Gebelik testime bi bakar mısınız lütfen

Bir kaç gün sonra tekrar kan vereyim o zaman dediğiniz gibi testte koyulaşırsa teşekkür ederim inşallah benimde öyle olur çok bilgisizim bu konularda ama kendimi tuhaf hissediyorum bu yüzden çok üstüne düştüm

Şuan yaptım bunu predictor early bu 6 gün öncesine kadar Çıkaran prospektüsünde silikte olsa 2. Çizgi pozitifsiniz yazıyordu neye inanacağımı şaşırdım
AA pozitif dün kan mı vermiştiniz ,kaç çıkmıştı?

ilk gebeligimde adetten 25 gün sonra pozitif gördüm kimyasal ile sonuclandı damla. Bekle sadece strese sokma kendini test alma.. bi hafta sonra tekrar kan ver sonra doktora git.

Evet kan verdim ama 0.0 çıktı bi daha almıcam falan dedim ama eşim almış yaptım bu şekilde çıktı bir kaç gün bekleyip tekrar test yapıp kan vermeyi düşünüyorum
Evet belli ki geç döllenme olmuş ayyy hadi güzel haberler ver bize

Damla naptın aynı şeyleri yaşadığım kader arkadaşım
Ahahah ya kan verdim 0.0 çıktı sonra predictor early almış eşim onu yaptım ikinci çizgi yine silik çıktı dün bugün hiç bişiy yapmadım yarın bi daha yapcam predictor early bakalım nolcak sen naptın canım var mı gelişme

Test uzuuunn süre bekledikçe ikinci çizgi hafiften koyulaşıyor hamile olmasanız bile. Yanıltır sizi. En iyisi kan vermek. İnşallah hayırlı haberler alırsınızz.

Canım benimde yaptığım test negatifti attım çöpe sonra çizgi oluşmuş ertesi gün bir daha yaptım yine negatifti ama inşallah bebeğin seninledir

Canım benimde yaptığım test negatifti attım çöpe sonra çizgi oluşmuş ertesi gün bir daha yaptım yine negatifti ama inşallah bebeğin seninledir
Benim ilk beş 10 dakika içinde çıktı aslında o yüzden kan testi vermiştim ama kanda 0.0 çıktı sonra erken gebelik testi yaptım onda da çift çizgi çıktı biri silik o yüzden birkaç gün tekrarlayım diye düşündüm inşallah her şey gönlümüzce olsun

Bende hala idrar testi dışında bişey yapmadım pazartesi kadar olmazsam gidip kan vericem. Yumurtlamam 20-21. Gün oldu geç olmustu Ovülasyon testi ile tespit etmiştim ondan dolayı beklemek istiyorum bakalım

İnşallah canım

Evet kan verdim ama 0.0 çıktı bi daha almıcam falan dedim ama eşim almış yaptım bu şekilde çıktı bir kaç gün bekleyip tekrar test yapıp kan vermeyi düşünüyorum
Merhaba bende birşey sormak istiyorum bende kan testi verdim değer <5-0 çıktı yükselme durumu var mı acaba

Bende hala idrar testi dışında bişey yapmadım pazartesi kadar olmazsam gidip kan vericem. Yumurtlamam 20-21. Gün oldu geç olmustu Ovülasyon testi ile tespit etmiştim ondan dolayı beklemek istiyorum bakalım
Bu ay olmazsa bende ovülasyon testi almak istiyorum ya peki idrar yaptın mı başka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…