Gebelik testime bi bakar mısınız lütfen

Merhaba bende birşey sormak istiyorum bende kan testi verdim değer <5-0 çıktı yükselme durumu var mı acaba
5ten küçük gibi anladım ben ama bilemiyorum 5ten küçük olunca olur mu olmaz mı net bir rakam yok mu bir arkadaşımız 2 çıkmış bu konuda sonra 14 çıkmış yükseliyor belli ki sonradan

Bu ay olmazsa bende ovülasyon testi almak istiyorum ya peki idrar yaptın mı başka
Yaptıklarım silik çıktı Allahtan idrar testi bitti yapamadım olsa kesin yapardım.. Başka şeylerle ilgileniyorum düşünmek istemiyorum. Ben bi kez kimyasal gebelik yaşadım adet gecikmemden 4 gün sonra test yaptırmıştım kan idrar negatifti. 20 gün sonra öğrendim sonra düştü ne yazık ki bu kez bekliyorum

Ay çok kötü olmuş boşver düşünme onu umarım bu sefer bebişin seninledir bence artık kan testi ver sende

Kahverengi alıntı gibi bişiy geldi şuan yani akmamış altımı silerken peçete de gördüm regl oluyorum sanırım

Şuan yaptım bunu predictor early bu 6 gün öncesine kadar Çıkaran prospektüsünde silikte olsa 2. Çizgi pozitifsiniz yazıyordu neye inanacağımı şaşırdım
Şuan yaptım bunu predictor early bu 6 gün öncesine kadar Çıkaran prospektüsünde silikte olsa 2. Çizgi pozitifsiniz yazıyordu neye inanacağımı şaşırdım
Benim adetten 7 gün önce böyle çıktı bugün.3 gün önce kan testi 0.151 çıkmıştı.Değer 3 günde bu kadar artabilir mi???

Eklentiler

• IMG_1084.png
    116,9 KB · Görüntüleme: 82
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…