Gebeliğe Hazırlık Gebelik testinin içini açınca silik çizgi görenler ve çizginin tekrar kaybolması?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım valla bu baya bildiğin pozitif. İstersen bı kan ver inşallah vardır :)

inşallah kuzum :) o kadar korkuyorum ki kan vermeye testler en azından umudum oluyor adet günümü bekliyorum kan vermek için
benim düşüklerimde var kanı bir kere verdimmi iki güne bir telaşla kan veriyorum ilerlemeyi görmek için o da beni yıpratıyor

keşke kuzum valla gözlerim bozulcak çizgi aramaktan :) Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebeğini kuzum nasıl sevindim sen öyle deyince :)
Canım cidden çizgi oldukça belli yani silikten de öte tabi hemen yapar yapmaz çıktıysa, Allah en kısa zamanda sana ve isteyen herkese hayırlı sağlıklı bebisler nasip etsin aminnn, güzel haberini bize de ver test yaptirinca

tamam canım haber veririm çok sağol

canım yaptım test

Eklentiler

• 593CFB5D-A6DC-43A0-BBAC-6F0D585B6D3A.jpeg
    35,6 KB · Görüntüleme: 1.120
Kızlar adetim 10 gün gecti bu sabah kan verdim akşam 18:00 de alıcam dönüşte eczaneden test akdım ama durum bu! Ne demek oluyor sizce 2.çizgi var mı bana mı öyle geliyor!

Eklentiler

• EAFB511C-FAD2-4910-9E04-92C68EF0B997.jpeg
    70 KB · Görüntüleme: 972
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…