Geçmeyen vajinal yanma. Lütfen yardim!

Sevindim azalmasına.benim denemediğim yol kalmadı.sirkeli suyla yıkadım.sirkeli su içtim.sarımsak suyu sürdüm,her türlü antibiyotik krem ne ararsan içtim.fakat yanma geçmedi.idrar sonrası değil.genelde var.ne zamanlarda olduğunu kestiremiyorum.sanki asit dökmüş gibi yanıyor.kaşıntı yok başka şikayetim yok sadece yanıyor.hiç çözüm bulamadım yaklaşık 8 ay oldu.gitmediğim doktor kalmadı.çok yıprattı beni çookk

Bir de sürekli havlu kağıt kullanıyorum ve her lavaboda değiştiriyorum canım çok nemli kalmasın diye

Merhaba obsesif enfeksiyon mu var dr ne diyor antibiyotik kullandin mi

Floranız bozulmuş olabilir mi acaba
Kaşıntısız yoksa o bölgeyi bir süre kendi haline bırakın temiz tutmak şartıyla tabi.
Sirke sarımsak gibi şeyler tahriş etmiş olabilir.

Floranız bozulmuş olabilir mi acaba
Kaşıntısız yoksa o bölgeyi bir süre kendi haline bırakın temiz tutmak şartıyla tabi.
Sirke sarımsak gibi şeyler tahriş etmiş olabilir.
Sirke sarımsak falan son çaremdi zaten.öncesinde öyle bişey yapmadım.sadece batma iğnelenme ve yanma var.akıntı kaşıntı falan yok.bazı doktorlarda sinirlerle ilgili olduğunu söylüyor.nöroloji dahil her branşa muayene oldum neredeyse fakat hala bir çözüm bulamadım.kan idrar akıntı hepsi temiz.bulaşıcı hastalıklara bile baktırdım.hepsi negatif.sebebini bulabilsem gerçekten başa çıkabilirim,kendi kendime tedavi edebilirim.fakat sorunun ne olduğu yada nereden kaynaklandığı bilinmeyince daha çok sinir bozucu oluyor.doktor bakıyor bişey yok diyor.ya benim yaşadığım? Gerçekten delirmek üzereyim

Vücut kendini denge haline geri getirir. Beslenmenize dikkat edin bolca probiyotik ve c vitaminli gidalar tüketin toparlayacaktır. Sürekli o bölgeyle uğraştığınız için hassasiyet oluşmuştur. Vücudun savunma sistemini guclendirin ve o bolgeyi unutun. Yine bir cozume ulaşamazsanız sinirlerle ilgilidir. Ama ben kendi haline bıraktığınızda iyileşeceğine eminim.

Ben de iyilesir miyim acaba kendi haline biraksam

Ben de yaşıyorum ama hiç kültür aldırmadım acaba az mi sü iciyorsun

Ben de iyilesir miyim acaba kendi haline biraksam
Kültür temiz cıktı diyorsunuz kaşıntı yok akıntı yok sadece yanma var. Bu durumda aklıma sadece floranın bozulmuş olması geliyor. Dr tavsiyesi ile bir flora düzenleyici alın çok canınız yanıyorsa. Bu tip rahatsızlıkları genelde çok titiz kadınlar yaşar. Intim mendil veya jel vs kullanmayin sadece su ile temizleyin. O bölge savunmasız kalmış bence. Flora kendini yenilerse sorununuzun çözüleceğini düşünüyorum. Beslenmenize dikkat edin bol su için toparlar. Flora düzenleyicisi de dr tavsiyesi olmadan kullanmayın. Her ihtimale karşı

Flora bozulmuş olabilir diye tedavi gördüm fakat işe yaramadı.dediğiniz gibi o bölgeyi unutmayı deniyorum fakat kendini unutturmuyor ani bir alevlenme bir yanma oluyor.asit dökülmüş gibi.sonra bi süre geçiyor tekrar oluyor.dediğiniz bir konuda çok haklısınız,aşırı derecede titiz davranıyorum ve sürekli yıkıyorum.fakat inanın flora bozulması yada tahriş gibi değil.içerden bir karıncalanma gibi.tarif bile edemiyorum.Allah kimsenin başına vermesin.gerçekten çok yordu beni çok bunaldım

Her gün adaçayı için. Hem enfeksiyon varsa tedavi eder hem de hormonlar acısından yararı var adaçayının. Haftada bir de civanperçemi için. Belki akıntıya karşı aşırı hassasiyet oluşmuştur ve değdikçe acıma yanma yapıyordur. Ostrojen eksikliginden olabilir. Adet zamanina yakin artiyor mu sorunlariniz? Bi dikkat etmeyi deneyin hangi donemlerde daha fazla oluyor. Bagisikliginizi da kuvvetlendirmek için vitamin ve probiyotik takviyesi alın. Düzelir umarım.

Ostrojen eksikliği ve kuruluktan oldugunu düşünüyorum ben de kesinlikle! Benim mesela reglime yakın feci yanma oluyor Bence ‘Amh’nıza da baktırın derim ben reglinin 2. Ya da3. Günü gidip baktırın “Amh”

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…