Gebelik testinde ikinci çizgi silik

Huzurstan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2021
90
41
29

Kızlar bu sabah test yaptım ve ikinci çizgim hayalet çizgi şeklinde çıktı iki dakika içinde,bu durumu yaşayıp hamile olanlar var mı varsa lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkür ederim

Hemen çıktıysa hamilesiniz demek ama yine adet gününü bekleyin testi tekrarlayın sağlıkla devam edip kucağına alırsın inşaALLAH

Teste göre hamilesiniz tebrikler Kan testiyle daha net öğrenirsiniz

Hayırlı olsun cnm gözün aydın
İnşallah
Ver canım benim hastanede ver ama 1saate sonucun çıkar uzun zamandır beklediğin bir mutluluktu galiba
3 yıldır deniyorum dördünce yılıma girmeme bir aydan az bir süre kalmıştı.. hastanede acil
Evet veriliyor genellikle canım maşallah Rabbim ne güzel nasip etmiş.Sorununuz var mıydı peki?
Gitmediği doktor kalmadı,bende sadece basit kist var bundan dolayı sadece bir kere aşılama oldum kontrollü bir şekilde,kistim geçmeyince ikinci bir tedaviyi uygun görmedi doktor 2 ay sonra tekrar gel kistin geçerse tedavine başlarız demişti.. eşimde hiçbir sorun yok

Anladım canım kan testini yaptırınca için rahat edecek inşallah

İnşallah canım inşallah inanın çok şaşkınım 3 yıldır ilk defa sonuç böyle çıktı
MaşaALLAH diyelim zamanı buymuş gelmesinin o doğunca o 3 yılı hatırlamasınız bile sağlıkla kucağına alırsın inşaALLAH test sonucunu merakla ve dua ederek bekleyecem yazmadan geçme canım

MaşaALLAH diyelim zamanı buymuş gelmesinin o doğunca o 3 yılı hatırlamasınız bile sağlıkla kucağına alırsın inşaALLAH test sonucunu merakla ve dua ederek bekleyecem yazmadan geçme canım
İnşallah canım sonuç ne olursa olsun haber vereceğim, birbirimize yardımcı oluyoruz burada dertdaşız nede olsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…