Gece kafamı yastığa koyunca aklıma gelen geçmişim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Dertli Gizem

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2018
80
51
28
Selamun aleykum ablalarım kardeşlerim. Ben daha öncede konu açmıştım içimi ferahlatmıştınız. Sizle konuşmak iyi geliyor. Ben geçmişte yaşadıklarımı diğer konuda özet geçmiştim. Geçmişte hatalarımda oldu çok büyük olmasada. Ama hep aklıma geliyor. Bide ben şunu anlamıyorum ben kimse kırılmasın dite haklıyken susan kırılsamda karşıdaki bi gülse barışan bi insanım. Eşimle tartışıyoruz haklıda olsam haksuzda ben özür diliyorum küs kalmayı hiç sevmiyorum. Birini istemedem kırsam özürler diliyorum yatamıyorum pişman oluyorum. Eşim iş bulunca çevremdeki arkadaşlarımın eşide bulsun iyi işi olsun diye dua ediyorum herkes iyi olsun mutlu olsun istiyorum hayvanları insanları çocukları çok seviyorum biri ölse ağlıyorum tanımadığım insanlar için bile dua ediyorum . Herşeyimi paylaşıyorum. Ama değerim olmuyor böyle olunca üzülüyorum beni kırmaktan korkmuyo bazı kişiler. Ve tartışsak bakıyorum ben şuçlu çıkıyorun şaşırıyorum sizce ne yapmalıyım oysa çok dikkatli olmaya çalışıyorum wpten komik video atan arkadaşıma bile yanlış anlama internetim az canım derken bile kırılmasın diye uğraşıyorum hatta üzülmesin diye iki üç tanesine bakıyorum başta. Sizce napmam lazım çok takıntılıyım. Bide hastayım yerimi bilmiyorum aşık c...n musallatı var eeşimle tartışmama o neden oluyor zaten başına gelen kurtulan varsa nu konudada bilgi almak istiyorum hepinize şimdiden çok teşekkür ederim

Size aşık bi başka varlık türü mü var?:KK57:
Malesef rukye yapıldı ortaya çıktı bilmeyenlet için rukye kuranla tedavi dir kuran okundu devreye girdi içimde onla yaşıyorum zaten bana intiharı düşündürem o intihar etmeyi boşanmayı eşimi öldürmeyi düşündürüyor ama eşimin yardımı ve ibadetlerimle Allah koruyor trk sığınağım Rabbim iyileşmek için dolu hocaya gidiyorum bunla ilgilenen ilimli kişiler var ama yoruldum oğlum ve kızım için ayaktayım

Malesef rukye yapıldı ortaya çıktı bilmeyenlet için rukye kuranla tedavi dir kuran okundu devreye girdi içimde onla yaşıyorum zaten bana intiharı düşündürem o intihar etmeyi boşanmayı eşimi öldürmeyi düşündürüyor ama eşimin yardımı ve ibadetlerimle Allah koruyor trk sığınağım Rabbim iyileşmek için dolu hocaya gidiyorum bunla ilgilenen ilimli kişiler var ama yoruldum oğlum ve kızım için ayaktayım
Tövbe ya Rabbi. Mune kapatır konuyu. Ne diyeceğimi bilemedim. Dert varsa derman kesin vardır inşallah.

K Kazen Mune Mune
Bitemediler bi.

Geçmiş için yapicam teksey pişmanlık ve ders çıkarmak geçmişte yaptıkların yaşadıkların için geleceğini mahvetme Mevlana ne güzel söylemiş ne olursan ol yine gel diye Rabbime sığın dua et Allah buyuk
Doğru zaten ona sığınıyorum tek bana şifa vercek olan o :KK43:

Yok öyle bir şey,hurafelere inanmayın lütfen. Belli ki psikolojik bir sorun. Artık paronaya mı şizofreni mi bilemem ama acil psikiyatri yardımı almalısınız. Dualarınızı da bırakmayın,ama şu hacı hoca işini bi bırakın artık. Allahla aranıza kimseyi sokmayın. Hepsi şarlatan bu tiplerin

Yok öyle bir şey,hurafelere inanmayın lütfen. Belli ki psikolojik bir sorun. Artık paronaya mı şizofreni mi bilemem ama acil psikiyatri yardımı almalısınız. Dualarınızı da bırakmayın,ama şu hacı hoca işini bi bırakın artık. Allahla aranıza kimseyi sokmayın. Hepsi şarlatan bu tiplerin
Psikolojik tedavi aldım fakat faydası olmadı keşke dediğiniz gibi olsa ama Malesef: ( onlarla yaşıyoruz varlar malesef yaşayan dolu insan var bu durumu canım başta bende inanmazdım ama öyle şeyler gördümki Allah kimseye yaşatmasın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X