Gece 24'den sonra

Birlikte miydiniz? İki sene yav az değil.

Birlikte miydiniz? İki sene yav az değil.
değildik ama olabilirdik arkadaş oldugumuz için sanırım cesaretinş toplayıp konuşamadı ya da iki sene beni boşu boşuna ümitlendirdi herkes bizi sevgili zannetti ama o gelip de diyemedi hiçbirşey sorunları vardı sanırım o yüzden iyi ki olmamış yoksa ilerisi çok zor olurdu

Seninde uykularini işsizli kaciriyor Degilmi braindamage
evet işsizlik zor hele de mühendis işsizim diyince daha zor. Her yeden haber bekliyorum ama tık yok kimse birşey demiyor babam da acele etme diye diye iyice ev kızı oldum kış geldi yapmam gereken bir suru şey var babamdan da para istemek istemiyorum o yüzden işe başlamak lazım diyorum ama 2 aydır böyleyim ne gelen var ne giden

Aman boşver o zaman, daha yaklaşmaya cesareti olmayan adam, evlenince ne olurdu kim bilir! İşi de buldun muydu bir sürü yeni çevre elbet kendine göre birini bulursun.

Aman boşver o zaman, daha yaklaşmaya cesareti olmayan adam, evlenince ne olurdu kim bilir! İşi de buldun muydu bir sürü yeni çevre elbet kendine göre birini bulursun.
evet evet evlenince napardı aman Allah korumuş diyorum.. Aynen şuan tek odağım iş, daha sonra artık çevrem genişleyince elbet herşey gelecek zamanla pek takmıyorum o konuları

İki ay ne ki. Ama illa ki para almam diyorsan, o asgari ücretli işlerden en çok beğendiğine gir, deneyim de olur hem.

Allah sabir versin gönlümüze gore versin inşallah

İki ay ne ki. Ama illa ki para almam diyorsan, o asgari ücretli işlerden en çok beğendiğine gir, deneyim de olur hem.
insan muamelesi yapmıyor ki çoğu. Arkadaşlarım girdiler ama 15 günde bir izin kullanıyorlar. Yeri geliyor eve 10 11de geliyorlar bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum öyle bir yere girersem de çıkamam daha.. Haber beklediğim yerler var ama bi hafta oldu donmediler halbuki kesindi yani onlara guvenerek bekliyorum..

Anlıyorum seni canım. Ben öğretmenim. Daha öncesinde turizm sektöründe çalıştım. Asgari ücretle girdim ilk. Sonra kendimi kanıtlayıp, karşılarına dikildim, şu kadar istiyorum diye. Verdiler de istediğimi, haklısın dediler. Sonra sınavı kazandım atandım. Bir yerden başlamak lazım. Biraz bekle bence, sonrasında umduğun gibi bir şey bulamazsan, bulduğun bir işi dene. Olmadı çıkarsın neden çıkamayasın ki? Nasıl olsa ailen de sana destek oluyormuş. Deneyim kazanmış olursun en azından.

Evet aynen şuanlık biraz bekleyip olumsuz yanıt alırsam başka bir iş bakmaya başlayacağım teşekkür ederim iyi gecelerrr :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…