Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Aklım sende tam sana yazacaktım şimdi bence bikaç gün daha bekleyip kan ver canım hafif siliklik görüyosan. Elinde test varsa yine ya da yakınsa eczane en az 3,5 saat tuvaletini tut yeniden yap. Benim sabah ilk idrar değil de ikinci idrarımda daha belirgin silik çizgi çıkmıştı öyle öğrenmiştim 😊
Bi kaç gün bekliyim mi bugün mü yapıyım bu arada leke devam ediyo adet gibi değil kesinlikle kahverengi ve çok az geliyo

ve dyglsy dyglsy

Kızlar benim gece göğüsler dahil bütün kaslarım ağrıdı ya. Özellikle bacaklarım kramp girdi maden suyu da içerim oysa ki her gün anlamadıö. Gece de uykumda sürekli rüyalar görüyorum ama hatırlamıyorum çok. Baya yorgun hissediyorum kendimi bugün.😔
Yaaa bebeğimmm dikkat et kendine ,hormonlar muhtemelen artık daha da fazla hissettiriyor. Her gün yeni bir değişiklikle uyanıyoruz güne.

Ben de okuyunca şaşırmıştım tartının çalışma prensibinden bahsetmiş vucuda elektrik akımı veriyormuş yağı vs ölçmek için benim anladığım.Yeterli araştırma yapılmamış hamillerin kullanımı ile ilgili demişler. Biz de evlenirken almıştık uygulamadan gösteriyordu kitle endeksini falan ama tekrar hiç uğraşmadım çıktım indim🤣 belki de daha profesyonel tartılardan bahsediyordur. Ama senelerdir de kullanılan şeyler bir sıkıntısı olsa daha önce duyardık gibi de geldi bilemedim inanın
Muhtemelen bu kenarlarından tutulan profesyonel tartılardan bahsediyor olabilirler canım aman yoksa kilomuzu nasıl öğreneceğiz😂

Bi kaç gün bekliyim mi bugün mü yapıyım bu arada leke devam ediyo adet gibi değil kesinlikle kahverengi ve çok az geliyo
Sen bilirsin canım istiyorsan yap benim gibi, daha belirgin ya da yine silik çizgi çıkarsa bence direkt doktora git bekleme derim. Ben öyle yapmıştım. kanama da yoktu sende kahve rengi kanama gösteriyor. Eğer silik çizgi 2. Testte de çıkarsa ben hemen gitmeni öneririm.

Canım pembe silik bir çizgi var mıydı yaptığında ona da dikkat et bir de kan vermeye git istersen için rahat etsin hiç testle uğraşma evde

ve dyglsy dyglsy

Kızlar benim gece göğüsler dahil bütün kaslarım ağrıdı ya. Özellikle bacaklarım kramp girdi maden suyu da içerim oysa ki her gün anlamadıö. Gece de uykumda sürekli rüyalar görüyorum ama hatırlamıyorum çok. Baya yorgun hissediyorum kendimi bugün.😔
Kız ben de bir gün rüyamda böyle yataktan kalkıyorum yataklı duvar arasından geçemiyorum karnım öyle şişmiş ki Allah’ım diyorum bu ne kadar şişlik böyle hamilelik mi olur nasıl geçeceğim ben şimdi buradan nasıl uyanacağım da kalkacağım falan diyorum kendi kendime😂😂😂

Bu arada esmanurr33 esmanurr33 nerelerde hiç yazmıyor , umarım her şey yolundadır.
Burdayım çok sancılarım var bu kaç gündür yemek temizlik iş yapmıyorum sürekli yataktayım😔 şuanda bile sancım var kanamam hala kesilmedi 5. Günüm dün doktora gittim çok ufak parça kaldığını ama zararsız olduğunu ve bunu vereceği ilaçla düşüreceğimi söyledi

Muhtemelen bu kenarlarından tutulan profesyonel tartılardan bahsediyor olabilirler canım aman yoksa kilomuzu nasıl öğreneceğiz😂
Peki senin ishal oldum demenden sonra bana geçmesi ya Duygus 🤣🤣🤣🤣🤣
Daha neler yaşayacağız acaba🙈

