gece uyuyamayan varmı?

bana inanılmaz geliyo; aynen söylediğin gibi başka zaman olsa ağlayıp sızlanaacağım şeyleri yaşamaya alışmış olmak. Allah sabrını veriyor dediğin gibi. Hep söylüyorum: her kadının yaşamasını istediğim çok ilginç, çok zor ama çok güzel bir tecrübe. Kaldı ki bu sadece hamilelik kısmı sonrası ne keyiflidir anneler bilir:)

yanlıs yere yazdm :)))

Son düzenleme:
bu sayfayı aralık annwelri açmış ama bend eyazmak istedimmm..çünkü bende sabaha kadra oturup öğlene kadar yatanlardanım...
bilmiyorum ne olacak...gece uyku tutmuyor....kaçkere denedim erken kalkayım akşam uykum gelir diye...yok sabaha kadar aynen oturuyorum...şurada 4 gün kaldı sınavlarım var haftaya....sonra haftaya hafta sonuda doğum var o zmana artık bilemiyorum uyurmuyuum uyumazmıyuım

hey gidi eski günler..
hamilelikte uyuyamamaktan yakınırdık..
şimdi de uyuyamıyoruz bazen ama durum ne kadar da farklı :)

hey gidi eski günler..
hamilelikte uyuyamamaktan yakınırdık..
şimdi de uyuyamıyoruz bazen ama durum ne kadar da farklı :)

evet hamilelikte uyuyamazdık ama gece hepimiz buralarda olurduk şimdi doğru düzgün giremiyoruz bile.
normalde bizim uykumuz düzenli ama akşam kızım çıldırdı.saat 17 de banyo yaptırmıştım rahatlayım 12 ye kadar uyudu sabaha kadar da emmek istedi.tabi 4 saatte artık süt bitti limon gibi sıksan bile tek damla süt yoktu süt olmayınca kafayı yedi.emzikte almıyor en sonunda emziğe reçel sürüp dayadı da biraz rahat ettim

benimki 1 saatte uyanıyor tabi ben tam uykuya dalcam bu basıyo bağırtıyı neymiş gaz var mış bugün 1 ay bitti inanırmısınız daha yeni başladı sıkıntılar hani kırkında düzene girerdi

gerçekten hamileykende hiç uyuyamıyodum sancılarım oluyodu ağırlaşmıştım nefesim daralıyodu şimdide vücudum rahat ama kafam rahat değil akşam 8le 12 arası rahatım sonrası baya zor ve sabah 5te uyanıyo daha uyumak bilmiyo

hamileyken uyuyamazdım şimdide sağolsun kızım uyutmuyor gündüz sabahtan öglene kadar uyuyor sonra aralıkla uyuyor ama gece ayaktayız

kızlar benim kızım maşallah çok dzenli uykuyu çok sewiyor sabah 9 gibi uyur 12 gibi kalkar öğleden sonra da 2 gibi yatar 6 gibi kalkar sonra en geç 9 gibi uyur sabah 5-6 arası kalkar hiç değişmedi uyku düzenimiz bizim kızım 2.5 aylıkkk.... bilmiyorum sonra ne değişir....

maşallah canım işallah böyle gider

akşam 9 dan sabah 5 e kadar hiç kalkmıyormu..şaşırdım vallahi.. acıkmazmı onca saat yavrun .8 saat sürüyo uykusu nacizane tavsiyem gece 5 saati geçirmeden arada kadırıp emzirmen canım..

ayyy maşallah uyuyan bebeklere yaaa benim kızım doğduğundan beri bir saat gündüz uykusu uyuduğunu görmedim sürekli kucak yada ayakta sallanmak istiyor geceleride onikide uyur iki saatte bir uyanır sabah yedide kalkar birdahada uyku yok desem yeridir en derin uykusu bile on dakika kızımın uykusuzluğundan dolayı kendimden vazgeçtim ev işlerini bile yetiştiremiyorum ancak birileri tutup ilgilenecekte ben ev işi yapacam nerdeeee eski günler kırkı çıksın düzelir dedim yok olmadı iki aylık oldu hala düzelmedi üç aylık olduk yine aynı altı aylık olmayı bekliyorum artık belkim düzelir inş

benimkide maşşallah uykucu akşam 11 gibi yatar sabah 8-9 kalkar ama ben gece iki kez kalkıp uykuda emziriyorum saati kurup uyanıyorum yoksa ortalama 8-9 saat günah yavruma gerçi doktorlar aralıksız 6-7 saat uykuda durabilir diyolar ama olsun ben yinede uyandırmadan emzirip gece altını falan alıyorum

oooy oy yalnız değilmişim.. biz de sabahın 6sında dikiliyoz.. tabi o saate kadar da 2-3 sefer emzirme nöbeti yaptığımız için zaten adam gibi uykumu alamamış oluyorum ve accayip uyumak istiyorum.. artık yanıma alıyorum yattığım yerden emzirmeye başlıyorum o şekilde uyumaya uğraşıyorum ama bu yüzden sırt ağrısı başladı felaket şekilde sakat kalıcam bu gidişle.. her sabah başka bi yerim daha tutulmauş bi şekilde kalkıyorum.

gündüz uykularımız da bi türlü düzene oturmadı.. ev işleri yığılıyo, ütüsüdür temziliğidir vs.. pazar günleri toptan yapmaya çalışıyorum eşim tutarken.. ne olacak bizim bu halimiz yaaa? güya 40ından sonra düzelcekti, olmadı 2 ay dediler, düzelmedi şimdi de kimi 4 kimi 6 diyo.. bu işin sonu yok galiba-tatlicadiarzu-

annesiyle en azından aynı şehirde oturanlara ne mutlu.. en azından arada da olsa yardıma gelir.. bizim gibi gurbet gelinlerinin evlerini de böyle tabiri caizse pislik götürür.. ne yapalım garip kuşun yuvasını Allah yaparmış, bu da geçecek inşallah di mi? kendimi teselli edeyim bari:teselli:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…