Geleceğine inandığımız meleklerimiz için dua edelim mi?

ALLAH CÜMLEMİZDEN RAZI OLSUN GÜLÜM...
ay dualar alıyorum ben de gerçekten de sevinecek miyim acaba dualarını lütfen esirgeme çok heyecanlıyım bende tedavime az kaldığı için

ALLAH CÜMLEMİZDEN RAZI OLSUN GÜLÜM...
ay dualar alıyorum ben de gerçekten de sevinecek miyim acaba dualarını lütfen esirgeme çok heyecanlıyım bende tedavime az kaldığı için
tabiki sevineceksin dualrım hep seninle dua eden tüm arkadaşlarımda adını sürekli geciriyorlar dualarında İnsallah bu yıl iyi gelecek hepimize

Hayırlısıyla inşallah ben de dua ederim canım sıkma canını inşallah ALLAH OL DEMİŞTİR senin için hayırlarla sağlıcakla salih ve saliha evlatların olur hayırlarla inşallah ikizdirler
Canimm Allah razı olsun cok cok sagol ettigin dualarin kat fazlasini Rabbim sana versin insaAllah... insaAllah hayirli saglikli salih saliha evlatlarimiz olsun Allah im evlat sevgisinden mahrum birakmasin.. Evladiylada kimseyi sınamasın.. Tevekkul ettim bekliyorum hayirlisiyla sonucu..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…