Gece 24'den sonra

teşekkür ederim, rontgen çektirdim Ankara'da bir profesore göstereceğim eğer o da öyle derse tel ve ameliyat. Düzelecekse katlanırım yani

son durumdan haberdar et. diş işi çok kötü ya. bi göz bi de diş, ikisinin rahatsızlığı daha bi kötü oluyo

Benim disimde de tel vardi eskiden
Evet bende telle duzelde diyorum keşke ama üst çenem ilerideymiş onu geri alacaklarmış aemrliyatla ona da razıyım duzelsin de :KK70:
son durumdan haberdar et. diş işi çok kötü ya. bi göz bi de diş, ikisinin rahatsızlığı daha bi kötü oluyo
Evet ben şimdi onun cezasını çekeceğim zamanında tel taksam düzelirmiş çene yerine oturmadan maleaef şuan bakalım neler olacak haberdar ederim :) Bu arada ben bursa kendimi çok yeni yeni yetme gibi hissediyorum :KK70: :KK70:

Evet ben şimdi onun cezasını çekeceğim zamanında tel taksam düzelirmiş çene yerine oturmadan maleaef şuan bakalım neler olacak haberdar ederim :)

Deme, benim kızın da dişleri pek iç açıcı değil. Doktor düzelir zamanla demişti ama şimdilik düzelme yok. en iyisi başka bi doktora götüreyim. zamanında müdahale önemli tabi.

En güzelini yapmışsın, keşke ben de aynısı diyebilsem. benimki yorucuydu, koşturmacalı. Oh be bitti dedirtti :KK70:
Ben cok sıkılırim insanlardan ilk gun dedemlerdeydik kabus gibiydi ev kalabalik vs sonraki gunler evdeydim ... tasinma konusu ne oldu esini ikna edebildin mi

Deme, benim kızın da dişleri pek iç açıcı değil. Doktor düzelir zamanla demişti ama şimdilik düzelme yok. en iyisi başka bi doktora götüreyim. zamanında müdahale önemli tabi.
aynen dediğim gibi zamanla çene yerine oturunca cerrahi operasyonla ancak duzeltilebiliyormuş 13 14 yaşlarındayken lise bitiminde falan da olabilir takmak gerekir. Sonra üniversiteye gidince benim gibi takmak istemez :KK70:

Ben cok sıkılırim insanlardan ilk gun dedemlerdeydik kabus gibiydi ev kalabalik vs sonraki gunler evdeydim ... tasinma konusu ne oldu esini ikna edebildin mi

yok nerde ... ama demokrasi gibiyim çarelerim tükenmiyorum, yeni planlar yapıyorum. kaynanamı gaza getiriyorum bu ara. pek heveslendi. onun öbür evin olduğu şehre taşınmamızı önerdim. çok hoşuna gitti.

aynen dediğim gibi zamanla çene yerine oturunca cerrahi operasyonla ancak duzeltilebiliyormuş 13 14 yaşlarındayken lise bitiminde falan da olabilir takmak gerekir. Sonra üniversiteye gidince benim gibi takmak istemez :KK70:

o yaşlarda tam ergenlik, o zaman hiiç istemez.

yok nerde ... ama demokrasi gibiyim çarelerim tükenmiyorum, yeni planlar yapıyorum. kaynanamı gaza getiriyorum bu ara. pek heveslendi. onun öbür evin olduğu şehre taşınmamızı önerdim. çok hoşuna gitti.
Insallah istedgin gbi olur 1 saat yol gitmek cok zordur

X