Geleceğine inandığımız meleklerimiz için dua edelim mi?

hepinize teşekkür ederim Allah Razı Olsun çok bekledim İnsallah umudum boşa cıkmasın benim gibi bekleyenleri de içinde bulundurarak içinizden geceni okumanızı rica etsem dua farklı nefeslerden olursa kabul olması olasıdır diye duydum rabbim kimsenin kucagını boş aklını yolda bırakmasın anne olmak isteyen herkese nasip etsin

rabbim evlat hasreti çeken ve KARDEŞ için uğraşan tüm kadınların yüzünü güldürsün inşallah.

Topik sahibinin de ayrıca aşılamadı tutar inşallah.bu yolda daha fazla uğraşmaz inşallah:))

rabbim evlat hasreti çeken ve KARDEŞ için uğraşan tüm kadınların yüzünü güldürsün inşallah.

Topik sahibinin de ayrıca aşılamadı tutar inşallah.bu yolda daha fazla uğraşmaz inşallah:))
ALLAH RAZI OLSUN AMİN CANIM

Ayyyy ne guzel asilama yaptiracaklar baya var heralde bu ay :) hadi bakalim insallah bu ay olacak bu iş :) benim adetimin üçüncü günü yarın ve tedavi surecim yarin baslayacak insallah... Çok heyecanliyim biraz ürküyorum ama evlat kokusu gelince burnuma dayanamayacagim acı agri yok :)

Allah razı olsun İn
şallah rabbim kimseye yaşatmasın herkesin gonlundekini versin çok zor umutlarımız yeşersin insallah

Son düzenleme:
Ayyyy ne guzel asilama yaptiracaklar baya var heralde bu ay :) hadi bakalim insallah bu ay olacak bu iş :) benim adetimin üçüncü günü yarın ve tedavi surecim yarin baslayacak insallah... Çok heyecanliyim biraz ürküyorum ama evlat kokusu gelince burnuma dayanamayacagim acı agri yok :)
Aynen acı yok hiç acı çekmiyosun tabi benim yarın belli olacak iğnelerde ağrım olmadı olanlarda kısa surdu hiç tedirgin olma evlat kokusu İNŞALLAH bizde tadarız o kokuyu

Allah razı olsun İnsallahhhh 14gun sonra belli olacak sanırım çok denedim Rabbim isteyen herkese nasip etsin uzulmeyelim artık
Hepimizin sorunları farklı yaşadıkları farklı ama dualrmz aynı benm de ikinci denemem transferim ertelendi ikinci tüp bebek denemem di yarn doktrla goruscem inşallah sorunm çözülür

moral bozmak yok canım hayırlı olsun tedavin canım Rabbim hepimizin yüzünü hayırlarla güldürsün inşallah amin

X