Gece kafamı yastığa koyunca aklıma gelen geçmişim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Okuyup öğreniyoruz, bilime güveniyoruz, doktorlara güveniyoruz. Bu bizi kibirli yapıyorsa kibirli olalım ama cahil kalmayalım

Sizde ciddi bir psikolojik rahatsızlık var. Gözardı etmeyin.[/QUOTEQUOTEuD ğQUOTEQUOTEuD tm cnm :) konuşma gereği duymuyorum

Hanımefendi ne cini yahu siz psikolojik rahatsızlığa sahipsiniz. Ya kişilik sendromu- bölünmesi ya da şizofren. Lütfen abuk subuk çağ dışı, hiç bir faydası olmayan bu rezil uygulamaları bırakın ve bir psikolog ve psikiyatrist ile çalışın. Yoksa git gide daha kötü hale geleceksiniz ve dönüşünüz olmayacak.

Malesef rukye yapıldı ortaya çıktı bilmeyenlet için rukye kuranla tedavi dir kuran okundu devreye girdi içimde onla yaşıyorum zaten bana intiharı düşündürem o intihar etmeyi boşanmayı eşimi öldürmeyi düşündürüyor ama eşimin yardımı ve ibadetlerimle Allah koruyor trk sığınağım Rabbim iyileşmek için dolu hocaya gidiyorum bunla ilgilenen ilimli kişiler var ama yoruldum oğlum ve kızım için ayaktayım
Bu çoklu kişilik bozukluğu. Girl, interrupted yani Aklım Karıştı filmini izlemenizi tavsiye ederim. Biran önce doktora gidin.
Kuranda onların insanlarla iletişime girmesi yasak buna neden inanmıyorsunuz?

Gittim fayda etmedi :KK43:

Nereye gittiniz, kime gittiniz? Bir kaç terapi ve ilaçla kurtulamazsınız. Zaman ve özveri ister. Hacıya hocaya para yedirip kandırılacağınıza o parayı iyi bir doktora verin. Tedaviniz iyi bir psikolog ve psikiyatrist ile devam etmeli. Tekkede de yatıp kalksanız bu şekilde şarlatanlara para kazandırmaktan öteye gidemezsiniz. Size bu şekilde iyileşemeyeceğinizi garanti ediyorum.

O gittiğin hocalar bu ülkenin en büyük dolandırıcıları hiç haber izlemiyor musunuz?

Bu cin olaylarına inanirim
Benim icin bu varlıklar tartişilmaz...asla yalnız olduğumuzu düşünmuyorum fakat çözümü hocamıdır veya herhangi bir hocamıdır bilemem...
Bu tür varlıklar insanın en zayif aninda (ruhsal ve bedensel) dadanır
O zaman çözümü belli...hersey senin elinde

Benim icin bu varlıklar tartişilmaz...asla yalnız olduğumuzu düşünmuyorum fakat çözümü hocamıdır veya herhangi bir hocamıdır bilemem...
cok guzel aciklamissiniz, varliklari ayetlerle sabit oysa

Psikolojik sorunlarınızı bu tür şeylerin ardına gizlemeyin bedeninizin sağlığı ne kadar önemliyse ruh ve akıl sağlığı da o kadar önemli psikolojik destek almayı ihmal etmeyin lütfen

Lütfen işinin ehli sağlam psikologlara başvurun. Geçmiş olsun. Ayrıca o bana şunu bunu yaptırıyor demek haşa Allah'a şirke giriyor. Çünkü böyle demekle irademizi yok sayiyorsunuz. Herkes yaptığından kendi sorumludur. Allah ruhunuza şifa versin. Biraz da iyi psikologlar araştırın. Kendiniz için değilse bile aileniz için bu yönde cabalayin biraz da.

Doğru diyorsunuz: (

Ne güzel iş. Önce kafandan bir varlık uydur, bana musallat oldu de, sonra da yaptığın her kötü fiili ona yükle, sıyrıl sorumluluktan!!! Aslında ben de yapayım dur bunu, iyi ekmek çıkar bundan :KK53: Kocam çorabını çamaşır sepetine atmadığında elime alıp ağzına sokasım geliyor bazen. Bunu yapayım sonra da ben yapmadım bana musallat olan varlık yaptırdı diyeyim :KK53::KK53:
Yinede dalga gecmesek lutfen ne yasadigini o bilir allah yardmcisi olsun

Koni sahibi hayli elestirilmis ancak Felak ve Nas surelerinin nicin indigine bakmanizi oneriririm.Nas suresi derki
Cinlerden ve insanlardan; insanların kalplerine vesvese veren sinsi vesvesecinin kötülüğünden, insanların Rabbine, insanların Melik’ine, insanların İlah’ına sığınırım.”

Ama sizi hayalî varlıklar masalıyla kandırıyorlar, buna ne diyeceksiniz?
Dünya üzerinde artık bu masallara inanan çok azaldı. Bu işten ekmek yiyen bazı uyduruk hacı hoca takımı da sırf insanlar bu masalları unutmasın, kurguladıkları bu yalan devam etsin diye gerektiği yerde para da almıyorlar elbet. Yeter ki insana musallat olan varlık masalı devam etsin!!!
Ne yani? Çin diye birsey olmadığını mı söylüyorsunuz? Kuran'da geçiyor . Bu dunyada varlık olarak sadece insan yok

Ne yani? Çin diye birsey olmadığını mı söylüyorsunuz? Kuran'da geçiyor . Bu dunyada varlık olarak sadece insan yok
Evet, katılıyorum size ama yine aynı yerde bu varlıkların insan âlemine musallat olamayacağı, insana zarar veremeyeceği de geçiyor; bunu niye göz ardı ediyorsunuz???

Arkadaslar kuranda c.n vardr yani uc harfliler yokmus gbi elestirmeniz tuhaf kurani kerime inanan onlarin gercek oldugunu hatta insanlara musallat olabilecegini bilir.konu sahibi hem isin ehli bi hocaya hemde psikiyatrise gitmelidir
Kuranda insanlara musallat oldukları yazmaz! İnsanlarla iletişime girmelerinin yasak olduğu yazar!

Ne güzel iş. Önce kafandan bir varlık uydur, bana musallat oldu de, sonra da yaptığın her kötü fiili ona yükle, sıyrıl sorumluluktan!!! Aslında ben de yapayım dur bunu, iyi ekmek çıkar bundan :KK53: Kocam çorabını çamaşır sepetine atmadığında elime alıp ağzına sokasım geliyor bazen. Bunu yapayım sonra da ben yapmadım bana musallat olan varlık yaptırdı diyeyim :KK53::KK53:
İsi gucu yok senaryo mu uyduruyor kadin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X