama yapıldı en hareketli semenler secildi ver yumurtalara yolculuk başladı normal hayatıma devam sadece evlat kokusu için ağrı sızı yok korku hiç yok Yaradan yardımcımız olsun isteyen herkese aaynaa insallah en kısa zamanda güzel haberlerle gelcez sabaha kadar dua ettim Rabbim verecek bizde

hayırlı uğurlu olsun canım hayırlısıyla hepimiz seviniriz inşallah ilaçlar ne kadar tuttu canım

Ne kadar ödediğini bana yazar mısın canım rapor çıkarsa aşağı yukarı o zaman ben de o kadar öderim ilçalara sanrım

Ben de klomene baslayacagim yarin canim önümüzdeki hafta da nakil gerceklesecek insallah.. Doktorum da çok ikna etmeye çalıştı beni korkacak bisey yok dedi aparatlari gösterdi elime verdi gercekten cok büyük aparatlar degiller. Bebek hayali kurunca gözüm hic bisey görmüyor ama ne bileyim tecrübesiz olunca insan endişe duyuyor. Hayirlisi bakalim. .

aneztezi ye bence de gerek yok o paraya bebeğin beşiğini alırsınız normal ultrason muayenesi gibi olur hamile olduğunda da böyle muayenelerle karşılaşacaksın canım git gide geçecek
Aynen canim benim yaaa valla tamam odenmeyecek bi para degil ama onunla ben bebegime bir dolap dolusu eşya alirim dedigin gibi beşik alirim :) ben daha önce alttan muayeneye de izin vermiyordum deli gibi aglamistim şimdi cok komik geliyor o hallerim rahatlikla olabiliyorum meayenemi çok heyecanliyim kizlar galiba anne olmamiza az kaldi :)

Hayrli olsn cnm iyi geçmesine sevindim Allahn izniyle inş hepimiz güzel haberler verirz

hayırlı sabahlar güzel haberler alacağımız hayırlı bir cuma olur arkadaşlar inşallah hepinize dua edelim...aşılamalarınız tutar Rabbimin izniyle hayırlısıyla...

BEN DE AZ KALDI DİYE HİSSEDİYORUM CANIM BENİM BENCE DE BİR SÜRÜ CİCİ ALIRSIN BEBEĞİNE BEŞİĞİNİ ALIRSIN OOO ...BEN DE ANNEME PATİK ÖRTÜRÜRÜM YOLLARIM SANA DA KUZUM YELEK FALAN İNŞALLAH

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…