Gebelik testinde ikinci çizgi silik

MaşaALLAH diyelim zamanı buymuş gelmesinin o doğunca o 3 yılı hatırlamasınız bile sağlıkla kucağına alırsın inşaALLAH test sonucunu merakla ve dua ederek bekleyecem yazmadan geçme canım
İnşallah canım sonuç ne olursa olsun haber vereceğim, birbirimize yardımcı oluyoruz burada dertdaşız nede olsa
Hayırlısı olsun inşallah stres yapma herşey zamanını beklermis
İnşallah canım dediğim gibi adetim düzensiz olduğu için belli bir adet tarihim yok o yüzden net bir cevap veremeyeceğim

Öncelikle hayırlı olsun çok sevindim sadece merak ediyorum kaç gün gecikmeden sonra aldınız sonucu benim bugün 9.gün dün kaset test yaptım negatif çıktı bir belirtim de yok zaten

Öncelikle hayırlı olsun çok sevindim sadece merak ediyorum kaç gün gecikmeden sonra aldınız sonucu benim bugün 9.gün dün kaset test yaptım negatif çıktı bir belirtim de yok zaten
Yumurtlamadan 12 sonra yaptım bu testi canım adetim düzensiz olduğu için belli bir tarihim yok..

Kaset testler yüksek değer ölçer zaten 9. Gün çıkması imkansız değer düşük olduğu için erken gebelik testi ile test yapmalısın kaset testler sadece adetten 2gun önce silik çizgi vere bilir oda zamanında dölendiyse ama geç dölenmede adetten önce asla göstermez

Kaset testler yüksek değer ölçer zaten 9. Gün çıkması imkansız değer düşük olduğu için erken gebelik testi ile test yapmalısın kaset testler sadece adetten 2gun önce silik çizgi vere bilir oda zamanında dölendiyse ama geç dölenmede adetten önce asla göstermez

Teşekkür ederim Bi kaç gün daha bekleyip erken gebelik testi yapıcam bende hayırlısı olsun hakkımda 2 yıldır bekliyorum

Kan verdin mi sonucun nasil? Bende bir gün gecikmeyle test yapmıştım bu testten daha da silik sonuç. Iki gun ara verip yine yapicam dedim yarın yapiyorum bakalim:)
Umarim sende de bende de vardır.

Kan verdin mi sonucun nasil? Bende bir gün gecikmeyle test yapmıştım bu testten daha da silik sonuç. Iki gun ara verip yine yapicam dedim yarın yapiyorum bakalim:)
Umarim sende de bende de vardır.
Canım inşallah sonuç pozitif olur ben kan vermedim bir kaç gün sonra adet olmazsam tekrar test yapacağım

Kızlar ikinci cizgiyi goren bir tek benmiyim bı bakabilirmisiz doktora gittiğimde rahim duvarin kalinlasmis ama gebelik olabilir goremeybilirim geç döllenme olmuşsa dedi bundan tam 12 gün önce yerleşme kanamsiyla birebir bir lekelenmem oldu

Eklentiler

• IMG_20220617_171043.jpg
    22,4 KB · Görüntüleme: 72
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…