Geçici hymenoplasty yaptırıp sonuç alanlar?

e sen diktirerek onu kandırıp aldatacaktın o da seni aldatmış ikinizde birbirinizi enayi yerine koyacaktınız yani adamda yalancı sende yalancı. yalanla başlayan hiç bir şeyden hayır gelmez heleki evlilikten o yüzden şimdi empati kur ve ona gore devam et kazik attığın aldattığın birini insan zaten sevemez oda seni sevmiyor muş ki aldatmış insan sevdiğini aldatmaz sen ona şerefsiz diyorsun aldattığı için sen ne oluyordun bu arada
Bana bak çok iyi biliyorsun sanki sen. Ben varya ben bozuk olmadıgıma ragmen eşime anlattım evlendikten sonra başıma kalktı sen neyş biliyorsunki insanların hayatı hakkında ne yaşadıgını bilmeden yorum yapıyorsun haddini bil ! Kimin ne yaşadıgını bilmiyorsun konuşma kendi hayatına bak saygılı olmayı öğren önce edepsizlik yapma . Yaptıgın yorumlarada dikkat et. Suç Duyurusunda bulunurum yoksa. Kendi hayatına bak başkalarını yargılama .

e sen diktirerek onu kandırıp aldatacaktın o da seni aldatmış ikinizde birbirinizi enayi yerine koyacaktınız yani adamda yalancı sende yalancı. yalanla başlayan hiç bir şeyden hayır gelmez heleki evlilikten o yüzden şimdi empati kur ve ona gore devam et kazik attığın aldattığın birini insan zaten sevemez oda seni sevmiyor muş ki aldatmış insan sevdiğini aldatmaz sen ona şerefsiz diyorsun aldattığı için sen ne oluyordun bu arada
Çık bu paydan sana kalmamış bazı şeyleri yorumlamak

Boşver sonuç olarak olay anlattım ama bilsin diye beni korusun die o da naptı başa kalktı erkeklerin çogu böyle allahtan sadece 1 kez yaptı birdaha asla yapamaz.sonuçlarıba katlanr
tacize uğradıysan özür dilerim sonuçta o senin suçun değil bilerek yapmamışsın bu konuda esin çok haksız

Yaaaa nasil yani ciddimisin

Ben demiştim tekrar hataya düşme diye işte bak o güvendiğin adam bu kızlık sorununu pek takmaz bile diyordun gördünmü . İşte herkesin bir bildigi var canm . Hayat bu yaş küçük ama yaşantımız büyük.

Sıkma canını insanlar 20 yıl aynı yastıga baş koyuyor ama eşinin nr mal oldugundan haberleri bile yok. Örnk bi akrabamın kocası 21 yıllık evli kocası tacizci çıktı ve akrabam inanmadı böyle bişe yapacagına kulagıyla duymasına ragmen hayla o pzvnk ile birlikte hayat bu erken farkettin ne mutlu sana nasıl ögrendin bu arada canım?

Çok üzüldüm sana açıkçası herşey beklenir erkeklerden.
Malesef ciddiyim canım.. yani hakediyolar ama biz bu pislikler için kendimize yazık ediyoruz..Orda saçma sapan yorum yapan aysun musun nesin. Ben o hayatımdayken ona sadık kaldım başımı kaldırıp başkasına bakmadım ondan önce yaşadım diye aldatmış mı saydın beni şimdi? Bravo harika mantık alkışlıyorum seni
.......
Öyle kızlar hayırlısı anca toparladım kendimi.. şimdi yalvariyo tek bildigim barissam bile diktirmicem o da onun kafasinda suphe kalsin benim kafamda nasıl şüphe bıraktıysa...

Bende yaşadığımda çok kucuktum şimdiki aklım olsa tabiki yapmam. Kimseyi yargılamayın. Kimse kimseinin içini bilemez.. belki tövbe ettim bi daha bu tip yanlışlara düşmedim ne biliyosun?? Hoşuna gitmiyosa cik git konumdan hayret bişey ya.
tacize uğradıysan özür dilerim sonuçta o senin suçun değil bilerek yapmamışsın bu konuda esin çok haksız
şimdiki

Evelndikten sonra diktirmeden iliski yasa diyosunuz dimi ? Gerçi bununla evlenip evlnmicegimi de bilmiym da
Bide ilk ilişkide çok sorun çıkarırsa diktirip ilişkiye grierim derim hani bazılarının bikac ilişkiden sonra bozuluyomus olur dimi?bende kndircam hic oyle durust ol fln demesin kimse bunlara bu yaraniyo..

Canım seni aldatan bi insanla nasıl hayat süreceksin evlenince aldatmicakmı iyi düşün.Orası sana kalmış tabi hiçte namuslu erkek triplerine girmesin.

Farketmissindir psikolojim hic normal değil şu an.. hala beni aldatan adamla evlenmeyi düşünüyorum.. bilmiyorum napcagimi ya çok tuhaf hayat kaç yıllk ilişkiler günler içind e bitiyo saçma bi sebeple..

Evlilik için iyi düşün o adamla. Birde kanaman olma ihtimalide var zaten vajina daralmıştır yıllar geçmiş sonuçta ama o damala evlilik düşünmemelisin bence canım.eger düşünüyorsanda boşver diktirme o aldatırken iyiydi kanama olmayanlarda var herkezin kanayacak die bir kayde yok.

X