Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Aşkım muz zaten her sabah yiyorum onun dışında annem nişasta ile yogurdu karıştır dedi ishale iyi geliyormuş hamilelikte normal mi bilmiyorum ya bağırsak sistemi falan da değişiyor ya ister istemez belki ondandır benim regl olmadan önce hep ishal olurdum ama hormonlar değiştiği için demişti doktor o dönemde muhtemelen şimdi de hormon değişiminde olmuş olabilir
Kızlar chia tohumu hergun ekleyin beslenmenize . İshale de iyi geliyor.

Merhaba yorumları okudum ve mükemmel enerjiniz var benimde adetime 2 gün var biraz belirtilerim var ümitliyim bu aydan inşallah aranıza katılırım acaba sizin belirtileriniz nelerdi regl belirtisinin aynısı demişsiniz ama farklı bir belirtiniz varmıydı acaba
Sevval ben bir hafta önce öğrendim, inanılmaz bel ağrım vardı tutulmus gibi, iste yapmamıştım, bir gariplik var diyip test yapmistim 😁

Merhabâ annelerim yaş 32 ikinciyi düşünüyoruz nasip olursa yerleşme kanaması yaşayan var mı adetime 5 gün var. Ayrıca testi atsam yorumlar mısınız
IMG_20241019_124814.jpg
IMG_20241018_124810.jpg

Sevval ben bir hafta önce öğrendim, inanılmaz bel ağrım vardı tutulmus gibi, iste yapmamıştım, bir gariplik var diyip test yapmistim 😁
çok mutlu oldum senin adına elimde bir tane test var ve yarın adet olmam gerekiyor yarın sabah ilk idrarla yapıcam testi inşallah pozitiftir çok istiyorum rabbim nasip eder inşallah

6+2’yim canım bugün. 14. Haftadan sonra belli olmaya başlıyo diyolar. Tabi gösterirse 😂

Doğum tarihi gün ay yıl ve gebe kalınan ayı söyleyin bana bakayım yazayım 😂
Kızlar ben dün test yaptım 6. Haftalık olunca kan verip baktırıyorsun, y kromozomu varsa kanda erkek diyorlar , %99 doğruluğu var . 2-3 güne sonuç gelecek 🤩🤩🤩

Merhabâ annelerim yaş 32 ikinciyi düşünüyoruz nasip olursa yerleşme kanaması yaşayan var mı adetime 5 gün var. Ayrıca testi atsam yorumlar mısınızEki Görüntüle 3492326 Eki Görüntüle 3492327
Ay canım benim aramıza hoşgeldin ben hem kaset testi hem erken gebelik testinde sonucum aynı senin gibi silik şekilde öğrendim ben de 34 yaşındayım ilk bebeğim olacak Allah nasip ederse hemen git kan ver aşkım vitaminlerine başlatır hemen doktor seni çok sevindim haber ver bize❤️❤️❤️

Canım hemen test yapıp dr a gitmeni tavsiye ederim, benim bir önceki denemem de buna benzer yaşadıklarım vardı, önlem amaçlı gidersen iyi olur
Testte belli olması için erken degilmi adet günüme 4 gün fln var sizde ne çıktı gebemiydiniz peki şüpheler benziyormu

Merhabâ annelerim yaş 32 ikinciyi düşünüyoruz nasip olursa yerleşme kanaması yaşayan var mı adetime 5 gün

Hoşgeldinnnn aramıza
Benimde 6 gün vardı böyle silik çıkmıştı ,ben sonrasında tam günümde kan verdim. İstersen bir kaç gün bekleyip kan verebilirsin. Betanın düşük gelmesi bende travmaydı :skandal:o yüzden bekledim. Seni strese sokmayacaksa hemen kana koşabilirsinn :KK200:

Ay canım benim aramıza hoşgeldin ben hem kaset testi hem erken gebelik testinde sonucum aynı senin gibi silik şekilde öğrendim ben de 34 yaşındayım ilk bebeğim olacak Allah nasip ederse hemen git kan ver aşkım vitaminlerine başlatır hemen doktor seni çok sevindim haber ver bize❤️❤️❤️
Nasıl güzel sözler çok teşekkür ederim💕 pazartesi kan vereceğim sonucumu paylaşırım tekrar 😇

Hoşgeldinnnn aramıza
Benimde 6 gün vardı böyle silik çıkmıştı ,ben sonrasında tam günümde kan verdim. İstersen bir kaç gün bekleyip kan verebilirsin. Betanın düşük gelmesi bende travmaydı :skandal:o yüzden bekledim. Seni strese sokmayacaksa hemen kana koşabilirsinn :KK200:
Geçen sene o kimyasalı yaşadığim ıçin bekliyorum ilk defa yerleşme kanaması yaşadım ek olarak

Aşkım ben öyle sağlıklı şeyleri Ömrüm boyunca yemedim muhtemelen şu an tuhaf geliyor😂
Yaaa hahaha benimde çok değildi canikom ama düşükten sonra bunlara biraz daha düştüm. Ben mesela avokadonun da mucize olduğuna inanıyorum diğer hamileliğimde de bu ayda çok fazla tükettim seviyorum artık kendisini :halay::21:

Merhabâ annelerim yaş 32 ikinciyi düşünüyoruz nasip olursa yerleşme kanaması yaşayan var mı adetime 5 gün var. Ayrıca testi atsam yorumlar mısınız
Papatyamm hayırlı olsun şimdiden bence direkt koş kan testine 😍 bende silik çizgiyle gitmiştim pozitifi öğrenmiştim. Güzel netleşmiş haberlerini bekliyoruz 😍🌸🎉🙏

Aşkım muz zaten her sabah yiyorum onun dışında annem nişasta ile yogurdu karıştır dedi ishale iyi geliyormuş hamilelikte normal mi bilmiyorum ya bağırsak sistemi falan da değişiyor ya ister istemez belki ondandır benim regl olmadan önce hep ishal olurdum ama hormonlar değiştiği için demişti doktor o dönemde muhtemelen şimdi de hormon değişiminde olmuş olabilir
Dene bakalım hiç bilmiyorum gebelikte genellikle kabızlık oluyor diyorlar ilk zamanlarda ama dikkat edin üşütmeyin kızlar TR şimdi soğumuş baya, hele ankara’nın şimdi tam hastalık havası Duyguş. 😔

Dene bakalım hiç bilmiyorum gebelikte genellikle kabızlık oluyor diyorlar ilk zamanlarda ama dikkat edin üşütmeyin kızlar TR şimdi soğumuş baya, hele ankara’nın şimdi tam hastalık havası Duyguş. 😔
Offf Ankara buzzz buzzz iki gündür. Şimdi evde ne varsa sebzelerden çorba koydum hemen Hoppa İçimiz ısınsın :KK200:

X