Gece 24'den sonra

Yok dişçi mişçi diyince psikolojik benimki. Ne depresyonu, niye ağlıyosun?

Aman öyle olsun...Dis fena yoksa...

Gönül+iş mevzularım canım...Öyle bir yılmıslık hali var üzerimde...Maraton kosturduktan sonra kuyuya atmıslar sanki, derin, ısık görünüyor ama duvarlar düz, tırmanıp yukarı cıkmaya üseniyorum artık.

Anlatmak istersen burdayız.

Bu arada grinin elli tonunun fragmanını koymuşsun. Sinemalar abazalardan geçilmez artık
Ben evde seyretcem.

Anlatmak istersen burdayız.

Bir yalanın içinde yasamısım, büyük anlamlar yüklemisim gibi hissediyorum canım. Telefonundan da engelledi, actı mı bilmiyorum, ben de aramadım, aramayacagım yeter dedim. Hayatında istenmiyorum, muhtemel baska planları var, bir güveniyor isem üç güvenmiyorum. Ben üzülürken baskalarıyla muatap muhtemelen. Emeklerimin bosa olması, ciddiye alınıyor oldugumu düsünürken alınmamak, sevgimin esdeger karsılıgını görmemek zoruma gidiyor...Ne hali varsa görsün seklinde, dibe cekilip orada yalnız bırakılmısım gibi hissediyorum, hissizlestim artık. Öyle bıraktım her seyi kendi haline...Tez yazacaktım güya, günlerdir oturamıyorum basına. Bekledigim bir sey vardı iş konusunda o da haber gelmedi filan...

Öyle...

Sen niye geceleri yatamıyorsun?

Niye hayatını bu kadar etkilemesine izin veriyorsun ki. Affedersin koy g.tüne gitsin. Başka adam mı yok. Ama sen bu dünyaya bir kez geliyorsun, onu da sana değer veren biriyle paylaş. Böylelerinin seni yıpratmasına izin verme.

Ne bilim, emeksiz yemek olmaz dediler, biz de inandık, hala da ugrasırdım ama takatim kalmadı. Karsıda istek olmayınca ugraslar bosa oluyor...Yeterince problemim var zaten, bunlara da o sebep oldu. : )

Torrent olmasa ne yapardık yav

Piyasa filmleri cat diye bulunuyor zaten...O degil de dabbenin sonuncusunu cok merak ediyorum, adam gercek görüntüler filan kullanmıs...Öyle diyolaa...Onu da bulmak mümkün degil, yanıma da adam bulamıyorum, bir arkadasıma dedim tırsıyorum ben dedi. Gerci ben de tırsıyorum ama merak da ediyorum : )

Ben pek Türk takılmıyorum. Çünkü çocuktan dolayı her zaman sinemaya gidemiyoruz, gidince de en bol aksiyonlu hollywood'a giriyoz.

Ben pek Türk takılmıyorum. Çünkü çocuktan dolayı her zaman sinemaya gidemiyoruz, gidince de en bol aksiyonlu hollywood'a giriyoz.

O tarz filmleri bulmak kolay oluyor, ben de cok sinemaya gitmiyorum ama Hasan Karacadag filmlerini seviyorum. Epey güzel Türk filmi yaptılar aslında son yıllarda, neden sevmiyorsun? Eskisi gibi degil artık...

O tarz filmleri bulmak kolay oluyor, ben de cok sinemaya gitmiyorum ama Hasan Karacadag filmlerini seviyorum. Epey güzel Türk filmi yaptılar aslında son yıllarda, neden sevmiyorsun? Eskisi gibi degil artık...

Minnak çıktı galiba.

Korku filmleri çok zorlama, özenti gibi geliyor, komedilere de yazık diyorum verdiğim paraya, çünkü ben ortada kaba espriler, yani şöyle inceden gelen şeyler yok. Ama sevdiklerim de var tabii. Mesela babam ve oğlum güzeldi.

Bana da öyle geliyordu zombilerin dügünü müydü neydi, Allahım...Cansel Elcin'i görünce izlemeye kalkmıstım. Saka gibiydi...Hasan Karacadag filmlerinde malum konular oldugu için insan korkuyor cidden..

Kaba espriler, Recep İvedik kıvamı seyleri demiyorum gı. İlk Ask, Babam ve oglum bu tarz filmler benim de dedigim. Karanlıktakiler var misal, babam ve oglumu sevdi isen...

Karanlıktakilere bi bakim. Cansel Elçin diyince de insan hakkatten kaliteli bir şey bekliyor, ismine bakıp zaten girmezdim o filme. Türklerden bir walking dead beklemiyom, yapmasınlar da zaten. Az masrafla, babam ve oğlum gibi kaliteli filmler olsun yeter.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…