Geç döllenme

Benim akıntım hep beyaz krem arası bir renk pembemsi hiç olmadı, acaba kadın doğumcu ultrasonda baksa size belki rahim kalınlaşmıştır regle ya da gebeliğe hazırlıyordur kendini 🍀
Bilmiyorum ne yapacığımıda bilmiyorum akışına bıraktım diyorum ama kafamın içi allak bullak düşünmeden edemiyorum normalde bugün tekrar kan testi vericektim ama iki gün önce idrar testi yaptım bişey çıkmadı e şimdide çok açık pembe akıntım var adet olcam herhalde diyorum, allah hayırlısıyla güzel haberler versin hepimize

Yaaa çok teşekkür ederim inanın şuraya yazanların hayırlı haberler almasını, mutluluktan gözyaşı dökerek buraya yazmalarını o kadar çok istiyorum ki 🧡 hepimizin duaları kabul olur inşallah 🧡🧡
17 gün oldu hayatımda ilk kez bu kadar gecikti dua ediyorum rabbim geciktiriyosa güzelleştiriyodur diyee inşallahh

Çok teşekkür ederim 🥰 vallahi ne diyeceğimi bilemiyorum ben de hep 10. Günden sonra olmaz diye duydum ama bu durum nasıl bilemiyorum hem umut vermeyeyim diyorum hem de kimse umudunu kaybetmesin istiyorum ,inşallah benimki de sağlıklıdır keseyi bebeği görmeden kalp atışını duymadan rahat edemeyeceğim, Allah hepimizi güzel haberlerle nurlandırsın 🧡
Amin Allah’ın vardır bir bildiği diyorum bazen biz görememekte o her şeyi biliyor sizinde çok güzel olacak inşallah 🌸

Bilmiyorum ne yapacığımıda bilmiyorum akışına bıraktım diyorum ama kafamın içi allak bullak düşünmeden edemiyorum normalde bugün tekrar kan testi vericektim ama iki gün önce idrar testi yaptım bişey çıkmadı e şimdide çok açık pembe akıntım var adet olcam herhalde diyorum, allah hayırlısıyla güzel haberler versin hepimize
Aminnn inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Beklemek gerçekten yıpratıcı çok iyi anlıyorum seni.Ama iyi düşünelim ,beklicez mecbur.Sonu güzel olsun🥰
Bir de şöyle oldu kızlar ben aslında beklemeyip soğan kürü yapacaktım klorsuz su falan diyordu tarifte, soğan da azdı evde ve reglin 3. Günü başlanır diyordu regl olmadığım için yapmaktan vazgeçmiştim , sonra kadın doğuma randevu aldım söktürücü yazsın diye bu sefer de randevudan bir gün önce arayıp doktor gelmeyecek iptal ettik dediler , sonra uygun gün bulamadım gitmek için falan yani bir türlü doktora da gidemedim herhangi bir şey de yapamadım sanki beklemem gerekiyor gibiydi her şey 🧡

Yaaa çok teşekkür ederim inanın şuraya yazanların hayırlı haberler almasını, mutluluktan gözyaşı dökerek buraya yazmalarını o kadar çok istiyorum ki 🧡 hepimizin duaları kabul olur inşallah 🧡🧡
Hayırlı olsun çok çok mutlu oldum bende kan verdim bugün 14.gün gecikmenin <5 çıktı hâlâ ortada birşey yok bu ay kesin demiştim bu kadar gecikmeye 🥺

Merhabalar benimde bugün adet gecikmesinin 8 inci günündeyim sabah acile kan vermeye gittim sonuç 0.155 negatif doktor 3 gün sonra yine kan ver dedi acaba geç döllenme mi 8 gün geçti olsaydı belli olmaz mıydı pek umudum kalmadı açıkçası heveslenip sonradan üzülmek istemiyorum açıkçası 😔

merhaba kızlar , yazıları okudum umut oldunuz banada inşallah güzel haberleri bende alırım. bugün gecikmenin 5. günü yarın gidip kan vereyim diyorum. inşallah vardır ve testte çıkmıyordur. eğer kan negatifse söktürücü kullanalım dedi doktor..

Merhabalar benimde bugün adet gecikmesinin 8 inci günündeyim sabah acile kan vermeye gittim sonuç 0.155 negatif doktor 3 gün sonra yine kan ver dedi acaba geç döllenme mi 8 gün geçti olsaydı belli olmaz mıydı pek umudum kalmadı açıkçası heveslenip sonradan üzülmek istemiyorum açıkçası 😔
Doktorlar 10. Gün pozitif çıkmazsa gebelik yoktur diyor genelde direkt söktürücüye zorluyorlar, vallahi heveslendirmek de istemiyorum ama konuyu baştan okursanız benim gecikmenin 35. Günü kan testim pozitif çıkmıştı, 10. Gün negatif çıkmıştı belki de 10. Günden sonra yumurtladım denk geldi

merhaba kızlar , yazıları okudum umut oldunuz banada inşallah güzel haberleri bende alırım. bugün gecikmenin 5. günü yarın gidip kan vereyim diyorum. inşallah vardır ve testte çıkmıyordur. eğer kan negatifse söktürücü kullanalım dedi doktor..
Bence gecikmenin 10. Gününü bekleyin derim , inanın önceki gebeliğimde beta HCG 13 Ken bile kaset idrar testinde silik çizgi çıkmıştı

İnşallah çok güzel haberlerinizi duyarım kızlarrr, inanın gözlerim dolu dolu bekliyorum güzel haberleri 🍀🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

🧡

Doktorlar 10. Gün pozitif çıkmazsa gebelik yoktur diyor genelde direkt söktürücüye zorluyorlar, vallahi heveslendirmek de istemiyorum ama konuyu baştan okursanız benim gecikmenin 35. Günü kan testim pozitif çıkmıştı, 10. Gün negatif çıkmıştı belki de 10. Günden sonra yumurtladım denk geldi
İnşallah pozitif olur ilk gebeliğim kimyasal oldu çok üzüldüm şimdide olursa sağlıklı olmasını istiyorum inşaallah gebelik olur rabbim isteyen herkesin kucağını boş bırakmasın ❤️

İnşallah pozitif olur ilk gebeliğim kimyasal oldu çok üzüldüm şimdide olursa sağlıklı olmasını istiyorum inşaallah gebelik olur rabbim isteyen herkesin kucağını boş bırakmasın ❤️
Kimyasal gebelik , sağlıklı gebeliğin habercisidir bence , güzel düşünelim güzel şeyler olsun 🧡 inşallah dualarınız kabul olur 🧡🧡

X