Ben çoklu alıntı yapamıyorum kızlar nasıl oluyor

Burdayım çok sancılarım var bu kaç gündür yemek temizlik iş yapmıyorum sürekli yataktayım😔 şuanda bile sancım var kanamam hala kesilmedi 5. Günüm dün doktora gittim çok ufak parça kaldığını ama zararsız olduğunu ve bunu vereceği ilaçla düşüreceğimi söyledi
Kanama o parça gidene kadar sürer (ortalama 10-15 gün) normal adet olmuyorsun şuan çünkü
Dikkat et kendine canım,bundan sonra 3 ay dinlenip sonra bebek düşünüyorsun ♥️

Dikkat et canım kendine. Yat, dinlen kendini yorma. Kanama kesilene kadar sancın devam eder. Kalan parça da düşünce , önce sadece kendini düşünüyorsun . Kendi sağlığını ve psikolojini düzene koyduktan sonra bebek düşüncelerine gir bence. Hiçbir şey ve hiç kimse senden değerli değil :KK200:

Sen bilirsin canım istiyorsan yap benim gibi, daha belirgin ya da yine silik çizgi çıkarsa bence direkt doktora git bekleme derim. Ben öyle yapmıştım. kanama da yoktu sende kahve rengi kanama gösteriyor. Eğer silik çizgi 2. Testte de çıkarsa ben hemen gitmeni öneririm.

Canım pembe silik bir çizgi var mıydı yaptığında ona da dikkat et bir de kan vermeye git istersen için rahat etsin hiç testle uğraşma evde
Teşekkür ederim hepinize 🫶

Yaaa bebeğimmm dikkat et kendine ,hormonlar muhtemelen artık daha da fazla hissettiriyor. Her gün yeni bir değişiklikle uyanıyoruz güne.
Kız ben de bir gün rüyamda böyle yataktan kalkıyorum yataklı duvar arasından geçemiyorum karnım öyle şişmiş ki Allah’ım diyorum bu ne kadar şişlik böyle hamilelik mi olur nasıl geçeceğim ben şimdi buradan nasıl uyanacağım da kalkacağım falan diyorum kendi kendime😂😂😂
Valla mahvetti beni gece ya, sağ sola dönemiyorum göğüslerim acıyo, bacaklarımı esnetmeye çalışıyorum o ayrı. Çok şükür kusma yok inşallah olmaz onlar da yine bu halsizliğe razıyım 😁

dyglsy dyglsy ve mutlutablo mutlutablo geçmiş olsun kızlar, muz ve yağsız pirinç lapası yiyin 😘😘

Bol dol dinlenerek geçir canım bu süreci. kısa zamanda toparlarsın ilaçla da birlikte inşallah 🙏🌸

Canım benim dinlen vücudun zor bir süreç atlatıyor şu an temizlik iş yemek her şey kalsın hiçbir şey senden önemli değil❤️

Valla mahvetti beni gece ya, sağ sola dönemiyorum göğüslerim acıyo, bacaklarımı esnetmeye çalışıyorum o ayrı. Çok şükür kusma yok inşallah olmaz onlar da yine bu halsizliğe razıyım 😁

dyglsy dyglsy ve mutlutablo mutlutablo geçmiş olsun kızlar, muz ve yağsız pirinç lapası yiyin 😘😘
Aşkım muz zaten her sabah yiyorum onun dışında annem nişasta ile yogurdu karıştır dedi ishale iyi geliyormuş hamilelikte normal mi bilmiyorum ya bağırsak sistemi falan da değişiyor ya ister istemez belki ondandır benim regl olmadan önce hep ishal olurdum ama hormonlar değiştiği için demişti doktor o dönemde muhtemelen şimdi de hormon değişiminde olmuş olabilir

Peki senin ishal oldum demenden sonra bana geçmesi ya Duygus 🤣🤣🤣🤣🤣
Daha neler yaşayacağız acaba🙈

Ben çoklu alıntı yapamıyorum kızlar nasıl oluyor
Ay aşkım vallahi kusura bakma demek ki enerji böyle bir şey sana da yansıttıysam özür dilerim bak nişasta ile yogurdu karıştırdım birtık daha normale dönüyorum sanki dene istersen zararı yok sonuçta normal doğal bir karışım

X