Gebelikte sürekli kanama alanı kötü mü

Doktorla zaten iletişim halindeyim yaşayanların fikrini almak istemiştim sadece
Benim doktorum kanama alanlarını ekrandan bana gösterirken detaylı olarak anlattı işte şurası su gibi gelebilir şu bölge pıhtılı olarak gelebilir vs. Merak etme öyle öyle azalacak inşaAllah. Dışarı çıkması kötü değil doktorum istirahat et ama 7 24 yatma dedi, arada evin içinde yürü dışarı aksın içerde birikmesin kan dedi. 3 haftadır devam ediyor benim kanama alanı umarım çabucak biter. Günde 3 progestan hap kullanıp dinleniyorum

Doktorunuz ne güzel anlatıyor benimki eski kan diyip gönderiyor iğne bile sürekli kullanmamı istemiyor kafam öyle karışık ki

Ben instagramdan izlediğim doktor(!) videoları üzerinden yorum yapmayacağım ama sürekli dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Doktorunuz ne yapmanızı istiyorsa ona göre hareket edin. Gerekirse doktorunuzu değişin.Dilerim sağlıcakla kucağınıza alırsınız bebeğinizi

Doktorunuz ne güzel anlatıyor benimki eski kan diyip gönderiyor iğne bile sürekli kullanmamı istemiyor kafam öyle karışık ki
İğne bende 5 gün progestan iğne verdi sadece bitince tekrar lekelenme devam ama mesaj attığımda sıkıntı yapma kırmızı olmadıkça diyor. Bu hafta randevum var bakacak inşaAllah küçülmüştür kanama alanları. İçin rahat etmezse evde kendine stres yapacağına hastaneye git bebeğini görünce rahatlarsın

Gittim canım fitil verdi iğne de hafta da bir her gün olmaz diyor bu hafta randevum var konuşacağım detaylıca inşallah

Doktor bütün hikayemi biliyor değiştirmek de istemiyorum onun sayesinde oldu çocuk başkasına gitsem yanlış tedavi uygular diye de korkuyorum

Gitmediğimi nerden biliyorsun yorumları okuduysan doktorla sürekli konuştuğumu da okumuşsundur

Canım doktora git bence ne olur ne olmaz benim tüp bebekti ikizdi birde 4 ay boyunca kanadım hep hastanelerde yattım serklaj ameliyati oldum 2 kere ama.yine de düşük.yaptim riske atma ve uzman bir perinatoloji doktoruna başvur umarım sağlıklı şekilde kucağına alırsın

İyi ki cevapladınız oraya gideyim en iyisi teşekkür ederim peki tekrar gebe kaldınız mı

benim bildiğim eğer kanama alanı keseye yakın değilse dinlenerek ve bir takım ilaçlarla toparlanıyor. ama doğuma kadar kanama gören insanlar da var. önemli olan bebeğe yakın bölgede olmaması kanamanın.

üstte yazan hanımefendiyi de kafaya takmayın. gebelikte kanama-lekelenme tabii ki istenmeyen bir durum ama illa sonucu da kötü olmuyor. ben de lekelenme ile doktora gittiğimde direkt “bebek düsecekse düser biz bir sey yapamayız” demisti doktor şok olmustum. daha hiç ultrasonda falan bakmadan. baktıktan sonra her seyi normal görünce de “olabilir bazen lekelenmeler” diyip gönderdi. tabii ki kötü sonuclar da olabilir hiç kanama yasanmamış bir gebelikte bile riskler var. ama siz olumlu hikayelere odaklanıp güzelce dinlenin. inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız bebeğinizi

İyi ki cevapladınız oraya gideyim en iyisi teşekkür ederim peki tekrar gebe kaldınız mı
Valla bilmiyorum yarın doktor kontrolüm var ve bugün iliskiden sonra pembe bir kanama geldi anlamadım hiç bir şey yerlesme kanamasina da yordum ama belkide hala akintilar devam ediyor ama eger bir daha hamile kalırsam iyi bir perinatoloji doktoruna devam edeceğim

İnşallah gebesindir canım dediğini yap riskli geçmiş seninki

İnşallah gebesindir canım dediğini yap riskli geçmiş seninki
Benim tüp bebek birde ilk transferimiz kimyasal oldu sonra işte tekrar deneyelim dedik o şükür tuttu dedim hemde ikiz.cift yumurta ikizi cinsiyetleri bile belliydi 14. Haftaya kadar hersey çok güzeldi sonra kabus oldu hersey 14 haftada ilk serklajimi oldum bir hafta yattım hastanede sonra eve geldim 12 gün sancı çektim kanama hep vardı zaten sonra 9 haziran da tekrar hastaneye gttim ve acil serklaj oldum tekrardan ve tekrar yatisim yapıldı sonra maalesef enfeksiyon oluştu apar topar ameliyat dikişler açıldı.ve bebeklerim melek oldu allahim kimseye evlat acısı yaşatmasın şuan 2 embriyo kaldı sadece ve benim asla cesaretim yok ama doğal.yoldan olursa mucize olur inşallah öyle olur

Tam anlamam ama tüp bebekten önce rahim ağzına mı baktırsan onun tedavisini yapıp sonra tüp bebek yaptırsan. Bu arada kanamanız başından beri her gün mü vardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…