Geçmeyen vajinal yanma. Lütfen yardim!

Elinizden geldiği müddetçe kimyasal ürünlerden uzak durmak , bol bol su içmek faydalı olacaktır.
Tabi en iyisi bir doktora başvurmaktır. Saygılar kolaylıklar dilerim.

Elinizden geldiği müddetçe kimyasal ürünlerden uzak durmak , bol bol su içmek faydalı olacaktır.
Tabi en iyisi bir doktora başvurmaktır. Saygılar kolaylıklar dilerim.
teşekkürler.. kimyasal ürünler konusuna çok dikkat etmedim, aslında hep aklımdaydı ama neden önemsemedim bilmiyorum. onu da yapayım bakalım belki faydası olur

sizin ağrınız geçti mi?
Bnm teşhisim erken menapoza bağlı atrofi. O yüzden bana iyi geldi. Ben de lazerden önce üzerine bile oturmakta zorlanıyordum. Şimdi çok şükür senede bir tekrarla iyiyim. Allah size biran önce şifa versin inşallah. Sabah uyandığınızda geçmiş olur inşallah. Bunu canı gönülden diliyorum.

sizin adınıza çok sevindim. güzel dualarınız için teşekkür ederim, inşallah..

sizin adınıza çok sevindim. güzel dualarınız için teşekkür ederim, inşallah..
Ben buraları kontrol ediyordum ama sizin mesajınız bana düşmemiş. Şimdi bütün yazdıklarınızı okudum. Muhtemelen bu lanet şey gardnerelladan kaynaklanıyor. Ben geçenlerde gynoflor kullandım. 12 gün. O sırada geçti. Sonrasında 1 hafta rahattım. O 1 hafta bu haftaydı. Ama tekrar yanmaya başladım. Sanki etlerimi yiyiyor bu bakteri. Vajenin giriş kısmı kızarmaya tahriş olmaya başlıyor. Gerçekten tam bir lanet gibi. Birisi sirkeli suya otur demişti ben ilk önce gynofloru denemek istedim. Sanırım yarın oturma banyosu yapmaya başlıycam. İnşallah geçer bu iğrenç şey yaşayan herkeste. Çeken bilir. Ne yürümeye izin veriyo ne hareket etmeye ne oturmaya ne kalkmaya. İğrenç bişey iğrenç. Accccayip psikoloji bozuyor. Burada yazılan her şeyi anlayabiliyorum. Keşke bu durumu atlatan bütün arkadaşlar yazsa biz de yararlansak

Merhaba aynısını yaşıyorum sürekli bi alt karında sıkıntı hissi bastırınca sıkışıklık idrar çok sık geliyor ve sonrasında çok kötü bi yanma geçmeyen şuan tekrar ciproya başladım bi hafta kullanıcam eğer sonra tekrarlaraa ne yapıcam bilmiyorum ve vajinada yanma hissi sanki karın içimde hep rahatsızlık iltihap var gibi sağdan soka dönerken idrar kesem batıyor sanki bıktım artık böyle insan evlense ilişkiye bile giremez eşiyle sorun yaşar sürekli allah herkesinde benimde yardımcım olsun amin

Arkadaşım bende ve birçok arkadastada bu sorun var muayene oldunmu agrili mesane hastalığı var birbirimize ulaşalım size ozeldende yazdım ulasirmisin lütfen geçmiş olsun ağrı yanma his varmı sizde vajina idrar yeri kasık ta basınç ulaşın bana lütfen istanbulda ankarada arkadaşlar edindim

merhabalar, bende 4 yıldır bu illeti çekiyorum sürekli idrar enfeksiyonu geçiriyorum düşünüyordum devlet hastanelerinde hiç bir sorun bulunamadı en son üroloji bölümüne gittik ve Allah razı olsun hoca en azından üreaplazma bakterisi tespit etti. monodoks kullandık 6 ay geçti 2023 ekim gibi tekrar etti monodoks tetradoks kullanmama rağmen geçmedi lazer düşünüyorum ama gerçekten o bakteriyi öldürüyor mu acaba tekrar etmesinden çok korkuyorum her ay 4 5 bin malesf özellere gidiyor bitkisel bir çözümü de yok malesef bence .. kefir vs içiyorum ama ne kadar etkisi olur bilinmez . en son doktorum ornisid ve azitro beraber kullanılacak şeklinde verdi şuan batmalarım var ama ondan mıdır yoksa başka birşey midir bilemedim çeken bilir bunu piskolojik bir rahatsızlık değil bu ama bunu anlatamayız kimselere. bana öneri de ve yapılan işlemlerle ilgili sonuçlarınızdan bahsedebilir misiniz

Merhaba,
Öncelikle çok geçmiş olsun. Şöyle bir bilgi vermek istiyorum,
Kullandığımız pedleri 15 dk da bir değiştirmemiz gerektiğini biliyor muydunuz? İçerisinde bulunan maddeler bakteriyi arttırarak tekrar vücudumuza almamıza neden oluyor. Daha bir çok zararını anlatsam eminim ki siz de benim gibi şok olacaksınız. Arkadaşım bana uygulamalı gösterip anlattığında kendime yıllarca eziyet ettiğimi fark ettim ve pedimi değiştirdim. Artık ne regl ağrısı çekiyorum ne de mantar, miyim, kist ve kötü kokulu akıntım oluyor.
Bu konuyu iyi araştırın ve bu tarz sıkıntılardan kurtulun

Merhaba,
Aynı bakterinden bende de var siz idrar yolu enfeksiyonu geçirdiğinizi düşünmüşsünüz bende aynı şekilde düşündüm ama değilmiş sizin idrar sorununuz geçti mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…