Gece 24'den sonra

Aldırdın mı dikişleri

Evet, can...Sabahın köründe...Zaten adet yerini bulsun diye maksat. Dikislerin bir kısmı acılmıstı, yemek yiyorum sonucta ceksem gelecek kıvamdaydı. Digerini de cekmedi haspa. Mecbur verdikleri günü bekleyecem. Ona da ayrı dikis olacak, yaracak cünkü gömülü 20'lik.

Sen ne yapıyorsun?

Napiyim güzelim takılıyorum. Buralar pek bi sessizdi, monoloğa başlayacaktım ki sen geldin :)

Napiyim güzelim takılıyorum. Buralar pek bi sessizdi, monoloğa başlayacaktım ki sen geldin :)

Alıntı görmeyince...Dedim uyudu herhalde.. : )

Monolog yapma annem, deli sanır millet...Ben de yatim diye kafayı koydum, o da yatamadım...Kalktım bi bakim dedim buraya.

Daral geldi okul açıldığından beri, bir toplum içine karışamadım. iş-ev arasında mekik dokuyorum. Bir yere gidecek vaktim yok. Vakit olsa halim yok.

Nirvana nasılmış, seni 1000 yapalım o zaman

Güzellik yarısmasında en birinci olup göz yaslarına hakim olamayan kız gibiyim Aglıyorum biliyor musun? Şaka bir yana birkac aya bunları da kaldırırlar, bundan önce de kuslar vardı. Begeni aldıkca kusun artıyordu filan Bir anlamı yok bence bunların, yazıp geciyoruz işte..

Daral geldi okul açıldığından beri, bir toplum içine karışamadım. iş-ev arasında mekik dokuyorum. Bir yere gidecek vaktim yok. Vakit olsa halim yok.

Esinle oturmuyor musun hic? Yani ne bilim aksamları böyle sohbet ortamı filan olmuyor mu? Kösesine mi cekliyor hep?

Esinle oturmuyor musun hic? Yani ne bilim aksamları böyle sohbet ortamı filan olmuyor mu? Kösesine mi cekliyor hep?

Yok oturuyoz da, çocuk da özlemiş oluyo bizi, iki laf ettirmiyor. Onu yatırıyom, çayımı alıyom, bi bakıyom adam yatmış. Ben de buraya geliyo, seninle sohbet ediyom

Yok oturuyoz da, çocuk da özlemiş oluyo bizi, iki laf ettirmiyor. Onu yatırıyom, çayımı alıyom, bi bakıyom adam yatmış. Ben de buraya geliyo, seninle sohbet ediyom

Huhu, tesekkür ederim efem, kendimi kıymetli hissettim... : )

Evli ve cocuklu olmak bu kadar mı koparıyor insanı hayattan? Tercih hakkın olsa idi simdi ne tercih ederdin? Ben evli degilim merakımdan soruyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…