Geç döllenme yaşayanlar?

Canım çok şükür başlarda endişe Etsek de şu an iyiyiz. Benim kese 6. Haftada görüldü kalp atışında 7. Haftada duyuldu ama sata göre 8. Hafta yapıyordu tabi doktorum adet tarihimi ileriye çekti bir 10 gün ultrasona göre ayarladı şu an uyumlu gidiyoruz ultrasonla çok şükür. İlk hafta kese görünmüyor diye ağlamıştım içini ferah tut gösterir canım diğer hafta

Ben yarn aksam gtcem doktra insallah kese gozukur bebeğim sağ salim yasiyordur

canım benim geç döllenme oldu fakat ben hiç kan testi yaptırmamıştım. gecikmenin 9. günü idrarda pozitifi görebilmiştm. o gün çıkan kan sonucum da 108di.
Hayırlı günler.. sizin yaşadığınız durumu şu an ben yaşıyorum adet geçtikten 7 gün sonra 113 cikti degerim.. şu an HCG testlerine devam ediyoruz.. nasıl ilerledi sonuçlarınız.. kese ve kalp atışı daha mı geç görüldü.. yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden Allah razı olsun

Hayırlı günler.. sizin yaşadığınız durumu şu an ben yaşıyorum adet geçtikten 7 gün sonra 113 cikti degerim.. şu an HCG testlerine devam ediyoruz.. nasıl ilerledi sonuçlarınız.. kese ve kalp atışı daha mı geç görüldü.. yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden Allah razı olsun
Merhaba çok şükür son ayımıza girdik biz :) kesem 2. Kontrolde görünmemişti yaklaşık o zamanki değerim 1600 civarlarındaydı çünkü 6. 7. Hafta gibi kesemi 8. Haftamda ise kalp atışını duymuştuk biz bir de son adet tarihimi değiştirdi doktor 10 gün sonrası olarak söyleyeceksin dedi hep zaten hep gelişimi o tarihe göre ilerliyor bir problem Yok çok şükür sizin de öyle ilerler içinizi ferah tutun :KK200:

Merhaba çok şükür son ayımıza girdik biz :) kesem 2. Kontrolde görünmemişti yaklaşık o zamanki değerim 1600 civarlarındaydı çünkü 6. 7. Hafta gibi kesemi 8. Haftamda ise kalp atışını duymuştuk biz bir de son adet tarihimi değiştirdi doktor 10 gün sonrası olarak söyleyeceksin dedi hep zaten hep gelişimi o tarihe göre ilerliyor bir problem Yok çok şükür sizin de öyle ilerler içinizi ferah tutun :KK200:
1600 civarlarında görünmedi dediginizde karından ultrason mu yapıldı yoksa vajinal mi..birde değerleriniz hep iki kat mı arttı.. cevap verdiğiniz için çok tesekkurler.
Allah'ım hayirlisyla kucağına almayı nasip etsin..

1600 civarlarında görünmedi dediginizde karından ultrason mu yapıldı yoksa vajinal mi..birde değerleriniz hep iki kat mı arttı.. cevap verdiğiniz için çok tesekkurler.
Allah'ım hayirlisyla kucağına almayı nasip etsin..
Evet karından bakıldı hiç vajinal bakmadı doktorum o değerden sonra kan testi istemediler sadece 1 hafta sonra gel keseye bakalım dediler amin inşallah

MERhaba benimde adet gecikmesinin 6.günü 94 çıktı değerim sizin sonuç nasıl oldu umarım iyi haber almışsınızdır

MERhaba benimde adet gecikmesinin 6.günü 94 çıktı değerim sizin sonuç nasıl oldu umarım iyi haber almışsınızdır
Hayırlı günler.. eğer her iki günde bir ikiye katlarsa problem olmaz canım.. önemli olan değer değil ikiye katlamasi.. malesef benimki ikiye katlamadi daha sonraki ölçümlerde ve düşükle sonuçlandı.. Rabbim hayırlısını versin hepimize

Kızlar önceki açtgm gbi hic bir belirti yaşamıyorum adet belirtisi ve bugun5. Gün oldu geceli halen olmadm ilk defa bu kadr uzun surdu :bicak:ve hicte adet olmcm gbi ve adetime bir hafta yakın hep yumurtlama zamni gbi akıntm vardı iyi degerlendirdik arkadaslar acaba gec mi yumurtladm kan testim negatf cktı acaba geç döllenmemi oldu kzlar bu arada akntm yogun normlde adet xamanı kuru gecrdi benim uzun oldu ama:110:gec döllenme yasayanlar varmı nolurr yazın:dua:En Büyük KK

Merhaba bnımde adetım 14 gun gecıktı gecen hafta test yaptım negatf cıktı bu hafta bişey yapmadım hala adet olmadım ve hıcbır belırtım de yok sızce nede ılk defa boyle geciktim

hiç öyle düşünmeyin geç döllenme olunca silik bile çıkmıyor :) adet günü negatif, adet gecikmesinin 3. günü negatif, 5. günü negatif ve 7. günü negatif gördü bu gözler :) en son şükür 9. günümde pozitifi görebildim.
Geç döllenme olunca düşük oluyor diyorlar ama bu doğru mu? Umarım sağlıkla kucagınıza almıssınızdır.

Benım bugun regl gunum testım negatif çıktı, ilk denememiz ama yine de pozitif olursa diye okuyunca ümitleniyor insan..

Yorumlarınızı bekliyorum tesekkurler :)

Kızlar yeni katıldım aranıza,bu ay sağ kasığımda aşırı derecede ağrı ve kramplar oluştu ki ilk defa böyle oldu ve çok ta susuyorum kemiklerim de ağrıyor özelikle belim ve özel bölgede sızlanma var baş dönmesi de çok var ve son olarak ta dün idrar testi yaptım negatif bu gün tekrar yaptım pozitif çıktı hastaneye gittim bthcg 1.20 altında çıktı yani gebelik yok acaba geç döllenme olabilir mi kızlar 🥺

Eklentiler

• IMG-20220729-WA0006.jpeg
    IMG-20220729-WA0006.jpeg
    51,9 KB · Görüntüleme: 73
hiç öyle düşünmeyin geç döllenme olunca silik bile çıkmıyor :) adet günü negatif, adet gecikmesinin 3. günü negatif, 5. günü negatif ve 7. günü negatif gördü bu gözler :) en son şükür 9. günümde pozitifi görebildim
Merhaba arkadaşlar ben 2 yıldır evlıyım neredeyse 1.5 yıldır hıc korunmadık ama gebe kalamadım eşimle birlikte doktora gıttık eşimde sorun çıkmadı bende ise açıklanamayan ınfertılıte çıktı 4 ay sonra aşılamam olcak ama bu ay 4 gün adetım gecıktı idrar testi yaptım negatif çıktı ama hala adet olmadım hiçbir belırtı yok adet gecıkmesınden başka adet olmadan her zaman agrım olup sonra adet olurdum ama hıcbır agrım yok ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz 😊 2 gün sonra yıne idrar testi yaptım negatif 6 gündür gecıkmem var test hala negatif neden acaba

hiç öyle düşünmeyin geç döllenme olunca silik bile çıkmıyor :) adet günü negatif, adet gecikmesinin 3. günü negatif, 5. günü negatif ve 7. günü negatif gördü bu gözler :) en son şükür 9. günümde pozitifi görebildim.
Bn de sizinle ayni durumdayim. 9.gun pozitif gordum demissiniz. Bebeginiz oldu mu acaba?

X