Geç döllenme yaşayanlar?

Bende gecn ay 21 de oldm takvmm bat20 dyr cnmbakalm cmrtsi gnu az kadlı bakalm ya hamilelrn konşmasnı okynca içm böle garp olyr cnm ya:KK43:
Bana sor onu sen bebeklerden bahsediyolsr belirtilerden ne zaman doğurcaklardan, içimm gidiyo bende bunları konuşucam mı doğumuma hazırlık yapıcammı diye inşallah bu hafta bizim uğurlu haftamızdır

Bana sor onu sen bebeklerden bahsediyolsr belirtilerden ne zaman doğurcaklardan, içimm gidiyo bende bunları konuşucam mı doğumuma hazırlık yapıcammı diye inşallah bu hafta bizim uğurlu haftamızdır
İnş cnm bizde görürüz kanda yüksek deger inş cnm ya:))bizde anne olurz inş dger sene cocklrmza sahp olrz inş cnm senn az klmş sen uapsana senn batna birşy kalmamşki cnm yadn yap istrsen kan sende poztf ckarsa bende yaprm rabbim hayrlısını nasp etsn herzaman inş

İnş cnm bizde görürüz kanda yüksek deger inş cnm ya:))bizde anne olurz inş dger sene cocklrmza sahp olrz inş cnm senn az klmş sen uapsana senn batna birşy kalmamşki cnm yadn yap istrsen kan sende poztf ckarsa bende yaprm rabbim hayrlısını nasp etsn herzaman inş
Korkuyorummmne gatifi görürüm diye çarşambamı versem bat günü öğrenirim bilmiyorum yada perşembe olmazsa birşey cuma hastaneye giderim

armanus
22-10-10, 17:10
benimde regl olmama 6 gün ke.ala cok acık pembe kahverengi bi kanama oldu .sadece bir kere.ardından bı ıkı gun kahverengi leke ama cok acık renkteydi.regl günümde test yaptım .hamileyim.4 haftalık.doktorum implantasyon kanaması dedi

Bak cnm bsşka sayfadn aldm bzm gbi yaşamd aynı durm :))

Haklsn cnm inan cok iyi anlyrm ama şöle düşün cnm ikitane kullndn ya femare dedn ya cnm bence tuttu iksni kullnmn cnm ya potf düşn cnm ya
Bende öyle diyorum kulamende 3 yumurtam olurken bunda 6 oldu ve kullanmaya devada ettüm biride olsun tutmuştur diyorum ama korkmakda elde değil :KK70: inşallah bu sefer oldu tut pozitif hevesim boşa değil

Bende öyle diyorum kulamende 3 yumurtam olurken bunda 6 oldu ve kullanmaya devada ettüm biride olsun tutmuştur diyorum ama korkmakda elde değil :KK70: inşallah bu sefer oldu tut pozitif hevesim boşa değil
Yani cnm öle düşün bu ay işini sağlama aldın öle düşün cnm :KK70:

Bugün yapckmsn senn adetne hiçbirsy kalmamş cnm bgn kan yapckmsn cnm

Bana femara ve menogon verdi ikiside yumurta büyütüp çoğaltıyo ne zaman kullandın sen
Ayın 4 de adet oldum 3. Gunu kullanmaya başladım benim yumurtalar catlamiyo büyüyor ama çatlama gerceklesmiyo onun için verdi doktor sadece onu verdi başka birşey vermedi kullandım bitti 5 gün oldu daha doktora da gitmedim yumurtalarım büyümüş mu buyumemis mi diye

Ayın 4 de adet oldum 3. Gunu kullanmaya başladım benim yumurtalar catlamiyo büyüyor ama çatlama gerceklesmiyo onun için verdi doktor sadece onu verdi başka birşey vermedi kullandım bitti 5 gün oldu daha doktora da gitmedim yumurtalarım büyümüş mu buyumemis mi diye
Bence git çatlatma iğnesi verebilir

selam kızlar

bat 22 mayıstı dün gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı kan testi yaptırdım beta hcg 6 çıktı daha önce 2 kez kimyasal gebelik geçirdim hala korkuyorum yinemi düşecek diye bendede kasık ağrısı çok oldu hala oluyor ama hafif idrarımın rengi bulanık sadece başka çok bir belirtim yok kimyasalda midem bulanmıştı uykum geliyodu midem yanıyodu şuan hiçbiri yok sizce geç döllenme olabilir mi?

bat 22 mayıstı dün gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı kan testi yaptırdım beta hcg 6 çıktı daha önce 2 kez kimyasal gebelik geçirdim hala korkuyorum yinemi düşecek diye bendede kasık ağrısı çok oldu hala oluyor ama hafif idrarımın rengi bulanık sadece başka çok bir belirtim yok kimyasalda midem bulanmıştı uykum geliyodu midem yanıyodu şuan hiçbiri yok sizce geç döllenme olabilir mi?[/QUOTE]

selam kızlar bugünkü kan değerim 114.15 .....4 günde artış iyi mi sizce?

Merhaba bir şey soracaktım gec dollenme olmus sanirim sizde peki bi gerilik oldu bebekte. Bi sorun yasadiniz mi benimse gec dollenme sanirim kesemde gozukmedi cok merak ediyorum
Canım çok şükür başlarda endişe Etsek de şu an iyiyiz. Benim kese 6. Haftada görüldü kalp atışında 7. Haftada duyuldu ama sata göre 8. Hafta yapıyordu tabi doktorum adet tarihimi ileriye çekti bir 10 gün ultrasona göre ayarladı şu an uyumlu gidiyoruz ultrasonla çok şükür. İlk hafta kese görünmüyor diye ağlamıştım içini ferah tut gösterir canım diğer hafta

X