Geç döllenme

Ayy çok sevindim canımmm maşallah Allah nazarlardan korusun inşallah hayırlısıyla yüksek değerle öğrenirsin inşallah, canım ben sana bişey sorucaktım benim adetten önce normalde göğsüm ağrırdı adetim 15 gün gecikti hiç ağrımıyodu bugüne kadar ama bugün hafiften göğsümde ağrı başladı ve karnımda ağrı arttı sende durum nasıl ağrın regl ağrısı gibi mi göğüslerin ağrıyo mu

Birde gecikmenin kaçıncı günündesin

Evet benim göğüslerim de çok hassas ucu kaşınıyor , ve alt karın ağrım da var inşallah güzel haberler alırsın çok istiyorum

Canım eger adete yakin yumurtlamişsan hamilesindir ama daha bebek rahme inmemistir 15 gun gecmesi lazim adetin geçsin bekle o zaman test yaparsin insallah hamilesin

Kızlar benimde bugün 10.günüm gecikmenin idrarda kaset test yaptım apaydınlık negatif benim adetim çok ağrılı olur önceden hissederim şimdi hiç belirti yok bu ay sadece ara ara baş dönmem çok oldu bu kadar hâlâ bekliyorum cuma günü kan vereceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…