Gebelik testine bakar mısınız kızlar

Aslında benim yumurtlamadan sonraki 11. Günüm çatlamadan sonra 10. Günüm varsa bile çıkmaması normaldi dün ve önceki testlerimde yarın bir erken gebelik yaparım onda çıkarsa da çıkmazsa da kan veririm diye düşünüyorum çünkü Hergün düşünmekten kafayı yicem 🥲🙈
Sizi çok iyi anlıyorum çıkarsa da çıkmazda da kan veririm demişsiniz o zaman erken gebelik testi yapmanıza gerek yokki yani gidip direk kan verin neden kannverecekseniz tekrar gebelik testi yapiyosunuz ki

Sizi çok iyi anlıyorum çıkarsa da çıkmazda da kan veririm demişsiniz o zaman erken gebelik testi yapmanıza gerek yokki yani gidip direk kan verin neden kannverecekseniz tekrar gebelik testi yapiyosunuz ki
Çıkma ihtimaline karşı bir kere de olsa çift çizgi görmek istiyorum sanırım 🥹

Çıkma ihtimaline karşı bir kere de olsa çift çizgi görmek istiyorum sanırım 🥹
Bende öyleydim biliyomusunuz kanda pozitif çıktı 2 gün sonra tekrar test yaptım ve 2 gün önce yaptığım testle aynı koyulukta çıktı ve o kdr korktum ki ben ikisi kirpkirmizi çıkacak diye düşünürken öyle çıktı akşam kan verdik 3 buçuk katı yükselmiş ve testte hala kıpkırmızı çıkmamıştı ondan. Sonranda yapmadım Bida test

Siz kaç gün önceden yapmaya başlamıştınız acaba ve belirtileriniz neydi ? 19 u beklenen adet günüm bir sürü belirti var hem hepsi olabilir gibi geliyor birde bu kremsi beyaz akıntı kafamı karıştırdı kimisi gebelik belirtisi diyor ki normalde olmaz bazı yerlerde mantar olabilir diye okuyorum ama kokusuz ve yoğun. Göğüs uçlarım inanılmaz hassas birde 1 haftadır
Mantar olduğunda kaşıntı da oluyor. Akıntıda genelde akışkan değilde süt kesiği, lor gibi pütürlü bir akıntı oluyor. Sizdeki kremsi beyaz akıntı ya gebeliktir ya da enfeksiyondur diye düşünüyorum. Ama enfeksiyondada idrarda yanma, karın ağrısı,mide bulantısı şikayetleri eşlik eder genelde.

Mantar olduğunda kaşıntı da oluyor. Akıntıda genelde akışkan değilde süt kesiği, lor gibi pütürlü bir akıntı oluyor. Sizdeki kremsi beyaz akıntı ya gebeliktir ya da enfeksiyondur diye düşünüyorum. Ama enfeksiyondada idrarda yanma, karın ağrısı,mide bulantısı şikayetleri eşlik eder genelde.
Aynen ıdrar yolu enfeksiyonumda çıktı ama suanlik bi problem olmadığını söylediler acildeki doktorlar

X