Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Kızlar selam aşılamanın 10. günündeyim biraz önce kahverengi bir akıntı geldi akıntı gibide değildi yaşayan var mı? yerleşme olabilir mi bat 29.10 bu arada

Benim acı yok ama sanki kilo alırsın da büyür ya öyle gelıyo ya da çok mu kendimi inceliyorum acaba ben bu saatte niye uyandım yahu çildırcam
Şişme oluyomuş herkeste zaten canım, benim normal sütyenlerim geçen hafta baya sıkı oluyodu balensize geçtim rahat ettim ama geçen günlerde denedim yine normak sütyenlerim oldu yine, bi ara çok inanılmaz şişmişti o ara çıkartmıştım sıktı diye.

Vallahi evdeyken hiç takmıyorum az önce Zoom’da bir toplantım vardı mecbur taktım iş başvurusu yapmadığım halde kariyer havuzundan bir iş teklifi aldım çok ilginç bebeğin şansı diye düşünüyorum evde oturacağım çalışmayacağım dedikçe iş denk geldi vallahi

Kız ben bugün dörtte kalktım sabah hamilelikle birlikte Müezzinlik işine başlamış gibi hissediyorum kendimi
hahahah canikomm sabah gördün saatini dedim yine formunda bende erkenden uykum geliyor. Gece uyandım, uykumu almışım ama zorla tekrar uyudum. Normalde gün içinde uyumayı hiç sevmem dün ama resmen 1 saat bayıldım gözlerim kapandı kendiliğinden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…