Gebelik testime bi bakar mısınız lütfen

Arkadaşlar selam ben 4 aylık evliyim hiç korunmuyoruz ve PCOS luyum. Bu sabah test yaptım silik çizgi çıktı dayanamayıp öğleden sonra bir tane daha yaptım ve ikinci çizgi hiç yok şimdi ben hangisine inanmalıyım bana yardımcı olur musunuz 🥺
Üstteki sabahki alttaki az önceki
Bu teste çok güvenme yalancı pozitif çıkartıyor 🥹

Öyleymiş evet bugün kanda negatif çıktı ama hala regl ye dair hiç bir belirti yok vücudumda 13 gün geçti son adet tarihimin üstünden
Geç döllenme için zaman da geçmiş doktora görünseydınız keşke

Arkadaşlar selam ben 4 aylık evliyim hiç korunmuyoruz ve PCOS luyum. Bu sabah test yaptım silik çizgi çıktı dayanamayıp öğleden sonra bir tane daha yaptım ve ikinci çizgi hiç yok şimdi ben hangisine inanmalıyım bana yardımcı olur musunuz 🥺
Üstteki sabahki alttaki az önce

Dijital test yapın. Direk hamile yada değil yazıyor. Clearblue marka.

Adetinizin geçmesi gerekiyor şuan yasadığınız gibi ama kan vermişsiniz zaten
Şuan yaptım bunu predictor early bu 6 gün öncesine kadar Çıkaran prospektüsünde silikte olsa 2. Çizgi pozitifsiniz yazıyordu neye inanacağımı şaşırdım 🤦🏼‍♀️

Eklentiler

• IMG_9303.jpeg
    IMG_9303.jpeg
    77,1 KB · Görüntüleme: 133
  • IMG_9302.jpeg
    IMG_9302.jpeg
    194,8 KB · Görüntüleme: 132
Şuan yaptım bunu predictor early bu 6 gün öncesine kadar Çıkaran prospektüsünde silikte olsa 2. Çizgi pozitifsiniz yazıyordu neye inanacağımı şaşırdım 🤦🏼‍♀️
Merhaba ben ilk kan verdiğimde 1.20 çıkmıştı sonra vücudum alerji oldu için doktora gittim oda beta istedi tam 2 gün sonra 14 değerle öğrendim. Sizinde geç döllenme olmuş olabilir bence bu yaptığınız testle takip edin koyulaşma olursa tekrar kan verin.

X