Gece yarısı ilişki+ovitrelle

Evet 36. Saatte olmalı yumurta o .zaman çatlıyor.
Öncesinde okursa da spermin ömrü yumurtaya göre daha uzun hazır beklemiş olur. Ama en ideali 36 saat
Aşılama ve tüp bebek tedavisin de de bu saatler hesaplanıyor.

Geçen ay ilk defa ovitrelle oldum. Onda sperm nasıl olsa içeride çatlarsa yumurtayla karşılaşır diye kafama göre gün aşırı yapmıştım. Yanlış yapmışım o zaman. Ne yapalım kendi hikayemizde bir ilk yaratıp gece yapacağız artık. 🙂

İmkanı olsa eşimde alacaktı ama resmi kurum zor biraz, ben yine yatar yuvarlanırım evde ama eşim uykusuz gidecek işe olan garibime oldu 😂😂😂

Eşim de devlet memuru, yıllık izin almıştı. İşe yarasaydı içim yanmayacaktı, boşuna yedik üç gün izni 🤣

Kızlar merhaba, bugün saat 15.40'da ovitrelle yaptırdım. Doktorum 36 Saat sonra mutlaka ilişki dedi. Yapıp yatsam dedim olmaz dedi. 36 saat yarın gece 3.30-4.00 tekabül ediyor. Millet teveccüh namazına kalkar biz ilişki için kalkacağız tövbe estağfurullah. :olamaz: 36 saat önce yapan oldu mu illa 36 mı olmalı ovitrelleden sonra bu ilişki.
Acil cevap lütfen ovitrella yı kaça aldınız

Merhaba bu iğneyi size hangi saate yaparsa veya siz kendinize bu iğneyi nezaman yaparsanız mutlaka 36 saat içinde 2-3 gün peş peşe ilişki olması şart eğer sabah 8 de iğne vursaydınız ozaman ertesi akşamı saat 8de ilişki olurdu bu tamamen sizin iğne saatınızle alakalı. Bir durum umarım tutmuştur fakat olmadıysa bir dahakine erken saate vurmaya dikkat edin veya doktorunuzla bu konuyu konuşun

Evet fiyat olarak sordum canım SGK ödüyordu önce eşim de öyle bir miktar vermişte ondan sordum

Klomen sigorta karşılıyor ama ovitrelle özel bir iğne olduğu için rapor olursa sigorta karşılıyor. Rapor yoksa karşılamıyor. Ben 470₺ almıştım.

Yılbaşından beri 2 kez kullandım
İkisini de sgk ödemiyor dediler
Hayır canım ödüyor rapor çıkartıyor hastaneler ama devlet Hastanesinde oluyor özel hastaneyi bilmiyorum eczaneden 430₺ almışlar bugün 300₺ yu geri alacağım

Merhaba bu iğneyi size hangi saate yaparsa veya siz kendinize bu iğneyi nezaman yaparsanız mutlaka 36 saat içinde 2-3 gün peş peşe ilişki olması şart eğer sabah 8 de iğne vursaydınız ozaman ertesi akşamı saat 8de ilişki olurdu bu tamamen sizin iğne saatınızle alakalı. Bir durum umarım tutmuştur fakat olmadıysa bir dahakine erken saate vurmaya dikkat edin veya doktorunuzla bu konuyu konuşun

Ah çok geç gördüm kusura bakma canım. Aslında cumartesi kontrole gittim, 1-2mm daha büyüsün yarın acile gel kadın doğumda baktır ona göre iğneyi pazar günü yaptır dedi, nöbetçi doktor acemi biriydi ne o anladı ne ben. O gün büyümüş yapılabilirmiş ama bilgisizlikten kaldı. Kendi doktoruma gideyim dedim geç randevu aldığım için tek saat o vardı mecburiyetten oldu o saatte. Yoksa doktorum da dedi çok ters zamana denk gelecek ama gece uyanıp yapacaksın artık diye. 36. Saat gece yaptıktan sonra sonraki günler peş peşe yaptım gitti. Sonra gün aşırıya dönüş yaptık 😁

X