Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Umarım saçma sapan bi gülümseme var yüzümde ama eşime de diyemiyorum var mı yok mu emin olmadığım için. Sizce reglden bu kadar önce belli olur mu bişey varsa ?

Eklentiler

• 1000829628.jpg
    108,2 KB · Görüntüleme: 10
Kızlar chia tohumu hergun ekleyin beslenmenize . İshale de iyi geliyor.
Evet öyleymiş ben dahaca eklemedim ama ekleyeceğim canım.
Yaaa hahaha benimde çok değildi canikom ama düşükten sonra bunlara biraz daha düştüm. Ben mesela avokadonun da mucize olduğuna inanıyorum diğer hamileliğimde de bu
Evet ben normalde de avokadoyu çok tüketirim. özellikle omletle çok seviyorum Ama omlet son zamanlarda kokmaya başladı bana, o yüzden sütlü avokadoya döneceğim artık.

Testte belli olması için erken degilmi adet günüme 4 gün fln var sizde ne çıktı gebemiydiniz peki şüpheler benziyormu
Evet bir önceki Nisan ayinda ilk gebelikti, kahverengi akıntılar her gün parmak ucu kadar geldi, regl de olmustum aslında üzerine gormeymis o, ve hamileymisim. Ama dış gebelik oldu. Kahverengi akıntı suphelendirdi üst üste betaya bakildi. Umarım böyle olmaz ama lütfen test yap ve hemen de a git .

Yaa öylemi dış gebelik ne demek riskli bı durum mu kahverengi akıntı için yerleşme kanaması diyolar ama dış gebelik belirtisi mi aynı zamanda

Gerçekten avokado Çiya tohumunu kefir falan asla yiyip içemiyorum ne yapacağım bunun için bilmiyorum

Canım galiba regline daha çok var ben tam göremedim gibi ama ışıktan da olabilir bence birkaç gün sonra yeniden tekrarla

Hepinizi çooook seviyorum kızlar Allah razı olsun rabbim bebişlerinize sağlık sıhhat versin evet bayağı dinleniyorum bana moral veriyorsunuz yhaaaaaaaa

Merhaba canım bence hamilesin, hayırlı uğurlu olsun

Olsun canım koyu yeşil sebzeler tüketmeye çalış sen de, bi bol bol et protein ağırlıklı diyolar ilk aylarda ve balık tabi
Bebeğim vallahi bol protein alıyorum @ ağırlıklı besleniyorum ben birtık sebze de ekledim umarım her şey bebeğimize faydalı olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…