Transfer sonrası 6.gün silik ikinci çizgi

Günaydın kızlar daha önce 6. Günümü atmıştım aşırı silikti bugün 8. Günüm testi tekrarladım bu dafe daha belirgin çıktı diğeri fotoğrafta belli olmuyordu uğraşmıştım ama bu daha belirgin umarım vardır boşa umutlanmıyorumdur. Testin bozuk olma ihtimali yoktur demi ya iki defa yapmış oldum yarın da kan günüm, insan bi kabullenemiyor..

Eklentiler

• IMG_3267.jpeg
    IMG_3267.jpeg
    80,8 KB · Görüntüleme: 51
Günaydın kızlar daha önce 6. Günümü atmıştım aşırı silikti bugün 8. Günüm testi tekrarladım bu dafe daha belirgin çıktı diğeri fotoğrafta belli olmuyordu uğraşmıştım ama bu daha belirgin umarım vardır boşa umutlanmıyorumdur. Testin bozuk olma ihtimali yoktur demi ya iki defa yapmış oldum yarın da kan günüm, insan bi kabullenemiyor..
Günaydın canım 🌸 Maşallah çok bariz var. Hatta ilk kan tahlilinde yüksek bir beta-hCG sonucu alırsın büyük ihtimalle. 10. gün mü kan vereceksin?

Her gün biraz daha belirgin oluyor işte bana da oldu😍 Çok güzel tebrik ederim 🧿💕💕

İyi akşamlar ben yeni üye oldum. Bugün transfer sonrası 6. Günüm(transfer Günüm dışında). Evde erken gebelik testi vardı yaptım, bu şekilde çok az görünür hayalet bir çizgi var . Sizce var mıdır 😥. Testi öğlen saatinde yapmıştım,öncesinde çok su falan da içmiştim, acaba ondan mı çok silik çıktı diye düşündüm. Olmadı diye çok üzüldüm ağladım ama sonra dikkatli bakınca sanki bir çizgi daha var ?
Canım oncelikle hepimiz bebeklerimize kavuşalım insallah taze transfermiydi

Benim dokuzuncu gün bundan daha silikti. İçinizi ferah tutun vardır 🥰. Sağlıkla ilerlesin İnşaAllah

Çok teşekkür ederim 🌸insan ister istemez rahatlayamıyor yanlışlık var mıdır, kan değerleri düzgün ilerlerme vs diye.. yarın kan verince yazayım sonucumu inş

Çok teşekkür ederim 🌸insan ister istemez rahatlayamıyor yanlışlık var mıdır, kan değerleri düzgün ilerlerme vs diye.. yarın kan verince yazayım sonucumu inş
İnanın kan verip o pozitif görünce geçmiyor insanın içindeki o şüpheler. Evet insanın belki de en mutlu olduğu an kan sonucunu öğrendiği andır ama tedirginlikler yine devam ediyor ☺️. Ben de kese ve kalp atışını ne zaman görüp duyacam duye sabırsızlanıyorum bu sefer 😊

İnanın kan verip o pozitif görünce geçmiyor insanın içindeki o şüpheler. Evet insanın belki de en mutlu olduğu an kan sonucunu öğrendiği andır ama tedirginlikler yine devam ediyor ☺️. Ben de kese ve kalp atışını ne zaman görüp duyacam duye sabırsızlanıyorum bu sefer 😊
Kesinlikle katılıyorum

Evet işte şimdiden onu düşünüyorum ben de pozitif çıkar mı çıkınca güzel yükselir mi sonra kese kalp ayısı vs.. sizin belli mi kesenin ne zaman görüleceği

Evet dondurulmuş
Ben taze transfer oldum 7 eylulde catlatma ovitrelle vurdum 9 da yumurta topladik 13 eylylde transfer oldum bugunde test yaptim cunku malesefki meraktan catliycam ikinci denemem sizinlede paylasmak.istiyorum erken gebelik testlerinden aldm bi bakarmisiniz ben sacmaliyormuyum yoksa cokta olsa silik bisyler gorunuyormu

Eklentiler

• 20240919_175858.jpg
    20240919_175858.jpg
    82,2 KB · Görüntüleme: 8
  • 20240919_175848.jpg
    20240919_175848.jpg
    60,2 KB · Görüntüleme: 7
X