Geçici hymenoplasty yaptırıp sonuç alanlar?

Bende yaşadığımda çok kucuktum şimdiki aklım olsa tabiki yapmam. Kimseyi yargılamayın. Kimse kimseinin içini bilemez.. belki tövbe ettim bi daha bu tip yanlışlara düşmedim ne biliyosun?? Hoşuna gitmiyosa cik git konumdan hayret bişey ya.

şimdiki
1 kere yaptıysan saten gene kanar defalarca yaptıysan anlar o adamla evlenme sen onu sevmiyor sun senin için sadace enayi o sevdiğin biriyle evlen çok küçükken yaşamışsın belkide bozulmamış tir sana öyle gelmiş olabilir

Evlilik için iyi düşün o adamla. Birde kanaman olma ihtimalide var zaten vajina daralmıştır yıllar geçmiş sonuçta ama o damala evlilik düşünmemelisin bence canım.eger düşünüyorsanda boşver diktirme o aldatırken iyiydi kanama olmayanlarda var herkezin kanayacak die bir kayde yok.
Bilmiyorum canim inan.. dua et bana nolur onun ailesi fln araya gurdu baruscak gibiyiz ama diktircem mi diktirmicem mi bilmiyorum bu kesin suphelenir kan gelmezse.. off offff

Ya seni aldatan bi adama nasıl hayatını vereceksin birde kalkmış diktirmekten bahsediyorsun aklını başına topla ailesi araya girse ne olacakmış sanki birdaha aldatınca yinemi aileler barıştıracak saçmalama kızım azcık akıllı ol ya gerçekten aldatolan bir kadın olarak kadınlık dururun incinmiyormu canım. İyi düşün taşın.

Ya seni aldatan bi adama nasıl hayatını vereceksin birde kalkmış diktirmekten bahsediyorsun aklını başına topla ailesi araya girse ne olacakmış sanki birdaha aldatınca yinemi aileler barıştıracak saçmalama kızım azcık akıllı ol ya gerçekten aldatolan bir kadın olarak kadınlık dururun incinmiyormu canım. İyi düşün taşın.
Iste aldattigi kesin degil belki yapti belki yapmadi onu bilmiyorum.. yoksa bende affetmem

1 kere yaptıysan saten gene kanar defalarca yaptıysan anlar o adamla evlenme sen onu sevmiyor sun senin için sadace enayi o sevdiğin biriyle evlen çok küçükken yaşamışsın belkide bozulmamış tir sana öyle gelmiş olabilir
Tam tersi onu seviyorum o yuzden uzuluyorum zaten..

X