Gece 24'den sonra

Tinerci filan olur ama muhtemelen o zaman ya da esrar kokain pazarlar : )
Ben böyle iyiyim annem, dengesiz, ne istedigi belli olmayan erkekle muatap olacagıma ki hepsi bir süre sonra ilgisiz, sacma sapan bir seye dönüsüyor anladıgım; yemekten degil, bundan beslendigini anlamıyorlar, yalnız kalayım, hayatın tadını cıkarayım. Ben epey duygusalım, bir de cok etkileniyorum. Elimde olmadan anne gibi davranıyorum. Kendimi bırakıveriyorum bir anda, tüm vaktimi harcıyorum. Aklım onda kalıyor söyle yaptı mı böyle yaptı mı diye. Sanki bana cok ihtiyacı varmıs gibi. Halbuki yok, benle tanısana kadar bana ihtiyacı mı vardı...Benden uzaklasıp gittiginde uzunca bir süre bana ihtiyacı mı vardı...Hic iste, aklım almıyor. Hic gerek yokmus kendimi tüketmeme. Zaten evlilik delisi de degilim, ama insan sevdigini yanında istiyor, böyle hayaller ister istemez kuruyor.
Feminist filan da degilim, yıprandım sadece. Allah kalbime, aklıma, bedenime güc versin baska da bir sey istemiyorum artık.

Dilerim Allah senin karşına şöyle boyu boyuna, huyu huyuna uyan, iyi, sağlıklı, ortalamadan hallice bir yakışıklı, seni sevip değer verecek birini çıkarır. O zaman tüm bu yaşadıklarını unutur gidersin, hatta hatırlayıp gülersin. Aşktan ümidini kesme be ya, doğru insanla oldu muydu, çok güzel bir şey.

Selam arkadaşlar telefondan girdiğim için çok seri bir şekilde takip edemiyorum kusura bakmayın :KK43:
Braindamage nerelerdesin ya? Niye katılmıyorsun, bakıp bakıp geçiyorsun? Aşkolsun
Telefondan o kadar zor oluyor ki anlatamam dizi izliyordum onun bitmesini bekledim ve geldim :)

Selam arkadaşlar telefondan girdiğim için çok seri bir şekilde takip edemiyorum kusura bakmayın :KK43:

Telefondan o kadar zor oluyor ki anlatamam dizi izliyordum onun bitmesini bekledim ve geldim :)

Üff evet ya ben de bir iki telden girdim. acaip zor geldi bana da

ev hanımıyım çokça.. ama derse gidiyorum haftada 3 gün.. kızımdan sonra tam zamanlı çalışmayı bıraktım.. şimdi 2,5 yaşında..

Allah bağışlasın :) çocukla zor oluyor çalışmak, imkanım olsa şöyle 4-5 yaşına gelip anaokuluna başlayıncaya kadar çalışmaya ara verirdim.

Allah bağışlasın :) çocukla zor oluyor çalışmak, imkanım olsa şöyle 4-5 yaşına gelip anaokuluna başlayıncaya kadar çalışmaya ara verirdim.

planım benim de şimdilik öyle.. anaokuluna kadar beraber olmak.. sonra daha yoğun çalışırım sanırım.. sizinki kaç yaşında?

planım benim de şimdilik öyle.. anaokuluna kadar beraber olmak.. sonra daha yoğun çalışırım sanırım.. sizinki kaç yaşında?
çok iyi düşünmüşsün. şimdi geriye dönüp baktığımda o kadar çok şey kaçırmışım ki diyorum. o küçüklük halleri başka oluyor :emir_bebek:

benimki sekiz oldu teyzesi.

ben de iyiyim dediğim gibi telden giriyorum çoğunlukla bir de doktor araştırıyorum forumlarda o yüzden bildirim de gelmediğinden sonradan farkediyorum yazılanları. Dun ortodontiste gittim baya iyi bir adammış alanında tel takmalısın 1 sene sonra fa ameliyat olmalısın dedi. Ona kafayı taktım bir suru doktora gittim hepsi farklı şeyler söyledi bu forumda da ameliyatı olanlar varmış onları inceliyorum iki gundur :KK70:

ben de iyiyim dediğim gibi telden giriyorum çoğunlukla bir de doktor araştırıyorum forumlarda o yüzden bildirim de gelmediğinden sonradan farkediyorum yazılanları. Dun ortodontiste gittim baya iyi bir adammış alanında tel takmalısın 1 sene sonra fa ameliyat olmalısın dedi. Ona kafayı taktım bir suru doktora gittim hepsi farklı şeyler söyledi bu forumda da ameliyatı olanlar varmış onları inceliyorum iki gundur :KK70:

geçmiş olsun. son kararın ne?

çok iyi düşünmüşsün. şimdi geriye dönüp baktığımda o kadar çok şey kaçırmışım ki diyorum. o küçüklük halleri başka oluyor :emir_bebek:

benimki sekiz oldu teyzesi.

maşallah :) evet çok güzel zamanlar.. çabucak geçiyor ne yazıkki..

X