Gece 24'den sonra

Huhu, tesekkür ederim efem, kendimi kıymetli hissettim... : )

Evli ve cocuklu olmak bu kadar mı koparıyor insanı hayattan? Tercih hakkın olsa idi simdi ne tercih ederdin? Ben evli degilim merakımdan soruyorum.

Çocuk olmadan önce eşimle nerde akşam orda sabahtık. Gezmeyi çok sever.

İlk zamanlar eve çocuk uyuduktan sonra geliyordu. Kafam şişiyor diyordu. Bir yere gittiğimizde de ya o ortalardan kayboluyo, yada sürekli çocuk yüzünden tartışıyorduk.

Bakıcımız çok iyiydi o zamanlar, bana bırakın, hatta bende yatsın, siz gençsiniz gezin diyordu ama eşim onu da ayıp olur diyerek kabul etmiyordu.

Bir bakmışım, eşim annesiyle geziyor, avmler, sinemalar, yemekler, biz de kızımla evde oturuyoruz.

İlk zamanlar eve çocuk uyuduktan sonra geliyordu. Kafam şişiyor diyordu. Bir yere gittiğimizde de ya o ortalardan kayboluyo, yada sürekli çocuk yüzünden tartışıyorduk.

Sorumluluktan kacıp sonra büyüyünce koftiden baba olicik yani, anladım : )

eskisi gibi geziyorlar gelince yine ama o zamanlar hiç tanıdığım da yoktu, evde tüm gün o kadar bunalırdım ki. Şimdi vakitsizlikten sosyalleşemiyorum.

Yazlık diyor sizle yasıyor, gelince de misafir muamelesi gördügü için sen cocukla kalıyorsun, onlar geziyor, böyle mi?

Kafam karıstı az : )

Yazlık diyor sizle yasıyor, gelince de misafir muamelesi gördügü için sen cocukla kalıyorsun, onlar geziyor, böyle mi?

Kafam karıstı az : )

Evi var çok şükür. burda da orda da. gidiyor geliyor. bir ay orda iki hafta burda takılıyor kafasına göre işte.

Evi var çok şükür. burda da orda da. gidiyor geliyor. bir ay orda iki hafta burda takılıyor kafasına göre işte.

Aslında tam tersi olması gerekiyor o zaman, azıcık cocuga baksa siz de birbirinize vakit ayırırsınız biraz...

Çocuk okula başladıktan sonra onun bi eziyeti kalmadı. her gittiğim yerde duruyor zaten. eşim araba alcam diye sattı kendininkini, benimkiyle idare ediyor. o yüzden bunaldım evde bir yere gidemiyorum.

Aman yok, benden uzak Allaha yakın olsun. Bi hayrı o oluyor, derdi bitmiyor. zırt pırt da kalkıp oturmaya geliyor.

Söyleniyor galiba bol bol : ) Burnundan gelmiş anladıgım kadarıyla..

Ben yatıyorum can, görüsürük tekrar...

Sana gelsin : )

X