Geçmeyen vajinal yanma. Lütfen yardim!

Araştırdım ama burdaki labaratuvarlarda iyi olan yokmuş bilmiyorum artık ne yapabilirim başka
Hastanelerin enfeksiyon hastalıkları bölümüne gidin en kötü. Ama bi laboratuvar bulursanız daha garanti olur. Ya da güvendiğiniz bir doktor varsa kadın doğumdan ona gidin detaylı kültür yaptırmak istediğinizi söyleyin

Teşekkür ederimm .prf doktor özelde en iyisine bile gittim smer test virüs testi idrar testi vs hepsi temiz mantar yok enfeksiyon yok testlerin temiz deniyo ama yanma hissi hiçbir zaman tam anlamıyla geçmiyo.Anlam veremedim psikolojim bozuldu artık

Anladım ama artık hastanelere güven olmuyor inanın sonuçlar doğru çıkmıyor çoğu zaman. Özel labaratuvarları iyi Araştırın nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum ama gerekirse şehir dışına gidip testi yaptırın iyi bir labaratuvarda. Sadece maliyeti yüksek ama doğru sonuç veriyor . Umarım iyileşirsiniz idrarda da yanma oluyor mu sadece vajinada yanma gibi mi nasıl bir durum sizinki

Gerçekten de öyle kime inanıcam güvenicem bilemedim Aydında yaşıyorum benim idrar yolu enfeksiyonu yüzünden antibiyotik kullanmamdan sonra oldu herşeyi denedim mantar için verilen ilaçlarımıda düZenli kullandım ama yok hala aynı idrar sonrası daha fazla yanma ama normaldede sürekli var yanma sızlama zaten Sadece bazen daha az bazen çok fazla.Doktor mantar yok herhangi bi yara falanda yok herşeyin temiz diyo cidden anlamıyorum artık

Anladım canım. İzmire gitme şansın oluyor mu? Uçkun tıp laboratuvarı var internetten bir bak istersen iletişime geç bi sor. O antibiyotikler cidden bozuyor her şeyi. Probiyotik almayı falan denedin mi? Bir de cranberry. Eczanelerde tabletleri satılıyor bi dene diyeceğim ama yine de ne sorunu olduğundan emin olmadan kullanmasan daha iyi çünkü paran da boşa gidebilir. Probiyotik cranberry de ucuz şeyler değil

Şuana kadar okadar çok para harcadık ki ilaçlara doktora 3ayda 5-6 doktor değiştirdik..probiyotik ve cranberry onları kullanmadım çok zayıfım hemen hasta oluyorum oyüzden ilaçlar beni sanırım çok etkiledi bilemiyorum.İzmire gidebilirim ama oda boş çıkar diye korkuyorum.

Evet haklısınız ben de yaşadım enfeksiyondan dolayı aynı sıkıntıları. Ama burdan bi arkadaş gitti o laboratuvara ve orda her şeyi çıktı. Kendi doktorunda yaptırdığı kültür yanlış çıkmıştı mesela labaratuvarda doğru çıktı. İnternetten Araştırın yine de YouTube’da da videosu vardı bi bakın. Bence gidin derim bir şey çıkmasa bile içiniz rahat eder. Sadece maliyeti fazla o kadar ama aylardır zaten boşa gitti paralar en azından bu daha garanti ve aklınızda kalmamış olur. Zayıfsanız bağışıklığınızı güçlü tutmaya çalışın bol su için. Bitki çaylarını deneyin bi. Probiyotik, propolis, cranberry bunları kullanabilirsiniz. Ama dediğim gibi bunlar sadece bağışıklığınızı güçlü tutmak için takviye gıdalar.

Bunu da bi araştıralım yoksa böyle nereye kadar hayatımı çok etkiliyo evliliğimide etkiliycek korkuyorum Söylediklerinizide alıp kullanırım gerçekten artık yemek bile yiyememeye başladım ruhen çökmek üzereyim .Teşekkür ederim Allah kimseye vermesin gerçekten çok zor ve benim başıma ilk defa böyle bişey geldi aylardır uğraşıyorum

Merhabalar aynı sorunları yaşıyorum hala buralardamısınız geçtimi sizin

Eşinizden size geçen bir şey de olabilir. O hiç kontrol oldu mu?

Eşinizden size geçen bir şey de olabilir. O hiç kontrol oldu mu?
Yok hayır olmadı.Dediğiniz labaratuvarı aradım pzt doktorla telde görüşücem.Bilmiyorum o ne diycek Gittiğim kadın doğumcular hiç biride eşinizde bakılmalı demiyo özelde bile nasıl bişey anlamadım doktor sonuçta yönlendirmesi gerekir dimi

Aynen demiyorlar çoğunlukla bazı iyi doktorlar dışında. Görüşün mutlaka o doktorla ve bence eşiniz de gözükmeli labaratuvardaki doktor da sizi yönlendirecektir. Umarım sonuçlanır iyileşirsiniz

Üreaplasma ve mykoplasma hominis bakterilerimize baktırın yanma,akıntı ve idrar yolu enfeksiyonu sebebidir.kültür ve antibiyogram yapılıcak

merhaba acaba sorununuza çare bulabildiniz mi 1 aydır yanma yaşıyorum herşeyi denedim geçiremedim sürekli doktorla gidiyorum geçirebildiyseniz yardım lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…