Geciken Düğün Resimlerim :) Gözyaşı

resimleri göremiyorum

Canım neden göremediğini anlamadım acaba bi sorun mu oldu?

ayy çok tatlı olmuşsun maaşallah acaba sen hani resim eklemiştin bugün ne giyindin bölümüne sen misin acaba :)))

Bilmiyorum ki canım valla eklediysemde unuttum :)

Hepinize çok teşekkür ederim kızlar. Evet mavi çiçeğim ilk başta göze batıyo ama sevgili kocacığımın fikriydi mavi olması onu kırmadım :) Ama çok uyumlu olduk öyle. İnşaALLAH darısı her bekarın başına hayırlısı ve afiyetlisiyle. Hepinizi öpüyorum a.s. Şeniz

haksızık ama ben göremedim hemen siliynuz aşk olsun

gelinlikle göremesemde mutluluklar dilerim

Allah nazarlardan korusun...
ikinizde çok hoş çıkmışsınız...
ömür boyu mutluluklar diliyorum...
sevgiyle kalın....

----------------------------------------------------------

Son düzenleme:
ben gordum resimleri vallahi cok guzel olmussun canim benim,ilk gunku gibi sursun hergununuz insallah
darisi diger bekar bekleyen arkadaslarin basina insallah

çok yakışmışsınız mutluluklar dilerim canım allah mesut etsin

bir çift melekmi gördüm beennn :1shok:
ay ikinizde çok güzelsiniz yaa.
hani derler ya kazan yuvarlanmış kapağını bulmuş.bu kadarmı uyum olur yarabbim.allah özene bezene yaratmış ikinizide,çook yakışmışsınız.dilerim,evliliğinizde aheng içinde sürer canım.allah pişmanlık vermeden uzuuunn uzuuuunnn yıllar mutlu olursunuz.tebrikler canım.:asigim:

mutlulugunuz daım olsun a.s.
cok yakısmıssınız

Allah mutluluğunuzu bozmasın.çiçekle damatlıkta çok uymuş yani... ama makyajında mavi olsaydı tam takım olacaktı kanımca. olsun böylede çok güzel olmuşsun. telefonda elinden düşmüyo yani:)))

nihayet gördüm canım ne güzel çıkmışsınız çok yakışmışsınız Rabbim bir ömür mutlu etsin inşallah ikinizide bir yastıkta kocayın :))

birbirinize çok yakışmışsınız...
bir yastıkta kocayın,mutluluklar...
darısı tüm bekarların başına:)

Allah mesud etsin arkadasim, bir yastikta kocayin insallah :asigim:

allah bir yastıkta kocatsın. mutluluklar..bende evleneli 4 ay oldu bende inşallah eklerim resimlerimi..

Maşallahhh çok güzel olmuşsunuz.gelinliginiz bir harika.özendimmm yaaa tek hayalim böyle örtülü bir gelin olmakkk oyy aglıycamm pek sulu gözlüyümdürde.
Allahım uzun ömürler boyunca mutlu huzurlu ve bereketli etsin yaşantınızı.Aminnnn

allah mutlulugunuzu daim etsin bir yastıkta kocayın
resimlerde cok güzel cıkmısınız insallah bu gülen yüzünüz hic solmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…