Geçmeyen vajinal yanma. Lütfen yardim!

GYNO-LOMEXN Vajinal krem
Vajinal yanmaya kesin çözüm. Ben 5 yıl bu sorunu yaşadım ilişki sonrası Vajinal yanma ve ağrı vardı. Bir çok fitil ve antibiyotik tedavisi gördüm. Genital muayenede herşey yolunda görünüyordu. Ama şikayetlerim sürekli devam etti. Bu kremi kullanıyorum ve gayet iyiyim. Tavsiye ederim. Geçmiş olsun..

Meraba öncelikle hemem hemen yaşadıklarınızın benzerini yaşadım antibiyotik fitil kullanıyodum ilaçlar daha bitmeden yine devam ediyodu yanma flan sonra kuru dut kürünü yaptim ve sabah ac karna sarımsak yuttum Rabbime şükürler olsun geçti o günler yatamiyodum o acılardan ya l derece düşünün deneyin sizde inşllah fayda görürsünüz inanıyorum...

Canım kuru dut kurunu nasıl yaptın anlatır mısın? Onu da ac karnına mı içtin?

Bir buçuk su bardağı su 3 yemek kaşığı kuru dutu 7 dakika kaynat ılıyınca süz günde 2 defa ic bi hafta olmadan geçer şikayetlerin inşallah ac tok farketmiyoama sarımsağı unutma ac karna ye bıçak değdirme elinle soy bi kurdanla bi kaç yerini del suyla yut.Antibiyotikten daha kolay yutması emin ol

Merhabalar acaba o dediginiz kuru dut kuru nedir bi acarmisiniz gercekten cok kotuyum aynen yatamiyorum gezemiyorum doktor doktor geziyorum yok olmuyor..... hayat kalitem yerlerde artik ..... zaten moral dersen sifir

Merhabalar acaba o dediginiz kuru dut kuru nedir bi acarmisiniz gercekten cok kotuyum aynen yatamiyorum gezemiyorum doktor doktor geziyorum yok olmuyor..... hayat kalitem yerlerde artik ..... zaten moral dersen sifir
Bende aynı oyleydim hatta çok kotu olduğum bi gün annemin yaninda refakatçi kalmıştım o günü asla unutamam çok kötüydü. Bende bu kürü yaptım aynı dedigim şeyi gecti cok şükür ve o zamandan sonra bi daha öyle olmadım hamdolsun kii..kafaniza takılan şey nedir acaba tam olarak

Cok tesekkur ederim yapicam dediginizi insallah banada sifa olur sizin gibi gecer.... cok zor artik dayanamiyorum hayattan sogudum

Benim arkadaşım da bunu yaşıyordu yıllarca tedavi şu bu kız sürekli çare arıyordu. En Son hacamat yapılan yerde suluk tedavisi de oluyor. Sülük tafsiye etmişler yapmaz sanıyordum ama yapmış yeni konuştuk ve düzelmis tek seferde ki bi kaç seans gerekiyormuş devam edicekmiş. Bu olayı yaşamadığım için mi bilmiyorum ama ben olsam yapamazdim yaptirmiş. Hatta sonrasında bi parça gibi bişey bile düşmüş .
Hacamat yaptırıyorum ama süluk hiç yaptırmadım cesaret edince göz çevresi kırışıklık için yaptıracağım. Bu arada bu yerler belgeli izinli yerler. Her yerde yapılmaz araştırmak lazım. BelKi size de fikir olur yazayım dedim..

Evet çok haklısın bende hacamat ve sülük yaptırıyorum bunlarinda faydasını çok gördüm belli aralıklarla yaptırıyorum

Valla artik herseyi denicem bunu bende duydum sulukleri vajina icine koyuyorlarmis o sekilde peki arkadasiniza sorarmisiniz eger istanbuldaysa nereye gitmis

Valla artik herseyi denicem bunu bende duydum sulukleri vajina icine koyuyorlarmis o sekilde peki arkadasiniza sorarmisiniz eger istanbuldaysa nereye gitmis
Vajinaya koyan da var kasıklara koyan da ben bahcelievlerde birine gidiyorum çok bilgili bu konuda ve direk hastalık odaklı bi bayan

Merhaba,bu kremi sürekli mi kullanıyorsunuz? Sadece ilişki sonrası mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…