Geç döllenme

Çok teşekkür ederim ilgilenip yorumladığınız için , bir kaç gün daha bekleyip kan testi yaptıracağım sonucu buraya yazarım i

Öncelikle inşallah gebesinizdir kızlar umarım sizin gibi bekleyen bı kız kardeşim var ona da dua ederseniz çok sevinirim.benim de iki kızım var 10 yıllık evliyim ve aradan sekiz yıl geçti üçüncü çocuğu istiyoruz.bu ay adetim bittikten sonra korunmadim ve ovulasyon donemimi değerlendirdim şuan o dönemdeyiz adetime yaklaşık on gün kadar var ve hafif kasik ağrısı bel ağrısı ve biraz da koku hassasiyeti oluştu ve acaba mı diyorum test içinde erken olduğunu düşündüm çünku çoğu kişinin okuduğum kadarıyla erken olunca göstermedigini.gordum sabırsızlıkla bekliyorum umarım olur sizede dua edicem

Üstüne görme nasıl oluyor bilgisi olan var mı yani sizce üstüne görüyor olabilir miyim
Valla benim annemde adet geçince kahve leke gelmiş bir gün
Birde bana çok garip gelmişti annemin bir arkadaşı 9 ay boyunca kanama görmüş bazen pıhtılı yani çok ilginç durumlar var herkesin kendine has hamilelik tarzı var sanırım

Canım durumun nedirr benimde 17.gün hala olmadım

Ayy inşallah şuraya yazan , konuyu okuyan açan , bir şekilde temas eden herkes güzel ve hayırlı sonuçlarla gelsin inşallah

Canımm durumlar nedirr güzel haberlerle gelirsin inşallah
Canım dün yani cuma günü gittim tekrar kam testi verdim , önceki cuma 141 çıkmıştı doktorum bu cuma 1100 lerde olması gerekiyor en az dedi veee 3300 lerde çıkmış çok mutluyum ama keseyi görmeden kalp atışı duymadan sevinmeyelim dedik şimdi haftaya randevu alacağım inşallah hepimiz bu kadar güzel sonuçlar alırız Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah

Hayırlı olsun sağ Salim kavuşursunuz inşallah yavrunuza bende 8. Gündeyim 4. Gün kan testi negatif bugün az önce doktoruma söyledim hemen söktürücü al 10. Güne kadar bekleyip dedi eğer kanda yoksa asla geç döllenme olamaz dedi ama sizin hikayeleri okuyunca olduğuna şahit oldum ama doktorum kesin yok dedi tekrar kan ver bile demedi

Hiç kan testi verdin mi?benim daha geçeli 1 hafta oldu.Gittim bugün verdim.0,1 gibi saçma bi şey çıktı.geç yumurtlama olduğu için aslında hepiniz bekle dediniz ama dayanamadım vallaSonra oturdum üzüldüm
Verdim tabiki gecikmenin 10. Gününde verdim<5 diye bi değer çıktı valaa bugün akıntım arttı ama rengi toz pembe gibi inşallah adet olmuyorumdur ya

Maşallah maşallah canım allah bağışlasın inşallah sana bizlerede dua et olur my banada dua et çok tuhaf bi önemdeyim cidden ne yapsam bilmiyorum bugün akıntım arttı biraz daha ama toz pembe adet mi oluyorum acaba anlamafım dün gece uyumadan başladı hala öyle çamaşırıma geçmiyo peçeteyle sildiğimde geliyo akıntı ama çok açık toz pembe renginde sendede öyle bi akıntı olmuşmuydu canımmm

Çok teşekkür ederim vallahi ne diyeceğimi bilemiyorum ben de hep 10. Günden sonra olmaz diye duydum ama bu durum nasıl bilemiyorum hem umut vermeyeyim diyorum hem de kimse umudunu kaybetmesin istiyorum ,inşallah benimki de sağlıklıdır keseyi bebeği görmeden kalp atışını duymadan rahat edemeyeceğim, Allah hepimizi güzel haberlerle nurlandırsın

Benim akıntım hep beyaz krem arası bir renk pembemsi hiç olmadı, acaba kadın doğumcu ultrasonda baksa size belki rahim kalınlaşmıştır regle ya da gebeliğe hazırlıyordur kendini

Yaaa çok teşekkür ederim inanın şuraya yazanların hayırlı haberler almasını, mutluluktan gözyaşı dökerek buraya yazmalarını o kadar çok istiyorum ki hepimizin duaları kabul olur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…